mieszkanie dla damki

Zaczęty przez damka, 15 Wrz 2011, 12:15:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Cytat: damka w 16 Wrz 2012, 19:04:51
ostatni raz podpytam :))))))))))) bo mam coś zupełnie nowego :)

http://dom.gratka.pl/tresc/397-39507317-mazowieckie-warszawa-ochota-grojecka-40-rog-barskiej.html

juz mnie to szukanie zaczyna bawić :)

o to mi sie baaardzo podoba! jaka cena! matko... no i 120 m to calkiem calkiem i okno w lazience!. Ja tylko nie rozumiem tam sufitow. czy tam sa skosy?

zuzia

no właśnie - ciekawe jak tam jest powierchnia liczona.
bo mnie po tym jak pani dodała sobie do metrażu 8 m2 bo "ludzie jej mówili, że mieszkanie wygląda na większe" to mnie nic nie zdziwi.

wrobelek0403

#177
przede wszystkim, przepiekne zdjecia. jak z katalogu :) bo ludzie to czasem takie zasyfione wnetrza pokazują ze szok.

poza tym ładnie i w przemyslany sposób urządzone.

i jesli rzeczywiscie wszystko zgadza sie z opisem, to chyba nie widze minusów. No moze poza tym, ze winda dojezdza tylko do 5 pietra, a mieszkanie na 6.

Dodany tekst: 16 Wrz 2012, 19:13:53

siog na pewno są skosy, bo w opisie "120 m pow uzytkowej, 140 m po podłodze".
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

tam jest sporo skosów bo to poddasze, pojadę tam  z czystej ciekawości.
Ciekawe jest to ze jest winda cho c do 5 piętra. Lokalizacja wg mnie super

nionczka

To mieszkanie było kiedyś w jakiejs gazecie wnętrzraskiej, ale nie pamietam której. Stąd te zdjęcia. Cena trochę wygórowana jak na poddasze. Ale okolica warta tej ceny. Na obrzeżach za te pieniądze w zyciu bym nie kupiła.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

www.grojeckka40.pl

ja osobiście jestem ciekawa czy jest tam nisko. I to sprawdze.
A i minus to oczywiście bark garażu.

nionczka

Cytat: damka w 16 Wrz 2012, 19:22:57
www.grojeckka40.pl

ja osobiście jestem ciekawa czy jest tam nisko. I to sprawdze.
A i minus to oczywiście bark garażu.

no i nie jest to miesjce, w ktorym zawsze jest gdzie zaparkowac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

ale jest podwórko... zobaczę w tygodniu i dam znać
mebli to tam raczej nie ma. Właściciela już tam nie mieszka

OlaFasola

Mieszkanie ciekawe, choć robi wrażenie mocno niskiego.

Cytat: wrobelek0403 w 16 Wrz 2012, 20:12:50No moze poza tym, ze winda dojezdza tylko do 5 pietra, a mieszkanie na 6.
Do puki nie ma dzieci to nie jest problem, później zaczyna już mocno przeszkadzać. My mieszkamy na 7, a wina jeździ do 6 i strasznie mnie to wkurza.

Na tego typu poddaszu problemem może być też temperatura. Jeśli nie ma klimy, to latem bywa uciążliwe.

inkageo

Imagine there is no hate

golinda

Cytat: siog w 16 Wrz 2012, 20:09:02no i 120 m to calkiem calkiem i okno w lazience!

moja mama ma okno w łazience na 30m mieszkania ;)

inkageo

Dla mnie minus to jedna łazienka i w zasadzie jedna sypialnia, bo ta druga to prawie w całości garderoba, to też chyba jedyne miejsce na deskę do prasowania i pranie, brakuje pokoju dla ewentualnego dziecka, bo ono wcześniej mieszkało w tej garderobie? Czy tam jest jeszcze jeden pokój?
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

