mieszkanie dla damki

Zaczęty przez damka, 15 Wrz 2011, 12:15:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

ja też bym wolała ten milion wydać na kupno szeregowca czy bliźniaka (ale ja nie znam cen warszawskich, w okolicach K-c na pewno dałoby radę za tyle kupić) niż kupować mieszkanie w bloku. Choć jestem świadoma ile roboty jest koło domu i szczerze to mnie nie do końca rajcuje - zwłaszcza sezon zimowy.
I na pewno posiadanie swego kawałka ogrodu jest latem bezcenne, jak się ma dziecko ale też dla samych dorosłych.

justynaaaa2

mnie np. ogród totalnie nie rajcuje ;D nigdy o takowym nie marzyłam, może dlatego że mamy działkę i prawie wszystkie weekendy wiosna/lato/jesień tam spędzamy :) zdecydowanie bardziej wolę tam pojechać niż miałabym siedzieć w swoim przydomowym ogródku ;) bo to nadal, mimo wszystko, jest się w domu ;D
moi rodzice mają dom z ogrodem i też w pełni z tego nie korzystają, potwierdzeniem tego może być fakt, że przez 8 lat nawet grilla się nie dorobili, bo dla nich to jest tylko dom do mieszkania, a grilluje i wypoczywa się na działce ;)

inkageo

"Wyjazd" na działkę jest o tyle gorszy, że kierowca się nie napije ;) Relaks połowiczny :D
Imagine there is no hate

damka

mojego męża  nie namówię na mieszkanie poza miastem. Juz była taka rozmowa i nie dał sie namówić. Budowy domu to nasze małżeństwo po prostu nie przetrwa :))))))))

elve

golinda mam mieszkanie, ale na przedmieściach

I nikt mnie nie przekona o wyższości domu/bliźniaka/szeregówki nad luksusowym mieszkaniem (tak jak i ja was); możemy sobie utworzyć nowy wątek do dyskusji ;) tam mogę podać moje argumenty

elve

zmierzałam do tego, ze nie ma co damki przekonywać do domu/bliźniaka/szeregówki, bo ona szuka mieszkania ;)

damka

ja bym nawet rozważyła kwestię domu, ale mąż się zaparł, a póki jest głównym sponsorem, negocjacje są delikatne :)

justynaaaa2

#132
Cytat: golinda w 21 Sty 2012, 16:21:45

chyba kwestia prl-owskich przyzwyczajeń ;)
komu jak komu ale akurat moim rodzicom daleeeeko do prl-owskich przyzwyczajeń ;)
wybudowali dom do mieszkania a nie po to, żeby nie musieć się nigdzie ruszać ;D
moja babcia, właśnie ze swoim dziwnym podejściem do wielu rzeczy, zawsze mówi "po co oni tak ciągle wyjeżdżają, mają dom, ogród to zamiast tam posiedzieć to ciągle gdzieś jeżdżą"  :crazy:

ale ja rozumiem że każdy ma inne przyzwyczajenia, zwłaszcza jak się wychowało w domu to ciężko z niego zrezygnować :)

Dodany tekst: 21 Sty 2012, 23:18:33

Cytat: inkageo w 21 Sty 2012, 14:55:16
"Wyjazd" na działkę jest o tyle gorszy, że kierowca się nie napije ;) Relaks połowiczny :D
oj mylne bardzo ;) u nas na działce zawsze się pije, wszyscy piją :D zośka i Angie mogą potwierdzić :D
ta nasza działka to taka "pełnowartościowa" ;) udogodnienia takie jak w domu ;D

inkageo

No to jak wy stamtąd wracacie? :D Nie jeździcie tam autami? :)
Imagine there is no hate

justynaaaa2

Cytat: inkageo w 21 Sty 2012, 23:24:46
No to jak wy stamtąd wracacie? :D Nie jeździcie tam autami? :)
no autami, ale jak się pojedzie w piątek to można pić w piątek, całą sobotę a kto nie prowadzi to i w niedzielę ;D
nie wyobrażam sobie pić w domu 3 dni non stop, ale tam jak najbardziej :D świeże, wiejskie powietrze...:D

inkageo

Aaaaa czyli tam jest gdzie spać :D To rozumiem.. Wyobrażałam sobie działkę samą, ewentualnie z jakąś altaną ;)
Imagine there is no hate

Kasia

Altana z udogodnieniami jak w domu?

justynaaaa2

Cytat: inkageo w 21 Sty 2012, 23:34:28
Aaaaa czyli tam jest gdzie spać :D To rozumiem.. Wyobrażałam sobie działkę samą, ewentualnie z jakąś altaną ;)
nieeee, no coś ty ;D
jest normalny dom, 3 pokoje, duży salon z kominkiem, kuchnia, łazienka, wiata grillowa, trawa, leżaki, las ;D

inkageo

To nie działka, to dom :D Oszukujesz nas :D
Imagine there is no hate

justynaaaa2

Cytat: inkageo w 21 Sty 2012, 23:41:36
To nie działka, to dom :D Oszukujesz nas :D
:D przeczytałam "oczekujesz nas?" i już chciałam zapraszać :D
w tym roku pewnie i net już będzie  ;)

Angie

to działka z dużym domem :D

I pić można cały weekend :D

zuzia

Cytat: justynaaaa2 w 21 Sty 2012, 23:47:55przeczytałam "oczekujesz nas?" i już chciałam zapraszać
khem.. no wiesz... :D :D :D

justynaaaa2

Angie bighug mam nadzieję że jeszcze nie jeden weekend wspólny przed nami :)

ale w sumie to nie o tym ten wątek  :blush: sorry damka  :blush:
a właśnie weszłam jakiś czas temu w ten link z poprzedniego mieszkania (chciałam mężowi pokazać, jak fajnie zrobione) i nie działał, myślałam, że może już je kupiłaś i dlatego wycofali ;)

damka

jest innego pośrednika, podrzucę jutro :)

justynaaaa2

Cytat: damka w 22 Sty 2012, 00:09:30
jest innego pośrednika, podrzucę jutro :)
dzięki :)
czyli nadal do kupienia ;)


nionczka

Ja bym wolała super mieszkanie od domu, nawet jednorodzinnego. Szczególnie takiego. Ale ja jestem zwierzę stadne i wcale nie potrzebuję ogrodu. Trawnik mi wystarczy.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

ja cale zycie mieszkałam w bloku i jak widze teraz moich rodzicow w domu non stop grzebiacych w ogrodzie, biegających z drewnem do kominka - zeby w ogole ogrzac ten przybytek, czy odsniezajacych 50 m podjazd to wiem, ze to jest nie dla mnie.

gdybym miała kupe kasy na wynajecie ogrodnika, sprzataczki i "złotej rączki" to pewnie byłby i dom, a tak z czystego lenistwa wybieram mieszkanie :D

nie przekonuje mnie argument, ze "za ta kase mozna miec dom" - to jest dobre, co komu pasuje. ja bym nie kupiła domu za milion, a mieszkanie tak ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

moje nowe odkrycie:

http://www.domiporta.pl/details.asp?CategoryID=30800&ID=118114878

niestety budynek jeszcze nie został wybudowany, mam więc ledwie plany.

Trochę cieżko jest mi dokonać wizualizacji w glowie...


Kasia

damka no mało informacji, tak to wyglada ok ale gdzie plany mieszkania?

w zasadzie nie ma co oceniać
cena super :)