Co ogladacie w TV?

Zaczęty przez nionczka, 16 Paź 2007, 20:47:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Seriale: Ja ogladam teraz tylko Six degrees; jak wroca po wakacyjnej przerwie bede ogladac:House, Grey´s Anatomy, Desperate Housewives, hiszpanski Cuestión de sexo.

Programy: Supernianie, wszystkie kryminalne, jeden kulinarny, Supermodel 2007.

Ktos jeszcze tyle oglada? :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

hehe, ja juz kiedys o tym pisalam ale moge sie powtorzyc :)
lubię:
twarza w twarz
kryminalni
super nianie tez

z przyzwyczajenia:
m jak milosc
na wspolnej
na dobre i na zle :)

a nie w TV ubostwiam ta stronkę:
http://www.tv-links.co.uk/listings/1/70

w SHOWs jest mnostwo fajnych do wyboru :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sierpniowajulka

ja uzależniona jestem tylko od jednego serialu: Lost, czyli Zagubieni. Ale jako, że nowy sezon rusza dopiero w lutym, to jestem teraz na przymusowym detoksie...  :shock:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja ogladam ostanio: You Can dance, Szyfry wojny (jak jestem wtedy w domu:P), Wojewódzkiego (choc ostanio jakby troche spadła mu forma) czasem Majewskiego, Desperate Housewives-ale jak nowe odcinki sa, czasem Betty La Feya, ale czasem-jak mam dosyć Majewskiego. Magiel Towarzyski-jak sie uda wałczyć, super nianie-jesli zdarza mi sie wetdy byc w domu, bo to jakos w niedziele leci :P FAKTY i Wiadomości

M jak miłosc tak jak  gioseppe, .-z przyzwyczajenia, ostanio głownie na tym śpie

do tej pory ogladałam jeszcze czesto Uczte kinomana i Kocham Kino, ale teraz to chyba nie doczekam, bo pozno leci:P

wyszło tego duzo-ale nie  ogladam jakos regularnie-jak jestem w domu i nie robie nic innego to włączę-raczej jako tło do netu, spania, gotowania lub gazety:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gioseppe

o, zapomniałam Kubusia Wojewodzkiego
:oops:
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mayagaramond

Germany's Next Topmodel ogladalam, ale nieregularnie. To samo z Popstars on Stage (duuzo lepsze od DSDS). Z seriali uwielbiam Friends, ale teraz nie leci, poza tym ja mam wszystkie odcinki na dvd :mrgreen:

A jako nasotlatka ogladalam MacGyvera i A-Team!

Kilka miesiecy temu "padlam ofiara" tej nieszczesnej telenoweli "Verliebt in Berlin", ale jak Lisa Plenske wreszcie wyszla za maz to skonczylam.

Polskiej telewizji nie mam.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gioseppe

Cytat: "mayagaramond"
Polskiej telewizji nie mam.

ja jak bylam piekna i mloda uwielbialam ksiedza w sutannie a pozniej ten serial co policjanci na rowerach sie scigali :) jak to sie nazywalo>

o, wykorzystam Cie!
zapodaj tytuł jakiegos ciekawego filmu po niem. co?
wieczorowa porą.
A jesli jakis fajny w ciagu dnia istnieje to tez poprosze :D
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

a ja jako taka siksa  jeszcze w Podstawówce ogladałam namietnie BH 90210
wtedy to leciało w TV po raz pierwszy i wszyscy ogladali a potem na lawce przed blokiem leciały komentarze
a inny serial to Jezioro MArzeń, ale tu szybciej mi przeszło:)
namietnie ogladałam wtedy Miasteczko Twin Peaks   i z Archiwum X
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sierpniowajulka

Zapomniałam o Desperate Housewives... to przez podróż poślubną - bo przegapiłam już 8 odcinków i wypadłam trochę z obiegu...
A co z Waszymi mężami/narzeczonymi? Bo mój jak ja: Lost i Desperate...  :mrgreen:

[ Dodano: 16-10-2007, 21:25 ]
Cytat: "gioseppe"ja jak bylam piekna i mloda uwielbialam ksiedza w sutannie

ja też.... hehe
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"o, wykorzystam Cie!
zapodaj tytuł jakiegos ciekawego filmu po niem. co?
wieczorowa porą.
A jesli jakis fajny w ciagu dnia istnieje to tez poprosze :D

A na jakim kanale? Masz wszystkie?

