soczewki calodniowe

Zaczęty przez konwalia, 08 Sie 2011, 23:01:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


wrobelek0403

Cytat: dragonfly w 30 Cze 2014, 22:45:28
A skąd wiesz, ze to pani?

sie przedstawiła żenskim imieniem, to ma :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

#27

No, tak samo jak Conchita Wurst lol lol

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Marysia23

Soczewki są po prostu o wiele wygodniejsze ;) Ja niestety muszę korzystać z soczewek dwutygodniowych bo innych moje oczy nie tolerują. Najczęściej zamawiam z http://www.kontaktowe.pl/index.php?cat_id=3&page=0&view=3&sort=default bo jestem ich najbardziej pewna. Poza tym nie muszę nigdzie chodzić tylko do domu "przyjadą". Bardzo wygodne jest takie rozwiązanie ;)

pawlowska

ja długo próbowałam działać z soczewkami ale poddałam się i wróciłam do okularów
za bardzo wysychało mi oko i musiałam ciągle zalewać kroplami i dużo mrugać

sabrinka

Mi również wysycha oko po noszeniu soczewek, ale tylko w tedy gdy je noszę cały dzień

Symmma

#33
Na wlasna reke to wlasnie nie warto sobie wybierac takich soczewek. Jak mamy wade wzroku to mozna sie skonsultowac ze swoim okulista i dopiero sie zdecydowac na konkretne soczewki. Znane sa soczewki air optix  ale wlasnie kazdy ma inna wade wzroku i musimy wybrac takie, zeby nam nie pogarszaly wzroku.