Ostatnie 5 minut Inkigeo - zdjęcia profesjonalne :)

Zaczęty przez inkageo, 16 Paź 2007, 21:28:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Cytat: "gioseppe"Ale pamiętaj, że wcześniej je sformatowałąm  

tak my też formatowliśmy przed zaniesieniem do tego Labu bo nas babka nastraszyła że będą pouci9nane głowy a wtedy oni nie przyjmują reklamacji

inkageo

Cytat: "Pyś"Ja się właśnie bije z myślami - w ramce czy bez  
Album prawdopodobnie będziemy mieć z czarnym wkładem.
Ja też się biłam z myślami, ale fotografowie mnie przekonali, że ramka musi być bo tak jest lepiej ;) Mamy białe, bo w albumach ciemne strony. I rzeczywiście z ramkami jest lepiej :)
Imagine there is no hate

gioseppe

miłej zabawy z obróbką zdjęć ;)
ja zmykam na razie
bądźcie pozdrowione!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"ja bym wolała dać do jakiegoś sprawdzonego lab.

jest juz co raz mniej malych laboratoriow, wszystko idzie do "fabryk" i niewazne czy oddasz zdjecia u pana Kazia na rogu czy w MediaMarkcie.
Sa oczywiscie profesjonalne laboratoria, ale tam zdjecie bedzie kosztowalo 10 zloty a nie 1,69.

Jesli tam wczesniej robilas odbitki i bylas zadowolona to je tam oddaj.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gioseppe

Cytat: "mayagaramond"
jest juz co raz mniej malych laboratoriow, wszystko idzie do "fabryk" i niewazne czy oddasz zdjecia u pana Kazia na rogu czy w MediaMarkcie.
Sa oczywiscie profesjonalne laboratoria, ale tam zdjecie bedzie kosztowalo 10 zloty a nie 1,69.

Jesli tam wczesniej robilas odbitki i bylas zadowolona to je tam oddaj.

no ja wlasnie robie zawsze w Domu Turysty zreszta w Krakowie to jedno z najlepszych miejsc.
Fotograf tez polecal. Sami wywoluja.

[ Dodano: 18-10-2007, 15:04 ]
no już id, idę... POSZŁAM!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

inkageo

Imagine there is no hate

mika

Cytat: "gioseppe"no już id, idę... POSZŁAM!

i tak ci nikt nie wierzy!!!

mam6lat


inkageo

Starsze mężatki pytam: jak długo przeżywa się zdjęcia i kiedy lądują na dnie szafy?
Imagine there is no hate

5czwartych

Cytat: "sierpniowajulka"
Cytat: "5czwartych"no na to już nic nikt nie poradzi. wybór fotografa to rzecz trudniejsza niż wybór sukni :P
moje rozczarowanie jest tym większe, że to nie są tanie zdjęcia (raczej górna półka) i nieznani fotografowie... od razu wyszliśmy z założenia, że zdjęcia to ostatnia rzecz, na jakiej będziemy oszczędzać... plener zrobili nam fajnie, ale reportaż w moim przekonaniu jest słabszy od zdjęć znajomych... :(
hmmm.... może jet tak, że większość fotografów nie potrafi odnaleźć się w ślubach cywilnych? a nasz właśnie taki był...

górna półka to jest powyżej 3k za same zdjęcia z reportażu. tak na moją ocenę rynku.

jeżeli chodzi o ślub cywilny to jest on moim zdaniem dużo trudniejszy do fotografowania niż ceremonia w kościele. wnętrza, dość krótka i mało ceremonialna forma, mniej się dzieje, mniejsza przestrzeń. w zasadzie 15 minut pracy, a oczekiwania klienta są te same jak przy ślubie kościelnym. efekty są różne - dużo zależy od pary i ich rodziny. czasem jest drętwo, czasem super. jeżeli drętwo to brak czasu, żeby się atmosfera 'rozbujała' w dobrą stronę. ile trwa cywilny? 10 minut? 4-8x więcej trwają życzenia niż ceremonia ślubu cywilnego.

Pyś

No wlaśnie Inka widziałam To Twoje już w galerii. Też mi się wydaje, że bez byłoby jakoś dziwnie. Fotograf też nas namawia na ramkę. I chyba faktycznie będzie to dobry wybór!


Gioseppe  wielkie dzięki za gotowość. Decyzja juz podjęta ;-)


d ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja obrachowałam właśnie, że jak doliczę cenę zamówionych albumów i większych odbitek z reportażu to koszt łączny naszych zdjęć to 3000 zł.. Matko, ale sumka urosła..
Imagine there is no hate

mika


inkageo

Rzućcie link jakiegoś fotografa ślubnego z najwyższej półki, będę się porównywać ;)
Imagine there is no hate

5czwartych

Cytat: "inkageo"Rzućcie link jakiegoś fotografa ślubnego z najwyższej półki, będę się porównywać ;)

u nas czy zagramanicą?

mika

Cytat: "5czwartych"u nas czy zagramanicą?
najlepiej jednego takiego a drugiego takiego

nionczka

CytujDziewczyny w jakim formacie macie wywołane fotki z reportażu? My mamy 10 x 15 i coś mi się wydaje, że lepiej by wyglądały trochę większe, ale z drugiej strony będzie nas to pewnie sporo kosztowało.. 200 zdjęć..

Ja mam 15 na 21,5.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "5czwartych"
Cytat: "inkageo"Rzućcie link jakiegoś fotografa ślubnego z najwyższej półki, będę się porównywać ;)

u nas czy zagramanicą?
U nas :)
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "5czwartych"Inka, po przygotowaniach fotograf już nie jest obcy. powiedziałbym że obecność na przygotowaniach jest kluczowa to poznania się, zaakceptowania, zbudowania zaufania etc.

świeta prawda:)))))
ja przy przygotowaniach wąłsnie przeszłam na Ty z fotografem i kamerzysta:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ja przeszłam na Ty przy podpisywaniu umowy ;)
Imagine there is no hate

gioseppe

Cytat: "inkageo"Rzućcie link jakiegoś fotografa ślubnego z najwyższej półki, będę się porównywać ;)
http://www.jcsphoto.com/newsite/index.html ja tego uwielbiam
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

Cytat: "foszek"salsa napisał/a:   
koncu jak sie jedzie tam z Krakowa, to można przy okazji i o Brzeg zahaczyć, specjalnie do Brzegu nie pojadę raczej przy okazji wyprawy do Wrocka jesli juz:)))   
ok 20 minut pociagiem sie jedzie :-)

a autem?:) pociagiem sie raczej nie wybiore:P człowiek na stare lata wygodny :)

[ Dodano: 18-10-2007, 15:57 ]
CytujJa przeszłam na Ty przy podpisywaniu umowy ;)

e, nie, nie bywama taka szybka gdy ktos dla mnie badz co badz pracuje , zboczenie zawodowe ;P

[ Dodano: 18-10-2007, 16:00 ]
Cytat: "gioseppe"Starsze mężatki pytam: jak długo przeżywa się zdjęcia i kiedy lądują na dnie szafy?
moje ejszcze nie wyladowały, ale to dlatego ze dopiero 3 miesiace i 11 dni jestesmy małzenstwem:P

[ Dodano: 18-10-2007, 16:03 ]
CytujDziewczyny w jakim formacie macie wywołane fotki z reportażu? My mamy 10 x 15 i coś mi się wydaje, że lepiej by wyglądały trochę większe, ale z drugiej strony będzie nas to pewnie sporo kosztowało.. 200 zdjęć..

ja mam wywylane w roznych formatach, ale głownie ten wiekszy

10X15 do ogladania z r5eki jednak wystarcza:P
ja mam w wiekszym formacie nie tylko foto od fotografa ale i od mojej tesciowej, ktora ma dobry aparat i dobre oko-zrobiła swietne foto i jest z tego drugi album:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sierpniowajulka

Cytat: "mika9983"5czwartych napisał/a:   
u nas czy zagramanicą?   

najlepiej jednego takiego a drugiego takiego
mogę zagranicznego wrzucić: http://www.jeffascough.net/main.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: "salsa"a autem?:) pociagiem sie raczej nie wybiore:P człowiek na stare lata wygodny
Tez kolo tego, bo zjezdzasz z atutostrada A4 i jedziesz  wioseczkami. Albo od razu przez Olawe i na Brzeg.

dr_chaoswez podpisz 2 umowy: jedna na reprtaz, druga na plener i problem z glowy :-)

Inka co tanim kosztem sie z Toba obszedl. Popatrzylam na oferte pospiesznych u nich format zaczyna sie od 13x18
Ja bede miala 18x24, bo strasznie spodobaly mi sie te ich zdjecia-skladanki

inkageo

Zaryzykuję stwierdzenie, że kobiety fotografki lepiej dogodzą kobietom - pannom młodym. Tylko kobieta wybierając zdjęcia zauważy złą fryzurę, złamany paznokieć, rozmazany makijaż, facet chyba widzi całość, nie wyłapuje takich babskich detali ;)

[ Dodano: 18-10-2007, 16:43 ]
Cytat: "foszek"Inka co tanim kosztem sie z Toba obszedl. Popatrzylam na oferte pospiesznych u nich format zaczyna sie od 13x18
Ja bede miala 18x24, bo strasznie spodobaly mi sie te ich zdjecia-skladanki
To nie jest tak hop siup z tymi formatami - 13 na 18 ciężko wpasować w album 28 na 31, bo jak się trafią zdjęcia pionowe to dwa nie wejdą na stronę, a jedno wygląda łyso.. Chyba będziemy musieli zostać przy 10 x 15..
Imagine there is no hate