orbitrek

Zaczęty przez abkasia, 01 Lip 2011, 16:30:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

ech.... to nigdy nei zaczne cwiczyc lol

elve

magdalinska a moze wybierz się pare razy na siłownię...

magdalinska

nie mam czasu zeby jezdzic na siłownie.... dlatego chcialam w domu. ale chyba faktycznie macie racje i nei kupie tego badziewia....

wrobelek0403

magdalinska ja zawsze powtarzam - nie stac mnie na tanie rzeczy. :) moge kupic tanie zarcie, t-shirty czy posciel, ale w sprzet lepiej zainwestowac,

jak sie zepsuje za pol roku, bedziesz do tyłu 300 zł, a tak w tym czasie mozesz odłozyc jeszcze 600 i kupic cos porzadnego.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

no wlasnie nie zalezy mi jakos bardzo :D chcialam sprobowac czy w ogole bedziemy cwiczyc. bo boje sie, ze kupie, pocwiczymy 3-4 tygodnie i nam sie odechce

konwalia

ja szukałam uzywki, to yorki i kettlery wcale tanio nie chodza i jest mało, zeby podjechac w miare blisko i w koncu zdecydowałam sie na nowy, bo cena dobra, za to nie kupuję szmat-zreszta po co mi wielkie ;) bede za pół roku nosic 36 :D

elve

Cytat: magdalinska w 04 Sty 2012, 18:23:23
nie mam czasu zeby jezdzic na siłownie.... dlatego chcialam w domu. ale chyba faktycznie macie racje i nei kupie tego badziewia....
chodziło mi o to, żebyś poszła kilka razy i zobaczyła czy ci się podoba

magdalinska

Cytat: elvelve w 04 Sty 2012, 21:07:07
chodziło mi o to, żebyś poszła kilka razy i zobaczyła czy ci się podoba
aha, ale to i tak nie to samo co w domu ;) chcialabym cos robic, tylko nei wiem czy mi zapału wystarczy..... a on czesto jest słomiany  :blush:

elve

magdalinska ja mam słomiany zapał, i nie ryzykuje kupna drogiego sprzętu, bo wiem, ze stałby się okazją na allegro
kup skakankę, jeśli zapał nie minie, zaryzykuj z orbitrekiem

konwalia

Cytat: elvelve w 04 Sty 2012, 21:07:07
chodziło mi o to, żebyś poszła kilka razy i zobaczyła czy ci się podoba
i zanim kupisz wypróbuj
mi np nie pasowal york 202, a aspire juz tak

Kata

A gdybym chciała kupić używanego Kettlera to jakiego modelu szukać i jaki przedział cenowy to jest dobra cena za używkę, a przy jakiej lepiej jednak kupić tego nowego Yorka X Aspire??
Pozdrawiam

Kata

konwalia

Kata ja sie sugerowałam wymiarami bo niektore to krowy
nowe kettlery bywaja w dobrych promocjach w makro(1300-1500 te podstawowe modele)

co do dobrej ceny, to zalezy jak stary jest i ile kosztuje na starcie

wrobelek0403

mam pytanie odnośnie orbitreka, jak biegne, czubki stop wbijają mi sie w przod tego miejsca na stopy i boli  czy to wina orbita, czy ja cos zle robie??

dziwny zreszta ten orbit na siłce - mam wrazenie, ze za duzy dla mnie, nogi mam w rozkroku, rece za wysoko 
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kata

#113
Dobra, a tak podsumowując, co powinien mieć dobry orbitrek żeby się nie okazało, że kupiłam bubel. Na co zwracać uwagę przy zakupie? Wiem, już że szukając używki trzeba zwrócić uwagę na wielkość - żeby nie kupić krowy i na to jak jest stary - żeby nie kupić emeryta. Aa i wiem też, że trzeba iść i zobaczyć na żywo i się przymierzyć, bo ni ekażdemu wszystko pasuje.
Pozdrawiam

Kata

magdalinska

Cytat: golinda w 05 Sty 2012, 08:52:24
a to akurat nie jest kwestia orbita, bo jak zapłacisz 3500zł za kettlera, to nie będzie ci on masował plecków i klepał po pupci
tak samo się na nim namordujesz jak ja takim za 1000zł ;)
no to wlasnie o to mi chodzilo, zeby sprawdzic, czy bede cwiczyc, czy mi sie nie odechce po tygodniu i zamiast isc cwiczyc to zrobie sobie drina i usiade przed kompem czy tv
wolałabym to sprawdzic na sprzecie za 300zł a nie za 3000 ;)

no ale kij, na razie nie kupuje

konwalia

Kata koło zamachowe min 6kg-im wieksze koło tym płynniejszy ruch(ten york akurat ma 6kg)
programy sa przydatne, choc wg mnie wazniejszy jest tv na widoku

wrobelek0403

no zadna mi nie pomoze?? :(
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

#117
Cytat: wrobelek0403 w 05 Sty 2012, 10:44:14
no zadna mi nie pomoze?? :(
powinna byc na ty wiekszym regulacja kroku

Dodany tekst: 05 Sty 2012, 10:48:25

wróbel jeszcze moze masz nawyk pozycji z palców
moze podejdz do mnie popołudniu i zobacz mój

wrobelek0403

#118
konwalia dzieki :)

ja i tak wiekszosc czasu spedzam na biezni, ale postanowiłam 15 minut dodatkowo poorbitowac bo widze, ze to aktywuje większą liczbe miesni :D

Dodany tekst: 05 Sty 2012, 11:04:34

golinda chodzi o to:

miejsce na stopy jest z przodu ograniczone takim kawałkiem plastiku, i biegnąc palcami wbijam się w ten plastki i to boli po pewnym czasie.

i to nie jest wymowka ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

wrobelek0403 ale musisz dotykać palcami tego ogranicznika??
nie możesz tak postawic stopy, żeby nie dotykała?

wrobelek0403

golinda biegam w butach do biegania, jak sie odsune, to nie dostaje do kijków i jestem zgarbiona jak na rowerze górskim lol lol no mowie, ze ten orbit jest dla mnie za duzy lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

wrobelek0403 zgadzam się z golindą, że dziwne
ja biegam na siłce na takiej wielkiej krowie, wszystko jest ok, a nawet zastanawiam sie czasem, jak laski tutaj mogą biegać na takich malutkich, domowych

Kata

Dzięki za porady  :beer: :beer: :beer: i przystępuję do poszukiwań.
Pozdrawiam

Kata

claridad

Konwalia fajnego masz tego orbita :) też bym chciała ale cena (no ale powiedzmy, że uciułałabym) ale nie mam miejsca  :crying: :crying: a mi się fajnie na orbicie ćwiczy, dużo na nim czytam :D