Prosze bardzo - sroda 17.10, ZDF, 20.15 - EM-Qualifikation Deutschland-Tschechen :mrgreen:

17.10 Kabel 1 - Während Du schliefst

18.10 Vox Lara Croft
18.10 Tele5 Before Sunset (piekny film)

Dzisiaj na NDR leci dobry film Die Unschuldigen mit den schmutzigen Händen z Romy Schneider, ale dopiero o 0.30

W ciagu dnia leca seriale i Richter Alexander Holt :mrgreen:

A tu masz link do programu telewizyjnego:
http://www.tvinfo.de/

A H. oglada Buffy (serial z Sarah Michell Gellar o wampirach)..., nawet kupil wszystkie odcinki  :roll:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: "sierpniowajulka"A co z Waszymi mężami/narzeczonymi?

a moj regularnie to tylk9o siatke i mecze w noge :))) poza tym TV jest dla niego obojetne, wiec albo ogladfa cos ze mna-albo zajmuje sie w tym czasie swoim komputerkiem
tak na rawde to my mało ogladamy TV-raczej wolimy jakis Film na komputerze :)

za to kiedys ogladał ..................ALLY MACBIL i Friendsy :)))
dwa seriale , ktorych ja wybitnie nie trawiłam i do szały doprowadzał mnie ten durny śmiech w podkładzie:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

riannka

Ja polubiłam "uwaga faceci" i guzik ..... zdjęli bo za mała oglądalność
bardzo lubię "Chirurgów" tylko czasami nie dotrwam - pora świetna, podobnie jak pora nadawania "Gotowych na wszystko".
Namiętnie śledzę "Zagubionych".

Czyli jestem w pełni serialowa..... :mrgreen:

abkasia

Cytat: "nionczka"House, Grey´s Anatomy,
och uwielbiam :))) house moj maz juz w zeszlym roku w oryginale ogladal...
Cytat: "riannka"Namiętnie śledzę "Zagubionych".
choc te dlugie przerwy miedzy sezonami mnie dobijaja...zapominal co bylo w poprzednich

Kasia

a my z moim N regularnie oglądamy TYLKO Gotowe na Wszystko :)

gioseppe

Cytat: "mayagaramond"
A na jakim kanale? Masz wszystkie?
Prosze bardzo - sroda 17.10, ZDF

17.10 Kabel 1 - Während Du schliefst

18.10 Vox Lara Croft

18.10 Tele5 Before Sunset (piekny film)

OK, dzieki! te ktore podalas mam :)

Cytat: "mayagaramond"
Dzisiaj na NDR leci dobry film Die Unschuldigen mit den schmutzigen Händen z Romy Schneider, ale dopiero o 0.30
niedoczekanie, za pozno :)


Cytat: "mayagaramond"
A tu masz link do programu telewizyjnego:
http://www.tvinfo.de/
A H. oglada Buffy (serial z Sarah Michell Gellar o wampirach)..., nawet kupil wszystkie odcinki  :roll:
dzięki, poczytam o filmach :)
wampów nie lubie ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mayagaramond

Cytat: "gioseppe"wampów nie lubie ;)

A myslisz ze ja lubie? ;-) H juz sie wybiera na 3. czesc Resident Evil... :roll:  :roll: , beze mnie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Ja oglądam TV raczej nieregularnie. Nie zawsze mi się uda bo czasami siedze w pracy.
Ale jak już to:
Gotowe na wszystko, chociaż często już spię
Grey's Anatomy, ale jw
Gilmore Girls, ale puszcząją to w takich porach, że albo mnie nie ma, albo mnie nie ma jak jest powtórka

