co zamiast tych rolet?

Zaczęty przez iksa_nl, 27 Lip 2011, 12:37:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iksa_nl


Te rolety mamy juz pare lat i pomimo, ze byłam z nich zadowolona to nadszedl czas na zmiany... zwlaszcza, ze troche sie tez "popsuly".

Dekoracja okien bedzie poki co jedyna rzecza do zmiany bo remontu nie przewidujemy dopoki dziecie nam troche nie podrosnie.
Raczej nie chcialabym dlugich firan bo wydaje mi sie, że zmniejsza optycznie pokoj (i tak jest już z aneksem kuchennym) no i nie chce, zeby Mlody sie w nich plątał.
Krótkie jakies takie brzydkie same widzialam. Pokój jest od zachodu wiec mało słoneczny :)
Moze same zasłony?
Generalnie brak mi koncepcji. Pomozecie? ;)

ps. kolory sa troche przeklamane bo pokoj nie jest rozowy (malowany 6 lat temu na "lavender basket 4" z mieszalnika duluxa).
ps2. bałagan jest czasem sprzątany ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ja kocham moje rolety, takze pewnie po prostu bym wymienila na rolety, inne ;) ewentualnie zaluzje moze drewniane, aczkolwiek to zaciemni pokoj.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

ja na pewno kiedyś moje zaluzje stare zamienie na rolety wewnetrzne
takie przyklejone do okna :D nie lata toto, nie kurzy sie i jest takie minimalne bez szumu 

u ciebie tez by fajnie wygladaly :D jasne jakies

iksa_nl

niewiemjaka masz na mysli cos takiego?
srednio mi sie widza te biale walki i listwy prowadzace.... pewnie okna sie juz mniej wygodnie myje  :hmm:

zosia2007

#4
Cytat: iksa_nl w 27 Lip 2011, 15:20:53
niewiemjaka masz na mysli cos takiego?
srednio mi sie widza te biale walki i listwy prowadzace.... pewnie okna sie juz mniej wygodnie myje  :hmm:
niekoniecznie muszą być białe, mozesz sobie dobrac do koloru ram okiennych - ja np. mam w kolorze złoty dąb - tak jak okna ;D
a myje sie ok - tzn ja nie wiem, u mnie okna myje R i nie narzeka :D

zwierzatko_mojej_mamy

#5
no bo to jest gietkie ;) a te myjki sciagajace wode raczej maja zwezone na koncach i tam wpada - ja mialam takie stare i wywalilam, teraz mam tanie z castoramy i bez tych prowadnic i na uchylnych to mi zwisaja pionowo - w sumie na uchylnych by sie przydalo te prowadnice- moze kupie, skoro juz mi przypomnialyscie ;)

Dodany tekst: 27 Lip 2011, 15:30:02

a no i ja mam te z walkami, ale nie na szybie, tylko na oknie, czyli rpowadnice  to musze sobie z sensem znalezc  ;)

ale chcialam powiedziec, ze tych walkow i prowadnic to za nic nie widac na plastikowym oknie i zreszta no jakby juz i tak plastik jest z plastikiem ;) takze nie szpece pieknych drewnianych okien bialym plastikiem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

Cytat: iksa_nl w 27 Lip 2011, 16:20:53pewnie okna sie juz mniej wygodnie myje
eno chyba tak samo wygodnie jak i bez prowadnic
mozna miec rozne kolory ;) dla mnie sa bardzo eleganckie i proste
no ale rozumiem ze rzymskie tez sie moga podobac ;)

nionczka

Ja biale rzymskie rolety albo drewniane zaluzje dopasowane do mebli, podlogi, etc.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ja tego typu rolety zamawiałam na allegro w cenie 1cm szerokosci za 1zł ;)
troche sie obawialismy co nam przyslą i jak sie bedzie montowac - okazaqło sie ze montaz banalny a rolety wygladaja super :D
myje sie normalnie, jakis wygibasów szczególnych nie musze wyprawiac :)

yoy

#9
ja bym dała chyba firankę- taką prostą w formie, bez "udziwnień".
ale mogły by tez być same zasłony:

Dodany tekst: 29 Lip 2011, 10:59:14