Co ogladacie w TV?

Zaczęty przez nionczka, 16 Paź 2007, 20:47:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

Oj to mnie chyba nikt nie pobije, bo ogladam ;)
- Gilmore Girls
- lost
- prizon break
- Grey's Anatomy
- Desperate Housewives
- frend's
- CSI wszystkie ;)
- Ally Macbil
- a 4400
- Dr. House
- no i kryminalne, ale nie polskie, czyli prwo i porządek, jordam i inne

Na szczęście większość na komputerze, więc w dowolnie wybranym przeze mnie czasie, ale i tak tego dużo ;)

gdziezby

Cytat: "malutenka5"A Futuramę z tych kreskówek znasz?
no własnie nie! Ale to chyba dla tego , że mam 1000989 odcinków Family Guya i ciągle wracam do ulubionych epizodów. Jestem fanką Stewiego (a szczególnie jego Upper Class English accent).
maroonbug, a ja w weekend pyknełam śniadanie znowu. I lubię jak Audrey śpiewa Moon river w oknie. Jakoś tak :-).
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

maroonbug

Cytat: "gdziezby"maroonbug, a ja w weekend pyknełam śniadanie znowu. I lubię jak Audrey śpiewa Moon river w oknie. Jakoś tak  .

ja tez lubie :-D  ona jest taka slodka, uwielbiam po prostu!

nionczka

Cytujja i moj luby namietnie ogladamy Grand Designs - program o ludziach ktorzy buduja sobie jakies niezwykle domy, albo kupuja stare zamki, koscioly i adaptuja i odnawiaja zeby w nich mieszkac. kazdy program to inny projekt, suuuper!

Rany, gdzie to daja??? Ja ogladam tylko na francuskiej dwa programy w tym stylu jeden o zamkach we Francji, drugi o wnetrzach. Ale cale liceum i studia ogladalam na BBC Prime Change That i inne tego typu programy. Uwielbiam!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Cytat: "nionczka"
Cytujja i moj luby namietnie ogladamy Grand Designs - program o ludziach ktorzy buduja sobie jakies niezwykle domy, albo kupuja stare zamki, koscioly i adaptuja i odnawiaja zeby w nich mieszkac. kazdy program to inny projekt, suuuper!

Rany, gdzie to daja??? Ja ogladam tylko na francuskiej dwa programy w tym stylu jeden o zamkach we Francji, drugi o wnetrzach. Ale cale liceum i studia ogladalam na BBC Prime Change That i inne tego typu programy. Uwielbiam!!!

my mamy irlandzka kablowke NTL, i daja to na programie 118 i 119, program nazywa sie Channel 4: http://www.channel4.com/4homes/ontv/grand-designs/

Kasia

Cytat: "errata"- a 4400

a na czym to leci
obejrzałam tylko pierwszy sezon (chyba, może widziałam drugi) i chetnie zobaczę kolejne

sweedee

Obowiązkowo: Gotowe na wszystko (lecą w tym samym czasie, co Kuba Wojewódzki, więc Kubuś - sorrki  :-( ) i Szkło kontaktowe. Poza tym, Szymona Majewskiego, kocham kino, Supernianię (czy powinnam już wysłać do niej sms'a?  :-/ ).
Kiedyś, jak leciało to Ally McBeal, Sex w wielkim mieście, Miasteczko Twin Peaks, MdM.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

nionczka

No i jeszcze zawsze obowiazkowo od Zagrzebia (czyli juz ladnych pare lat) ogladam Konkurs piosenki Eurowizji. W tym roku mialam wieczor panienski z pracy i 3 osoby z biura zostawily dla mnie DVD nagrywajce konkurs :-) Bo zagrozilam, ze nie przyjde.

Ze sportów lyzwiarstwo figurowe :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: "maroonbug"ja wiem ze one czekaja zniecierpliwione! ja tez o nich pamietam i na pewno zdjecia podesle. Kolega Grzegorz jest napastowany regularnie, ale on jest bardzo specyficzny :roll: :roll: :roll: , wrocil teraz do Polski i stamtad ma nam przeslac...
Wyślę mu celem przypomnienia ze trzy myszoskoczki kurierem :mrgreen:  :mrgreen: te najbardziej opętane oczywiście.

Cytat: "gdziezby"malutenka5 napisał/a:   
A Futuramę z tych kreskówek znasz?   
no własnie nie! Ale to chyba dla tego , że mam 1000989 odcinków Family Guya i ciągle wracam do ulubionych epizodów. Jestem fanką Stewiego (a szczególnie jego Upper Class English accent).
Futurama na pewno by Ci się spodobała, tych samych Twórców co Simpsonowie, w Polsce to kiedyś szło na TV4 razem z Family Guy, miało tytuł 'Przygody Fry'a w kosmosie'
Też uwielbam Stewiego, a najbardziej jego dialogi z Lois, ona cś tam do niego 'guga', a on... :-D  :-D

zuzia

Cytat: "malutenka5"Wyślę mu celem przypomnienia ze trzy myszoskoczki kurierem   te najbardziej opętane oczywiście.
dobre. Obawiam się, że mogłoby być ciekawie jakby facet padł na zawał.
Wczoraj przywiozłam moje prosiaki od mamy. A dzisiaj już jeden fruwał bo rano bo się kręcił pod nogami i weszła mi na nogę akurat jak dawałam kroka i fruuuuuu. Ale otrząsnęła się i spojrzała na mnie z wrogością. Została przekupiona ekstra liściem cykorii i jest ok. Znowu jestem cacy.

