orbitrek

Zaczęty przez abkasia, 01 Lip 2011, 16:30:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

 wiec pomyslalam, ze moze jednak zmiescilabym tego orbitreka w domu.. :D
i teraz pytanie jaki polecacie do uzytku domowego(nie moze byc za duzy)
nie chce najdrozszego i najtanszego.. :D
cos posredniego :)

znalazlam tutaj , ale nie znam sie na sprzecie do cwiczen.. :)
prosze wiec o pomoc :D
http://www.sport-shop.pl/sprzet-fitness-orbitreki-c-93_98.html?gclid=CJym86qs4KkCFdAr3wodqiJWYg

abkasia

Cytat: golinda w 01 Lip 2011, 17:49:18
abkasia, a ile chcesz wydać?
no wlasnie sie zastanawiam... bo patrzylam, ze ceny sa od 500 wzwyz...

nie chce badziewia...
ale nie wiem czy za 1000-1500 zl cos mozna sensownego kupic...
moze ok 1500 zl...
sama nie wiem...

abkasia

#2
wiec bylam sobie w sklepie poogladac te orbitreki i poprobowac to cudo :)
i mam pyt:
czy one nie obciazaja kolan?? niby pisza wszedzie ze nie, ale ja chwile pochodzilam na nich i nie powiem, czulam swoje kolana..

i z tegop co widzilam, to one sa strasznie wielkie...
tzn byly takie male, ale takie badziewne
te porzadniejsze sa dosc duze...
wiec szukam malego orbitreka w miare porzadnego :D

Dodany tekst: 01 Lip 2011, 22:03:32

ogladam i tak:
http://www.fitness4you.pl/porownanie.php?id=942&old=3#

Dodany tekst: 01 Lip 2011, 23:06:02

mysle o tym :
http://www.fitness4you.pl/trenazer-eliptyczny-york-fitness-aspire,det,942.html
kolo zamachowe powyzej 6 kg
i chyba dosc maly i cena chyba dobra

aja

Cytat: abkasia w 01 Lip 2011, 22:42:48pochodzilam na nich i nie powiem, czulam swoje kolana..
abkas na początku bolą kolana - mnie bolały chyba przez pierwsze 2 tygodnie
moze to też wina tego,że troszkę inaczej stawia się nogi, inny rozstaw


abkasia

No tak, tylko ja mam kolana do niczego, nie moge ich przeciazac..
Aja a jaki ty masz?

aja

#5
ale skoro jeździsz na rowerze?! a mówią,że orbitrek jest mniej obciązający niz rower

ja mam jakiś z decathlonu EL9600
a mi się marzy stepper profesjonalny - najprzyjemniej spędzałam na nim czas na siłowni i najfajniejsze były efekty ale zupełnie nie na moją kieszeń nawet chyba w marzeniach


abkasia

#7
no i wlasnie mysle, czy wziac tego ketlera rivo M
http://klubfitness.pl/trenazer-magnetyczny-kettler-rivo-p-2831.html
on ma ciezsze to kolo zamachowe..
czy tego Yorka
http://www.unicornsports.pl/p/14/411/orbitrek-magnetyczny-york-fitness-x-aspire-zobacz-film--orbitreki.html
ktory jest ma te wszystkie programy i pomiary, ale chyba lzejsze to kolo zamachowe, chociaz bardzo malo jest info o ciezkosci kola... gzdies wyczytalam ze 8 a gdzie indziej 6,5

golinda, ktory bys wziela dla siebie?
ja juz sama nie wiem...
a chce szybko kupic

abkasia

ok :) wlasciwie tego mi bylo trzeba :)
to wezme Yorka :)
a to kolo zamachowe powiedzmzy 6.5 kg bedzie wystarczajace?

abkasia

To kupie tego Yorka

marax

#10
ja mam koło 8 kg  ale nie wiem zupelnie o co chodzi z tymi kg

abkasia

#11
Cytat: golinda w 11 Lip 2011, 13:46:54
ale fajnie! cieszę się, jakbym to ja kupowała jupi
a jak ja sie ciesze :D
teraz jak bede narzekala, to mozecie mi powiedziec ze jestem leniwa tlusta baba na wlasne zyczenie.. ;D

golinda teraz daj mi swoje zdj powiesze na lustrze, coby miec duza motywacje :D

Dodany tekst: 11 Lip 2011, 20:17:07

Cytat: maraxela w 11 Lip 2011, 14:53:26
ja mam koło 8 kg  ale nie wiem zupelnie o co chodzi z tymi kg
mmm masz orbita? :D

Dodany tekst: 11 Lip 2011, 22:19:05

wlasnie kupilam yorka :jupi: :jupi: :jupi:

golinda prosze o TWOJE MOTYWUJACE ZDJ NA LODOWKE :D

justynaaaa2

ja dzisiaj biegałam :) fajne, podoba mi się ;D

abkasia

Cytat: golinda w 11 Lip 2011, 22:33:34
te ze stanikowej nie mogą być? tam brzuch wyglada ok :)
haha caly czas mam je w pamieci :D

marax

Abkasia jakby to powiedziec odgruzowalam orbiteka .Mialam go w garazu meza za stosem kartonow . Teraz zanioslam go do sypialni :) Mozemy zacząć razem biegac dla wiekszej motywacji . Ja tylko nie wiem ile czasu mam biegac dziennie . Mam tam jakies rozne tryby fitnes itp tez jest magnetyczny i olbrzymi . Firma crane .

