FOTOGRAF

Zaczęty przez zuzia, 14 Paź 2007, 19:42:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ka-milka

#150
Wiecie co?? Najgorsze jest to, że często fotograf nie liczy się ze zdaniem Młodej Pary. Moja siostra miała pewne pomysły na swoje zdjęcia, ale fotograf ich nie wykorzystał. Zrobił jak chciał. No i na sesji w plenerze tez nic nie mówił tylko kazał stanąć i już pstryk. A skąd my zwykli ludzie mamy wiedzieć jak się ustawić?!?! Eh, ale zdarzają się też super fotografowie!! Mają tak piękne zdjęcia, że aż kipi emocjami z fotek!!!  :jejeje:
A tak w ogóle to zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojego ślubu na [modbreak]
SPAM!
[/modbreak]

zwierzatko_mojej_mamy

ka-milka po to sa portfolia, zeby wybrac takiego fotografa, ktorego ujecia i pomysly najbardziej nam odpowiadaja ;) no i pogadac nie zaszkodzi, czy jest otwarty na propozycje, czy nie bardzo ;)
ja tam mialam propozycji zero na plenerze swoich, bo 1. przeciez nie znam sie na tyle, zeby wiedziec, czy moje ustawienie wymyslone w glowei to wyjdzie super na zdjeciu czy chalowato :D 2. wszystko mi sie podobalo, co mi proponowal marcin z zona, wiec po co psuc? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Kwi 2009, 11:17:19
wszystko mi sie podobalo, co mi proponowal marcin z zona, wiec po co psuc? :D

:D :D

5czwartych

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 16 Kwi 2009, 11:17:19
2. wszystko mi sie podobalo, co mi proponowal marcin z zona, wiec po co psuc? :D

ale na drzewo nie weszłaś :)

zwierzatko_mojej_mamy

5czwartych no halo - a drzewo nie bylo khem khem jedynym moim pomyslem ? :> zawislam w pol, bo dupa ciazyla i brak galezi nie pomagal i jak wyglada zdjecie?  :mocking: :mocking: soooo seeeexi wiszacy w pol slonik  :mocking:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

zwierzatko_mojej_mamy ja chcem to zobaaczyććć!  :crying: :jupi: :jupi:

zuzia

Cytat: effik w 17 Kwi 2009, 08:23:14
zwierzatko_mojej_mamy ja chcem to zobaaczyććć!  :crying: :jupi: :jupi:
ja też!!! jupi

5czwartych

zdjęcie nie powstało bo z tego co pamiętam to leżałem ze śmiechu na ziemi :)

zwierzatko_mojej_mamy

5czwartych a Ty wiesz, ze ja sierota, jeszcze sie reszta z pleneru nie pochwalilam dziewczynom ?  :padam: niezly wstyd  :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: 5czwartych w 17 Kwi 2009, 08:39:28
zdjęcie nie powstało bo z tego co pamiętam to leżałem ze śmiechu na ziemi :)

:( :(

zwierzątko  :spank: :spank:

Anupka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Kwi 2009, 09:09:59
jeszcze sie reszta z pleneru nie pochwalilam dziewczynom ?  :padam: niezly wstyd  :rotfl:


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokazuj natychmiast, or else!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wedding_waw_pl

Pytanie jak w temacie wątku: ile płacicie, ile zdjęć dostajecie jest z gatunku tych:

ile płacicie za samochód (tzn. za zakup) i jaki ma przebieg.
- Bo my możemy kupić auto za XX zł. z przebiegiem YY km.
(zaraz, ale jakie auto, z jakimi opcjami, który rocznik?

Pytanie tylko czy trzyletnie Dawoo Tico z przebiegiem 50tys. będzie tyle samo warte co trzyletni Merc S-class ???  ;)


Zdjęcia to nie ziemniaki - nie ocenia się ich na wagę !!

marlen_ka

Cytat: wedding_waw_pl w 26 Lis 2009, 16:35:43
Pytanie jak w temacie wątku: ile płacicie, ile zdjęć dostajecie jest z gatunku tych:

ile płacicie za samochód (tzn. za zakup) i jaki ma przebieg.
- Bo my możemy kupić auto za XX zł. z przebiegiem YY km.
(zaraz, ale jakie auto, z jakimi opcjami, który rocznik?

Pytanie tylko czy trzyletnie Dawoo Tico z przebiegiem 50tys. będzie tyle samo warte co trzyletni Merc S-class ???  ;)


Zdjęcia to nie ziemniaki - nie ocenia się ich na wagę !!

moze nie ocenia sie ich na wage, ale zawsze lepiej miec rozeznanie. ile jaka jest srednia liczba zdjec, ktora dziewczyny dostaja. po to jest forum, zeby zapytac

magoo

zupelnie nowa wiedzmo wedding_waw_pl!! Pierwszy dzien na forum i juz tak ostro?? Wyluzuj troche bo sobie niezla antyreklame robisz ;D

lola89

#164
Tak zastanawiam się nad tym, który  fotograf na ślub Warszawa wybrać? Jak wy podchodzicie do tego tematu? Co bierzecie pod uwagę szukając fotografa? Bo nie bardzo wiem, a na rynku jest tyle ogłoszeń, że tylko drapie się po głowie i cały czas rozmyślam, która oferta będzie najlepsza?

zuzia

Cytat: lola89 w 11 Lut 2023, 16:00:35Tak zastanawiam się nad tym, który  fotograf na ślub Warszawa wybrać? Jak wy podchodzicie do tego tematu? Co bierzecie pod uwagę szukając fotografa? Bo nie bardzo wiem, a na rynku jest tyle ogłoszeń, że tylko drapie się po głowie i cały czas rozmyślam, która oferta będzie najlepsza?
każdy fotograf robi inne zdjęcia. Ma swój styl.
obejrzyj, które podobają ci się najbardziej. jak obejrzysz kilkanaście czy kilkadziesiąt galerii to będziesz wiedziała co ci pasuje.