poszukuje mieszkania

Zaczęty przez damka, 14 Cze 2011, 11:28:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

damka straszne...biedny kot... :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze: :glaszcze:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

#26
o matko :( jezu zaraz i ja się popłaczę  :crying:

damka

Teraz nie wiem czy zabrać drugiego Do nowego domu. Nieco ze został sam to jeszcze nowy dom. Co robic?

mayagaramond

Cytat: damka w 23 Lip 2011, 08:21:10
Teraz nie wiem czy zabrać drugiego Do nowego domu. Nieco ze został sam to jeszcze nowy dom. Co robic?

a drugi mit do towarzystwa? Czy po tym wszystkim nie chcesz drugiego?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

o MATKO!!

Idę zamknąć wszystkie okna chyba.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


konwalia

damka nie wyobrażam sobie tego  :crying:

Helena

damka nikt ci nigdy nie powiedział o uchylonych oknach i kotach które gina w ten sposób???? szkoda zwierzaka, ale to juz tylko ludzka bezmyslność

Kasia


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Helena w 23 Lip 2011, 10:15:04
damka nikt ci nigdy nie powiedział o uchylonych oknach i kotach które gina w ten sposób???? szkoda zwierzaka, ale to juz tylko ludzka bezmyslność
no ja mam uchylne prawie caly rok otwarte i mi sie kot do nich nie pcha - nie wiem jakbym miala zyc bez uchylnych okien otwartych - chyba bym sie udusila
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Helena

#35
Kasia
każdy wet czy osoba od której brałam kota zawsze uprzedzała, że jak się kota i wychodzi z domu to nie zostawiac uchylonych okien. Bo było wiele przypadków kiedy koty własnie tak umierały zawieszone na uchylonym oknie. Chodzi oczywiscie o nowe okna, które uchylane sa w pionie.
Więc jak ktos wychodzi z domu i zostawia tak uchylone okno i kota w domu to wg mnie jest bezmyslny

fasolka1980

Helena ale jakos ci lepiej ze to napisalas? Bo damce chyba wystarczy kopow chwilowo.pomysl czasami...

Kasia

Helena, na kociarskich forach sa tysiące rad jakie powinno być idealne mieszkanie dla kota
tylko gdzie wtedy maja mieszkac ludzie?

Ja tez nie wyobrażam sobie zamykac okien na czas mojej nieobecnosci :knuje: i nie uważam siebie za bezmyślna osobę. Kota mam rozpieszczonego, staram sie mu zapewnic jak najlepsze warunki zycia ale nie da się wszystkiego zabwzpieczyć :(

u moich znajomych kot sie tak prawie powiesił pod ich obecność, po prostu wyszli do drugiego pokoju, glosno się zagadali, gdyby dłuzej posiedzieli to kot by się tez udusił bo kompletnie nie słyszeli żadnego szamotania czy miałczenia.

zwierzatko_mojej_mamy

ja ten czytalam o kotach rzucajacych sie z balkonu - znalam nawet takiego osobisci, ktory mieszkajac na 3 pietrze troaktowal to jako rozrywke - zawsze nowi ludzie przychodzacy na laweczke pod ten blok mieli w planie rozrywkowym obserwowanie go z nidowierzaniem - wychodzil na balkon, skakal, szedl do klatki i po chwili znow pojawial sie na balkonie i po 10 minutach znow skakal i tak kilka razy

jak nasz zaczal wychodzic na balkon to mialam nerwice przez tydzien, bo wyglada zza betonu tak, ze pol kota wystaje - ale po tygodniu otwierania i patrzenia na niego co robi zaczelismy dochodzic do wniosku, ze sie nie rzuci i sie nie rzuca - a wychodzi i z wielka radoscia obserwuje swiat.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Helena

#39
fasolka1980

nie lepiej, ale chyba moge napisac co myśle? :)

Dodany tekst: 23 Lip 2011, 11:36:38

zwierzatko_mojej_mamy
ale to jest własnie kwestia obserwacji
u mnie jak nie było siatki na balkonach to widziałam jak koty rzucałay sie na każdego przelatującego gołębia
dlatego też sa siatki i nie strach zostawic otwarty balkon i wyjsc z domu

ishka82

damka, bardzo współczuję :glaszcze:

Helena, szkoda słów, chyba mogłaś sobie darować zamiast kopać leżącego :thumbdown:

emcia


zuzia

Cytat: Helena w 23 Lip 2011, 12:35:12nie lepiej, ale chyba moge napisac co myśle?
ale to nie ten czas i nie to miejsce.

damka, współczuje bardzo

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Damka bardzo mi przykro z powodu kota - kurde do głowy by nie przyszło, ze cos takiego moze sie stac :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

damka

#45
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Lip 2011, 10:52:45
no ja mam uchylne prawie caly rok otwarte i mi sie kot do nich nie pcha - nie wiem jakbym miala zyc bez uchylnych okien otwartych - chyba bym sie udusila

miałam Domka 5 lat i nigdy nawet nie spojrzał w strone okna... wiem moja wina, choć nie mieszkam w domu od 2 miesięcy

tak mi sie życie rozwaliło, że czekam aż dotknę tego przysłowiowego dna


salsa

damka :empathy: :empathy:
mam nadzieje ze do tego dna nie dobijesz i teraz juz sie poukłada
przykro mi tez, ze z mezem nie wyszło
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

damka

masz racje poukłada sie, mam dzis słabszy dzień

pakowanie swojego życia do jednej torby .....trudne

magoo

damka wiem, że to teraz marne pocieszenie, ale na dobre Ci to wyjdzie, zobaczysz  :hugsurprise:

justynaaaa2