abkasia

Ok
Jak tylko mi przyjdzie.to watek moge zalozyc odpowiedni cwiczeniowy

dragonfly

ja orbiteka (u nas xtrainer ;) na to mowia  ) uwielbiam.... Na poczatku bylo ciezko (nuuuda), ale teraz robie godzinke bez problemu. Leje sie ze mnie masakrycznie ale gdzies sobie cos w glowie poustawialam, i juz mi tak nudno nie jest  ;D

dragonfly

golinda, no ja sie wzielam za siebie bo albo byl wybor siedziec i plakac albo cos ze soba zrobic... No i 5 razy w tyg areoby (glownie orbitek i bieganie) i 4 razy w tyg trening silowy. Plus jakies tam plaskanie sie w basenie jak mam czas i ochote. Tygodniowo leci mi ok 6000 kal. No i suplementy (proteiny, glownie zeby miesnie mi sie szybciej regenerowaly). Niestety nie mam juz 16 lat ;)


zwierzatko_mojej_mamy

a ile juz poszlo won?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytat: dragonfly w 12 Lip 2011, 11:43:56
golinda, no ja sie wzielam za siebie bo albo byl wybor siedziec i plakac albo cos ze soba zrobic... No i 5 razy w tyg areoby (glownie orbitek i bieganie) i 4 razy w tyg trening silowy. Plus jakies tam plaskanie sie w basenie jak mam czas i ochote. Tygodniowo leci mi ok 6000 kal. No i suplementy (proteiny, glownie zeby miesnie mi sie szybciej regenerowaly). Niestety nie mam juz 16 lat ;)
wow wow wow !! Dragon normalnie jestem pod wrazeniem, szczegolnie samozaparcia !!
ile razy ja juz próbowałam sobie narzucic regularnośc cwiczen i nic
udało mi sie co najwyzej regularnie chodzic na zajecia za ktore mi płacono (salsa lol )  i na basen (raz/dwa razy w tyg - ale mi osiagniecie)

zdradź źródło motywacji !
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia

Wow dragon szacun

dragonfly

Cytat: salsa w 12 Lip 2011, 13:28:12zdradź źródło motywacji !
impreza pod koniec sierpnia, gdzie bede sie widziala z ludzmi, ktorzy nie widzieli mnie przez 4 lata (a wtedy bylam nice size 8 ;) )
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

salsa - wiesz, ze mam ten problem z tarczyca i w ogole ale po powrocie z PL sie wkurzylam i stwierdzilam, ze jednak musze sie zaczac ruszac tak konkretnie, bo hormony hormonami ale bez jaj ;) No i oczywiscie schodzi mi dluzej niz kiedys tam (wiek nie ten w sumie tez ;) ) ale przez 6 tyg poszlo 5 kg. I moze ten wynik doopy nie urywa ale z tylka polecialo mi juz 7 cm  :padam: (czyli urywa  :rotfl: ), uda - po 2 cm, brzuch o wiele lepszy, opona poleciala niezle, jeszcze jest przede mna sporo pracy, nie oszukujmy sie ale sie wciagnelam strasznie :) No i nie ukrywam, ze to ze nie pracuje duzo mi pomaga - jednak praktycznie ok. 2 godzin dziennie cwiczen to jednak czasochlonne jest. No i mam osobista trenerke (3 razy w tygodniu). No i zlobek zapewniony dla Ingrid. No i to wszystko sumujac ma wiecej plusow dodatnich niz ujemnych. Ale zaczac to wszystko to bylo ciezko. Na zajeciach bylam ta pania co normalnie jakies popierdolki a nie ciezarki uzywa, wiecie, taka sierota. A teraz luz - na klate 15 kg biore  :rotfl: :rotfl: :rotfl:  ( A zaczynalam od 5)

salsa

Dragon, ja mysle ze to "wolno" to wałsnie przez tarczyce, ale spokojnie pobierzesz troche leki to Ci zejdzie - lepiej działajaca tarczyca to tez poprawiona przeminana materii (przy niedoczynosci zwalnia przy nadczynnosci przyspiesza) dostałas leki ?? co bierzesz?


a co do samozaparcia i organizacji to i tak podziwiam :) a ile chesz zzrzucic ??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dragonfly

#24
salsa oczywiscie, ze nie dostalam nic, a - przepraszam, zalecono mi uzywac sol jodowana (!)  :rotfl: mam usg 2 sierpnia - juz u specjalisty wiec luz, najwazniejsze ze sie wyrwalam od mojego lekarza rodzinnego ;D

Dodany tekst: 12 Lip 2011, 15:00:35

bede zadowolona z 62, 59 kg to bylby szal cial ale nie napinam sie za bardzo, wole wyznaczac sobie mnijesze cele (tak po 2-3 kg ;) ) generalnie jak bede cos miedzy rozmiarem 8-10 to zupelnie mnie zadowoli ;D