na utrzymaniu meza

Zaczęty przez elizapj, 15 Paź 2007, 16:56:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

salsa, znaczy sie musze kupic tego wiecej.... i porozkladac w domu.... ;)

malutenka

Cytat: salsa w 25 Wrz 2008, 21:16:02
a czemu nie stosujecie podkładek? ja mam obsesje podkładek, pod kazdy kubek podkładam lol

ale szał sprzątania mnie dopada jak mam duzo pracy umysłowej - o wtedy to nawte w szafach mam błysk ! szprzątam z obowiązku, bo wybitnie tego nie cierpie
bo podkładek moja druga połówka nie będzie uzywać jak go znam :)

malutenka

Albo musiałabym poprzywiązywać do każdego kubka, żeby zabierał z soba, to może wtedy :)
Z resztą ja bardzo pracuje nad tym, żeby mój mąz zachowywał jako taki porządek, bo na dobrą sprawę jak są tylko dwie osoby w mieszkaniu i kłada rzeczy na swoje miejsce to nie ma dużo do sprzątania.
Jak go poznałam to używał paczek po papierosach i puszek po red bullu jako popielniczek (kilku naraz) i składował brudne ciuchy w kącie pokoju a jak się uzbierała sterta to dopiero ładował do pralki lol

dragonfly

dodaa84,  a to normalne.... ale zaczelysmy od dylematow zwiazanych z bycia utrzymanka ;) a wyszlo jak zawsze ;)

malutenka

My tutaj mamy offtopy jak na zadnym innym forum :D

mayagaramond

Cytat: dodaa84 w 25 Wrz 2008, 22:23:27
a ja myślałam, że Wy o byciu na utrzymaniu meża gadacie ;) i już się ucieszyłam na ciekawą rozmowę ;)

tez mialam nadzieje, na jakies merytoryczne uwagi co do mojego postu, ale wyglada na to, ze przegralam z podkladkami ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: dodaa84 w 25 Wrz 2008, 22:41:43
a co napisałaś?

wklejam:

Wydaje mi sie, ze my, kobiety, mamy dzis troche skrzywiony poglad na bycie na utrzymaniu meza. Przeciez kobieta, ktora zajmuje sie domem nie siedzi bezczynnie, jej praca polega na zajmowaniu sie domem, inni biora za to pieniadze. To myslenie jest dosc niebezpieczne, bo jest wystarczajac facetow, ktorzy mysla "siedzi w domu i nic nie robi".

Rzeczywiscie przy jednym dziecko i moze 60m² nie ma za duzo roboty, ale juz przy 2, 3 i domu jest jej wystarczajaco.

Pytanie jest tylko czy mi sprawie to przyjemnosc, czy lubie zajmowac sie domem na pelny etat? (i czy nasza sytuacja finansowa pozwala na to, by zyc z jednej pensji).
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: dragonfly_80 w 25 Wrz 2008, 22:01:55
salsa, znaczy sie musze kupic tego wiecej.... i porozkladac w domu.... ;)

ja mam 3 komplety po 8 odkładek, mam wszystkie zadna nie zgineła-obecnie jakies 10 lezy na stoliku i biurku, reszta w pudełeczkach  :ag:
uzywac tego ustrojstwa nauczył mnie maz, po tym jak na poczatku znajomości odpazylam mu jego ulubiony stolik kubkiem z wrzaca herbatą
on ma ten nawyk jeszcze z domu wyniesiony
ja szybko sie do tego przyzwyczaiłam, bo ułatwia zycie lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

#158
Cytat: dodaa84 w 25 Wrz 2008, 22:23:27
a ja myślałam, że Wy o byciu na utrzymaniu meża gadacie ;) i już się ucieszyłam na ciekawą rozmowę ;)

a bo o byciu na utrzymaniu to było gdzies w maju ? czerwcu? ktos odświeżył watek , a że juz temat utrzymywania sie wyczerpał, to poszlo w porzadki lol



edit: w październiku  :lollol: :lollol: :lollol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: malutenka5 w 25 Wrz 2008, 22:36:22
My tutaj mamy offtopy jak na zadnym innym forum :D

dygresje nas zabiją ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

mayagaramond  przy jednym dziecku jest cala masa roboty! zapytaj sie dziewczyn - czesto drugie nie dokłada juz tyle roboty ile jest z pierwszym.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 25 Wrz 2008, 22:52:23
mayagaramond  przy jednym dziecku jest cala masa roboty! zapytaj sie dziewczyn - czesto drugie nie dokłada juz tyle roboty ile jest z pierwszym.

pewnie dlatego, bo czlowiek juz sie nauczyl techniki blyskawicznego zmieniania pieluch ;)


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: mayagaramond w 25 Wrz 2008, 23:28:50
Cytat: salsa w 25 Wrz 2008, 22:52:23
mayagaramond  przy jednym dziecku jest cala masa roboty! zapytaj sie dziewczyn - czesto drugie nie dokłada juz tyle roboty ile jest z pierwszym.

pewnie dlatego, bo czlowiek juz sie nauczyl techniki blyskawicznego zmieniania pieluch ;)




zmiana pieluchy na czas  :rofl1: :rofl1:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka

Cytat: salsa w 25 Wrz 2008, 22:52:23
mayagaramond  przy jednym dziecku jest cala masa roboty! zapytaj sie dziewczyn - czesto drugie nie dokłada juz tyle roboty ile jest z pierwszym.

blagam żeby to byla prawda  :)

salsa

Cytat: brawurka132 w 26 Wrz 2008, 08:14:17
Cytat: salsa w 25 Wrz 2008, 22:52:23
mayagaramond  przy jednym dziecku jest cala masa roboty! zapytaj sie dziewczyn - czesto drugie nie dokłada juz tyle roboty ile jest z pierwszym.

blagam żeby to byla prawda  :)

tego Ci zycze z całego serca  :lollol:
jak to moja babcia mowiła, przy jednym to i dwojka sie wychowa ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ewelinkaa

dokladnie najlepiej w takim przypadku zająć się czym kolwiek i na pewno wychodzić na fitness zumbe wszedzie oby nie caly czas w domu
carpe diem