Podróż poślubna w Krakowie

Zaczęty przez Campari, 17 Paź 2007, 10:50:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

Ewentualnie wizyta na wieży Mariackiej, byle za dnia. Ciekawe tylko czy pod koniec października będzie jeszcze zwiedzanie

salsa

Cytat: "rubin04"hej, ja polecam kosciół Bożego Ciała
w ty, kościele  byłam ostatnio świadkiem i durny ksiadz sobie zapomniał dac nam wszystkiego do podpisania, wrrr !!

[ Dodano: 17-10-2007, 16:17 ]
Cytat: "rubin04"hej, ja polecam kosciół Bożego Ciała
w ty, kościele  byłam ostatnio świadkiem i durny ksiadz sobie zapomniał dac nam wszystkiego do podpisania, wrrr !!
Cytat: "gioseppe"na Kazimierzu koniecznie spróbujcie zapiekanek (jak to sie nazywa? u Andrzeja?)

u ENDZIORA!!!
Gioseppe!!!! oj nie łądnie zapominac takie rzeczy:))))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gioseppe

wiesz, ja jak wpadam tam glodna to niebardzo obchodzi mnei co jest napisane na tabliczce  :mrgreen:
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

Campari,

oczywiscie dziewczyny niezle wyczrpały temat, ale dorzuce ejszcze dwa grosze od siebie:))

Kazimierz obowiazkowo!! bez dwoch zdan, od wczesnego wieczorku az po ranek:)
polecam tam:
moje ulubione miejscówki
kanajpy  to Mleczarnia, Alchemia, Kraina Szeptów, Mechanoff, Kolory, kiedys Opium, teraz chyba sie popsuło, dawno nie byłam, kiedys Stajnia-teraz za duze tłumy i z nowszysch to Le Scandale
jedzonko: pycha zaiekanki U Endziora, Pycha Makarony w Studni Życia, nocne jedzonko w stylu domowym w OD zmierzchu do świtu ( juz ul. sebastiana ) KONIECZNIE: pierożki u Wincenta i nalesniki w KOlanku :)) w niedziele targ zydowski-sa dwa jeden własnie na placu nowym, drugi pod hala targowa, WARTO!!

poza tym:
moja ulubiona Pizza to jest pod Amorkami na ul Tomasza, tj jak juz Tomasza prawie dochodzi do pl Szczepanskiego
iła cena, i cudna pizza:) koniecznie z oliwa z oliwek
pyszna pizza ale drozsza jest jeszcze w Da Pietro na Rynku i W trzech Papryczkach na ul Poselskiej-jesli tam pojdziecie to 1. zrobic rezerwacje, 2. zamowic pizze z pasta oliwkową-niebo w gebie
sałatki-chimera na anny
jesli bedziecie w tygodniu to polecam zjesc obiad w Akademik Muzycznej (ul sw toamsza ale od strony Westerplatte) na 6 pietrze jest jedzonko domowe-ale z przeszklonej lozy oglada sie dachy krakowa, Wzgórza lasku Wolskiego a przy dobrej widocznosci nawet TAtry
polkecam pierogi u BABCI StAsi-ciezko trafic bo to w bramie, na ul mikołajskiej, wejscie obok cyklopa, specyficzne miejsce, ale pierogi z miesem najlepsze w meiscie:)
z jedzenia polecam ejszcze Taco Mexicano na poselskiej, kanapki w Zapiecku na Florianskiej i Padre na Olszewskiego, wejście od plant

warto wpaść do jedynej porządnej kubańskiej knajpy w miescie-prowadzonej przez kubanczyka, meksykanina i Argentyńczyka- el sol na Batorego
oryginale drinki i prawdziwe smaki , w tym SALSa:)))

warto wejść na kopiec kosciuszki , zatanczyc na Barze w przychodni towarzyskiej na ul floriańskiej, napić sie kawy w Prowincji u Grzesia Turnala, albo w Cafe Philo, na Tomasza ) np kawa o nazwie gorący  roman, koniecznie LOCH Camelot w zaułku niewiernego tomsza i Dym tuz obok:)
warto odwiedzic BUNKIER SZTUKI przy plantach i MUZEUM FOTOGRAFII na Urzedniczej

jak mi sie cos jeszcze przypomni to napisze:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

katgoli

#29
wow dziewczyny co prawda watek stary ale ogromnie mi pomogly wasze wskazowki w organizacji przyszlego wypadu z rodzinka do Krakowa  :thankyou: Chetnie prosze o jeszcze-szczegolnie noclegow  :thankyou:

P.S. a moze by tak przeniesc ten watek do strefy podrozniczej?