dl amnie jest nie do pojecia 3 pokoje na 120 metrach ;D i juz pomijajac moje ograniczenia umyslowe to ja tam nie widze wiecej niz 70m2 w sensie aranzacji - nijak nie widze tych przestrzeni szalonych, bo jednak 120 m2 to juz powinien byc salon, w ktorym mozna tanczyc kankana.. sypialnia ma 22 m2, czyli 2 m2 wiecej niz moj obecny salon z kuchnia i tez nie widze tej przestrzeni - no zwykly pokoj. ja nie wiem, moze mam cos z glowa istotnie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

nie, spokojnie, może nawet masz racje, sprawdzę i zdam relację. Sama nie wiem co o tym myśleć,,

zwierzatko_mojej_mamy

bo chodzi mi o to, ze kumpela ma dom bardzo podobny  metrazowo tez kolo 120m/140 ze skosami i ma tam na parterze salon z kuchnia i lazienka, przedpokojem, pomieszczeniem typu pralnia, a gora 3 pokoje, lazienke, garderobe.. no to jednak jest drastyczna roznica
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

tylko właśnie mnie marzy sie przestrzeń.. właśnie nie przedpokój, garderoba, pokój, sypialnia i spiżarnia, tylko niczym nie zmącona przestrzeń...myślę że tego własnie teraz chce.

marax

troche drogie jak na chwilowe "teraz" ciezko sie bedzie z dzieckiem zgodzic na takiej przestrzeni (plus zabawki,pozniej koledzy ) nie mowiac o zyciu nocnym w takim otwarciu :)

zwierzatko_mojej_mamy

no wlasnie moim problemem jest to, ze dla mnie tam nie ma ani plusow podzialu na male, ani przestrzeni pomimo niby braku podzialow ;) nie wiem, jak to wytlumaczyc ;)  moze, gdyby ten gabinet byl polaczony z salonem to wtedy bym czula przestrzen - teraz widze korytarz prowadzacy do wcale nie szalenczo przestrzennego salonu na przyklad
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

ja myśle ze ta właściciel niestety nie rozumie w o co chodzi. Tam jest wspólnota nie spóldzielnia

vobi

Cytat: damka w 16 Wrz 2012, 23:40:39
ja myśle ze ta właściciel niestety nie rozumie w o co chodzi. Tam jest wspólnota nie spóldzielnia


haha, no niezly czad, gosc sam nie wie co sprzedaje? :rotfl:

damka

z doświadczenia wiem, a pracuje w kredytach hipotecznych, ze ludzie w ogólnie nie rozróżniają tych praw.

vobi

o matko, kupujacy tez? :crazy:

szelma

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Wrz 2012, 23:47:13dl amnie jest nie do pojecia 3 pokoje na 120 metrach  i juz pomijajac moje ograniczenia umyslowe to ja tam nie widze wiecej niz 70m2 w sensie aranzacji - nijak nie widze tych przestrzeni szalonych, bo jednak 120 m2 to juz powinien byc salon, w ktorym mozna tanczyc kankana.. sypialnia ma 22 m2, czyli 2 m2 wiecej niz moj obecny salon z kuchnia i tez nie widze tej przestrzeni - no zwykly pokoj. ja nie wiem, moze mam cos z glowa istotnie

Zgadzam się ze zwierzem. Też mi to wygląda ze zdjęć na dużo mniej. Miałam 120 m2 w P. w mieszkaniu - mieliśmy na dole wielki salon z jadalnią, a na górze trzy spore pokoje - i była przestrzeń, której tu w ogóle nie widać. Ciekawa jestem, jak jest w rzeczywistości.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

#199
no gdzieś te metry uciekają :knuje:
My kiedyś chcielismy kupic mieszkanie chyba 111 metrów czy jakos tak
były 3 sypialnie, wszystkie spore, widne i ładne, był spory salon z przeszkleniami, duza kwadratowa kuchnia, dwie łazienki i chyba jeszcze garderoba/schowek + długi korytarz

zaraz poszukam, może gdzieś jeszcze plan tego mieszkania znajdę :knuje:


Dodany tekst: 17 Wrz 2012, 08:26:27

mam
zobacz jaki gigant, ile przestrzeni a 10metrów mniej