M jak milość (troche z przyzwyczajenia)
Klan, ale za to w zasadzie 1 na 10 odcinków i i tak wiem co i jak
Detektywów
Kryminalnych

nionczka

Cytat: "sierpniowajulka"Zapomniałam o Desperate Housewives... to przez podróż poślubną - bo przegapiłam już 8 odcinków i wypadłam trochę z obiegu...
A co z Waszymi mężami/narzeczonymi? Bo mój jak ja: Lost i Desperate...  :mrgreen:

[ Dodano: 16-10-2007, 21:25 ]
Cytat: "gioseppe"ja jak bylam piekna i mloda uwielbialam ksiedza w sutannie

ja też.... hehe

Moj oglada dokladnie to samo co ja oprocz six desgees. Uwilebia Supermodelo (dla tych, tore nie wiedza konkurs-reality na modelke Elite Model ;-)

A jeszcze ogladamy The Office (to juz na DVD tylko :-(), Little Britain i IT Crowd ostatnio. I zawsze kiedy daja, nawet powtarzane powtorki Frasier´a.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

a widzialyście ostatniego Big Brother? ja zajrzalam ostatnio, 5 minut to oglądalam i zaczelam się zastanawiać "skąd oni wytrzasneli tych ludzi". Toż to dno totalne.
Jedynkę przyznam - oglądalam, może nie regularnie, ale zawsze. Ale to.... tego się nie da!

nionczka

Cytat: "zuzia"a widzialyście ostatniego Big Brother? ja

Ja tez obejrzalam 1 w Polsce jeszcze, tylko w te dni co byly nominacje,a le to i tak duzo. A teraz w Hiszpanii zaczelismy (2 pierwsze tygodnie) ogladac 9 (!) edycje bo byly takie historie:

- transwestyta, ktory wygladal jak piekna (nie dla mnie) laska. Moj maz do razu w zapowiedzi powiedzial: "przeciez to facet!" Ale za to panowie w programie sie nie zorientowali mimo, ze z kazdym sypiala i kazdemu dawala sie obmacywac.

- dwie blizniaczki, ktore sie zmienilay (jedna byla w suite druga w domu, potem wolali ja do konfesjonalu i tam sie zmienialy. oO tym wiedzialy tylko dziewcyzny z domu, faceci nie)

- dwie siostry, ktore nie wiedzialy, ze sa siostrami

Teraz tylko brakuje, zeby sie zaczeli zabijac na zywca :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Ja tutaj oglądam tylko Simpsonów i CSI, w Polsce 'Kryminalnych' i takie ni to reality co szło na Polsacie, o tym jak domy przebudowywali :->
Czy któraś ogląda może 'Tajemnicę Twierdzy Szyfrów'? Jakie opinie?

didi_loczek

My glownie ogladamy w TV wiadomosci (CNN, NTV) i sport :)
(ostatnio mistrzostwa w rugby), no i koniecznie na RTL Formule 1
(transmisja trwa prawie pol dnia  :mrgreen: )
A tak to lubie CSI na VOX i Dr. House, polskiej TV nie mamy.

gdziezby

oglądam: Kocham kino, albo jakies przegapione premiery, Łoskot. Poza tv to Simpsonowie, Family Guy, Cow&Chicken i Desperate Housewives - z cyklicznych no i filmy, filmy, filmy!
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

malutenka

Cytat: "gdziezby"Family Guy
uwielbiam, mam jeden sezon na DVD :mrgreen: A Futuramę z tych kreskówek znasz?

maroonbug

ja i moj luby namietnie ogladamy Grand Designs - program o ludziach ktorzy buduja sobie jakies niezwykle domy, albo kupuja stare zamki, koscioly i adaptuja i odnawiaja zeby w nich mieszkac. kazdy program to inny projekt, suuuper!
ogladam tez Seinfeld i America's Next Top Model- uwielbiam Tyre Banks, mam tez Ally McBeal na DVD i czasem sobie robie maraton. ale najczesciej to jednak filmy, wczoraj na przyklad powtorzylam sobie Breakfast at Tiffany's, no kocham ta scene jak Audrey sie perfumuje i maluje usta utensyliami, ktore trzyma w swojej skrzynce na listy!!!!