malutenka

Cytat: "zuzia"obre. Obawiam się, że mogłoby być ciekawie jakby facet padł na zawał.
E tam padnie, będzie miał modeli do robieia zdjęć przez całą dobę :mrgreen:

Mysie skoczki są zdrowe już i chętne do zabawy, półtorej tygodnia wmuszania wigoru junior, sprytnie rozpuszczonego w wodzie :-P

kamu2

Ja oglądam z przyzwyczajenia m jak miłość i na wspólnej.
Lubie szymona majewskiego i kube wojewódzkiego.
Zawsze wiadomości na tvn.
W niedziele Dzień dobry tvn.
Z komedii serialowych to nianie i hele w opałach i to chyba wszystko.
Czasem kryminalnych ,dedektywów i w11 ale to jak się naprawde nudze
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

salsa

CytujCzy któraś ogląda może 'Tajemnicę Twierdzy Szyfrów'? Jakie opinie?

no no:) poczytała, poczytała:))) pisałam, ze ej czasem oglądam:) podoba mi sie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mam6lat

z przyjemnoscią oglądam:
- "Boso przez swiat" Cejrowskiego
- "Magiel towarzyski" Korwin-Piotrowskiej i Kilena
- ''Super nianię"
- niedzielną mowę papieża
jako zabijacz czasu przy sprzataniu, prasowaniu, szorowaniu pięt ;) itd:
- TVNstyle - "jak leci"
- jakis serial przypominajacy klimatem "przystanek alaska"
generalnie: Tv mamy od  niedawna i spełnia rolę "gadacza" gdy jestem sama w domu...nawyk
a czasu studiów - w akademiku zawsze był gwar

salsa

Cytat: "mam6lat""Boso przez swiat" Cejrowskiego

o włąsnie o tym zapomniałam, tez to ogladam , Cejrowski jest super:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mam6lat

no i "kocham kino"
kto oglądał wczoraj "21 gramów"?

salsa

Cytujkto oglądał wczoraj "21 gramów"?

ja ogladałam ale nie wczoraj, tylko kilka lat temu:)

fajny film, ogladałas Amores perros i  Babel  ? rewelacja , oba filmy tego samego reżysera co 21 gr :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

Cytat: "mam6lat"kto oglądał wczoraj "21 gramów"?
ja mam na DVD ;) Niesamowity film, jak pierwszy raz oglądałam to przed końcem miałam 20 teorii co to tego, co się stało :->

errata

Cytat: "Kasia"errata napisał/a:
- a 4400


a na czym to leci
obejrzałam tylko pierwszy sezon (chyba, może widziałam drugi) i chetnie zobaczę kolejne

pierwszą serie zaczełam w tvp, a teraz z internetu i na komputerze :)

Aaaaa lubie jeszcze oglądać Pośpieszalskiego na tvp w programie "warto rozmawiać "

21 gramów oglądałam też ze dwa latat temu, i musze przyznać, że spodobał mi się, bo daje do myślenia. Choć trochę wstrząsający :)

nerinea

MONK (uwielbiam), Simpsons, Prison Break
No i z przyzwyczajenia M jak miłość, na wspólnej ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

w TV
- Brzydula Betty
- Uwaga faceci
- Dr House
te trzy raczej regularnie (choc ostatnio Uwaga faceci chyba zniklo z anteny - czyzby podpadlo CBA? :(

jak sobie przypomne (i jak leci, bo zongluja nimi tak ze samo znalezienie kiedy leci to niezla lamiglowka)
- Dowody zbrodni
- CSI Kryminalne zagadki...
- Bez sladu

i z plyt
- Gotowe na wszystko
- Lost
- Magda M. (jestem na etapie II serii, ale chyba nie dotrwam nawet do jej konca)

nionczka

Polecicie mi jakis polski serial do ogladania na oslim kanale? Cos co mogloby zainteresowac nawet mojego meza, zebyc cos po polsku ogladal. Bo na Magde M sie nie skusil :-)

Twarza w twarz jest OK?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

Cytat: "nionczka"Twarza w twarz jest OK?
z polskich seriali według mnie najlepszy :)
pierwszy odcinek mi się nie podobał ale dałam mu jeszcze jedna szansę i niespodzianka! kolejne naprawdę super!
http://www.twarzawtwarz.net/Aktorzy/ w archiwum gdzies sa poprzednie odcinki
Obejrzyj dwa pierwsze i sprawdź czy Ci się podoba :)

Drugi w kolejności jest serial Niania.

poza tym serialem nie znam zadnego fajnego.  
M jak milosc nudne jak flaki z olejem.
barwy szczescia jeszcze gorsze.
Na wspolnej ok ale tez lubie coraz mniej.
Klan podobnie.
Magde M lubiłam.
Jeszcze jest Hela w opałach.

albo może Kryminalni?


Poza tym sa jeszcze serie kryminalne - no ale to juz nie jest filmowate ze tak powiem ;)
Detektywi
W 11
Niania
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

zuzia

Cytat: "nionczka"Twarza w twarz jest OK?
moim zdaniem jak najbardziej.

z aktualnych seriali to mi się jeszcze Ekipa podoba. Naprawdę fajny serial politial fiction. W Polsce na DVD można kupić z tygodniowym wyprzedzeniem.

gioseppe

Cytat: "zuzia"
z aktualnych seriali to mi się jeszcze Ekipa podoba. Naprawdę fajny serial politial fiction. W Polsce na DVD można kupić z tygodniowym wyprzedzeniem.
ono wlasnie ja nie mam polsatu  :-(  :-(  :-(  :-(  a podobno fajny
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP