orbitrek

Zaczęty przez abkasia, 01 Lip 2011, 16:30:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

donoszę że na yorka aspire jest promocja w  go-sport 1199

rudasekawf

cholerka mój mi dzisiaj zaczął dziwnie hałasować, nie dało się ćwiczyć.  M. musi zobaczyć jak przyjdzie z pracy. Zła jestem, bo miałam godzinkę wolną na ćwiczenia.

konwalia

pytanie:
doszłam do 15 minut poziom 1 i teraz co? wydłuzam czas czy zwiekszam obciazenie

rudasekawf

#78
Cytat: konwalia w 01 Gru 2011, 12:20:52doszłam do 15 minut poziom 1 i teraz co? wydłużam czas czy zwiekszam obciazenie

Ja osobiście doszłabym do minimum 30-45 minut dopiero potem zaczęła zwiększać obciążenie, bo rozumiem, że mówiąc doszłam do 15 minut, masz na myśli, że jeszcze jakiś czas temu sprawiało Ci to problem?

Zmierz sobie tętno podczas ćwiczeń powinno ono wynosić ok 60-80% tętna maksymalnego.

Dodany tekst: czw, 1 gru 2011, 12:41:40

bieganie.pl/?show=1&cat=15&id=411 ---> wzory jak obliczyć HRmax

konwalia

Cytat: rudasekawf w 01 Gru 2011, 12:38:37że mówiąc doszłam do 15 minut, masz na myśli, że jeszcze jakiś czas temu sprawiało Ci to problem?
zaczynalam nie śmiać się tak
40 sekund, przerwa, 30 sekund, przerwa itd i taki cykl po 5 minut 3x czyli 15 minut razem, które zajmowało mi około 30 minut :D

teraz 15 minut robię ciągiem, jestem mokra, ale chyba dałabym radę więcej, bo nie drżą mi już nogi jak schodzę lol

rudasekawf

#80
Cytat: konwalia w 01 Gru 2011, 12:41:48teraz 15 minut robię ciągiem, jestem mokra, ale chyba dałabym radę więcej, bo nie drżą mi już nogi jak schodzę

Czyli jest postęp :) Super

Spróbuj z tym pomiarem tętna, powie nam to jak bardzo Twój organizm jest obciążony wysiłkiem, bo subiektywne odczucia są ważne oczywiście, ale często niemiarodajne

konwalia

golinda to raczej nie kwestia diety, po prostu pierwsze 3-4 dni ćwiczeń myślałam, że się przewrócę schodząc :D
teraz już jest ok

dragonfly

konwalia to mi przypomina moja kolezanke, ktora spadla z biezni po pierwszym biegu  :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

to mi sie kojarzy z bridget jones, jak wydupczyla schodzac z czegos roweropodobnego ;) no i oczywiscie idac tym tropem od razu billa murraya jak sie mota na orbitreku w przod, w tyl, szybciej i nie wie, jak wylaczyc lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rudasekawf

Zdecydowałam się na kupno orbireka, bo mój odziedziczony od sąsiadki nie wytrzymał ilości ćwiczeń i się rozkraczył. Część z Was kupowała niedawno, może możecie doradzić na co zwrócić uwagę. Ćwiczę ok 60 min dziennie.
Znalazłam za 1199 taki model, co uważacie?
http://www.decathlon.com.pl/PL/ve-680-56303932/

konwalia

a nie chcesz tego co ma abkasia, mobka i ja? jest fajny, ja go kupiłam za 1149 w go-sport(cena regularna 1499)-był w promocji
jak nie ma promocji kupujesz sobie wodę za 2,5, zakładasz kartę go-sport i na pierwsze zakupy z kartą już masz -25%
jak kupowałam to nie wiedziałam o takiej opcji ;)

magdalinska

a ja chcialam zapytac, czy w ogole jest cos warty orbitek z tesco za 300zł :D
dobra, wiem, ze pewnie niewiele, ale zastanawiam sie, co moze miec ten za 1000zł, czego nie ma ten za 300.
bo chcialabym najpierw chociaz sprawdzic, czy bede cwiczyc, szkoda mi sprawdzac na tym za 1000 ;)

Kata

konwalia A podasz jeszcze raz link do tego Twojego orbitreka, bo nie mogę go odnaleźć a też się zastanawiam nad kupnem.
Pozdrawiam

Kata

konwalia


Kata

Pozdrawiam

Kata

magdalinska

golinda dzieki :D moze kupimy, na próbe, czy w ogole bedziemy na tym cwiczyc

magdalinska

ale w takiej cenie jak w tesco raczej nie kupie.... :/

emcia

Cytat: golinda w 04 Sty 2012, 12:30:49
już lepiej kup używany, ale lepszy
orbity sprzedają głównie ludzie, którym się nie chce ćwiczyć i sprzęt zagraca
tak powiedział pan z siłowni ;)
że chętnie skupuje, tak teraz dziewczyny szaleją

salsa

Cytat: magdalinska w 04 Sty 2012, 13:54:26
ale w takiej cenie jak w tesco raczej nie kupie.... :/
kupisz w tesco za 300 zł na próbę - bedziesz sie wkurzac, że skrzypi, ze raczka odpada (jak mojej sasiadce) że jak przypieszasz to się trzęsie etc
i wcale Cie to nie zachęci do kupienia dobrego ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ziuta

Cytat: salsa w 04 Sty 2012, 14:11:38i wcale Cie to nie zachęci do kupienia dobrego
no i to się nazywa oszczędność! 1.000 zł w kieszeni! :D
(sorry, już sobie idę lol)

salsa

ziuta z tej perspektywy no to faktycznie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magoo

magdalinska ja bym się bała, że sie rozpadnie przy większej prędkości
no lae ja z tych cięższych jestem ;)

magdalinska

kurde to w ogole nie kupie bo na drozszy mnie na razie nie stac  :headbang:

a jakbym na nim tylko powoli chodzila? :D

OlaFasola

magdalinska, moim zdaniem bez sensu. Zniechęcisz się, my co prawda kupiliśmy rowerek nie orbita, bo M ma rozwalone kolana, ale jak próbowałam u teściów taki tani rowerek marketowy, to nie chciałam kupować wcale, ale jak wsiadłam na porządny, to się przekonałam i teraz jeżdżę codziennie, bo to sama przyjemność.

magdalinska

kurde ale mi namieszalyscie w głowie :(
patrzyłam,ale nie ma z mojego województwa.....