Trendy na Jesień i Zimę 2011 :)

Zaczęty przez salsa, 02 Sie 2011, 08:46:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cytat: damka w 11 Sie 2011, 22:46:54musze sobie non stop przypominać za teraz obniżam standardy

damka, chciałabym miec takie standardy jak Twoje obnizone ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

oj teraz to jak tak całkiem serio piszę ...niestety

wrobelek0403

#177
nie no ja rozumiem, mysle jednak ze roznica w naszych zarobkach jest zasadnicza ;)

Dodany tekst: 11 Sie 2011, 22:32:15

absolutnie nie jest to zarzut, po prostu stwierdzenie faktu :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: wrobelek0403 w 11 Sie 2011, 22:31:51nie no ja rozumiem, mysle jednak ze roznica w naszych zarobkach jest zasadnicza wink
trzeba bylo sie uczyc  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
(zartuje)

damka


mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

#181
salsa skąd ta czerwona? podoba mi się i długość dla mnie dobra bo kolana zakrywa ;D

Dodany tekst: 11 Sie 2011, 23:25:43

Cytat: dragonfly w 11 Sie 2011, 22:38:36
trzeba bylo sie uczyc  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
(zartuje)
pięknie to brzmi w odniesieniu do wróbla :D
a tak serio to mocno że przykre że tyle nauki, stresu, taka wiedza i taka kiszka jeśli chodzi o kasę :(

salsa

Cytat: justynaaaa2 w 12 Sie 2011, 00:22:36salsa skąd ta czerwona? podoba mi się i długość dla mnie dobra bo kolana zakrywa
no włansie nie wiem co to za firma
F&F
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Imagine there is no hate

salsa

Cytat: inkageo w 12 Sie 2011, 07:59:18
To chyba Tesco :)
aha :D :D ale Tuskowna nosi to chyba nie jest to najgorsze :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mignon

będę czarną owcą, ale lubię brązy w modzie

kiedyś chodziłam cała na brązowo i faktycznie wyglądałam jak kupa, ale teraz łączę z czerwienią, turkusami, bielą i dobrze się tak ubrana czuję :)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Przyszła ta biało-czarna sukienka z top secret i jest bardzo fajna, materiał i krój super, ale na mnie dużo za duża.. Odsyłam, ale polecam, przymierzcie :)
Imagine there is no hate

inkageo

Imagine there is no hate


malutenka


mignon

golinda, bardzo ładna :)

ja ostatnio doszłam do wniosku, że nie umiem nosić spódnic, tzn. nie umiem dobrać reszty stroju do spódnicy; jakoś zestawy ze spodniami wychodzą mi znacznie lepiej ;D

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aniak1211

Cytat: mignon w 12 Sie 2011, 23:07:10ja ostatnio doszłam do wniosku, że nie umiem nosić spódnic, tzn. nie umiem dobrać reszty stroju do spódnicy; jakoś zestawy ze spodniami wychodzą mi znacznie lepiej Grin

Ja niestety tez;D
Nawet za bardzo nie mam spodnic;)
na lato lniane i cienkie to nie problem,ale jesien zima-nie mam nic:D

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 12 Sie 2011, 21:33:38
Jedyna rzecz od dawna, która mi się podoba i którą muszę mieć http://www.peacocks.co.uk/product/index.jsp?productId=5002681&prodFindSrc=paramNav

super :D cos dla tacho do dreskodu :D


golinda, spodnica b. ładna, widziałam podobną tylko bez zółtego w outlecie danhena. i zastanawiam sie, czy nabyc:knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Moje bezowe kozaki szlag trafil w zeszlym roku i te wpadly mi w oko:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mayagaramond

#199
Cytat: Chermelle w 13 Sie 2011, 20:23:23
Prajmani Dolce ma fajna kolorystyke na jesień

http://www.fashion-style.becomegorgeous.com/new_trends/primark_autumnwinter_2011_lookbook-5126.html

Rajstopy takie mam teraz potrzebna mi reszta;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"