ASOS co, gdzie, jak?

Zaczęty przez zosia2007, 09 Maj 2011, 12:42:55

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

zosia2007

Wydaje mi się, że nie tylko mi się przyda taki wątek, aż dziwne, że w regulaminie forum nie mamy instrukcji obsługi ASOS :D

No więc, zalogowałam się/założym konto, znalazłam kiecke, która mnie interesuje i co teraz?
Jak jest z tą wysyłką? Czy rozmiar 8 to nasze 34? Ja normalnie noszę rozmiar małe 34 więc czy 8 będzie na mnie dobre? A co z ew. zwrotem? Da się?

Proszę wszystkie, które tam zamawiały o pomoc  :pray:

szelma

Cytat: zosia2007 w 09 Maj 2011, 13:42:55Jak jest z tą wysyłką?

No wysyłają :D. Teraz chyba dalej jest darmowa wysyłka.

Ze zwrotem też się da. W paczce będzie taka kartka do zwrotów/wymian. Trzeba zaznaczyć, który artykuł wymieniasz/zwracasz i dlaczego. I odsyłasz do nich. I tyle :).

Co do rozmiarów to ciężko powiedzieć. Ja zazwyczaj noszę 38/40 i z asosa mam parę rzeczy w ichnim rozmiarze 10. I są ok.

zosia2007

a co z tymi rozmiarami "petite" - czy one są mniejsze? Mam spodnie z next'a wlasnie petite 8 i sa jak ulał ;D

magoo

zosia2007 petite są dla niskich osób

zosia2007

Cytat: magoo w 09 Maj 2011, 12:50:42
zosia2007 petite są dla niskich osób
ooo to super, przy moim 160 w kapeluszu to cos dla mnie :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: zosia2007 w 09 Maj 2011, 12:51:09
ooo to super, przy moim 160 w kapeluszu to cos dla mnie :D
si - wallis tez ma linie petite i to wlasnie dla takich kurdupli jest dobre ;) nigdy sie nie walaja pletwy z nogawek za Toba ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

#6
O, zosia polewam za wątek, bo nie wiem jak to możliwe, ale jeszcze też nie zamawiałam z asosa. ;)
I też się zastanawiam nad rozmiarem.

W szafie mam ubrania od 34 od 38, najwięcej 36, a wzrost to 168 cm.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

ja sie ostatnio zdziwiłam, bo zawsze byłam przekonan, że angielska 12 to odpowiednik L, a mi przysłali M ;D

zosia2007

#8
czy da sie "zablokowac" towar zeby zaplacic pozniej?
wrzucilam do koszyka, naciselam "safe for later" i teraz mi sie pojawia, że "Stock not reserved until added to bag"

nie mam przy sobie kredytowki R zeby zaplacic :zly:

Dodany tekst: 09 Maj 2011, 13:16:58

juz znalazlam, mozna zarezerwowac na 2 godz

szelma

suegro, no myślę, że rozmiar mniejsze niż na mnie powinno byc ok - więc 8, co nie.

salsa

#10
ja tez jeszcze nic od nich nie zamowiłam, bo ciezko mi idzie kupowanie ciuchów bez mierzenia - szczegolnie sukienki to u mnie temat rzeka-czesto są za szerokie w talii

poza tym boje sie ze zapłace kupe forsy a przyjdze szmata i jeszcze bedzie trzeba zapłacic za zwrot :)

ale myślę nad tym, myslę :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

szelma

Cytat: salsa w 09 Maj 2011, 15:18:19jeszcze bedzie trzeba zapłacic za zwrot

Eee, tragedii nie ma - jeśli to ciuch, to tym bardziej, bo przesyłka tania. Jeśli Ci nie pasuje, to odsyłasz, a oni Ci oddają kasę i tyle. Za przesyłkę ostatnimi czasy nie trzeba płacić, więc wychodzi Cię tylko cena ciucha, którą ewentualnie zwrócą - plus koszty wysyłki do nich, jeśli czegoś nie chcesz.

Ja odsyłałam jeden jedyny raz - buty były za małe. Ale cena była i tak dobra, więc tych 10 euro za przesyłkę do niech jakoś bardzo nie bolało.

olgaaa1

a ja mam pytanie, jak wygląda płatność przeliczane są funty na złotówki?

salsa

Cytat: szelma w 09 Maj 2011, 15:21:1210 euro za przesyłkę do niech jakoś bardzo nie bolało.
czyli 40 zł :P mnie by bolało - tzn zalezy jaka cena wyjściowa buta ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magoo

a ja za zwrot nie muszę płacić :P

szelma

#15
Cytat: olgaaa1 w 09 Maj 2011, 15:21:28jak wygląda płatność przeliczane są funty na złotówki?

No tak. Płacisz kartą kredytową i schodzi Ci z karty w złotówkach równowartość ceny w funtach.

Dodany tekst: 09 Maj 2011, 14:25:03

Cytat: salsa w 09 Maj 2011, 15:23:10czyli 40 zł

No ale w PL poczta tańsza niż tu. To raz. A dwa - z butów do dziś jestem zadowolona i nie żałuję im tych 10 euro, bo w sklepie za buty tej jakości zapłaciłabym coś koło 80 euro, a tak miałam za 35.

aniak1211

Cytat: magoo w 09 Maj 2011, 14:23:18
a ja za zwrot nie muszę płacić :P
Jak to???

Tez sie zastanawiam czy nie zamowic tam buty:)

szelma

A tak swoją drogą to buty są w dobrych cenach też na Amazonie.

salsa

ja buty to bezwzględnie mierzyc - bo w zaleznosci od modelu mam 36 lub 37 - nigdy nie wiem kiedy mi jaki numer wyskoczy ;) przewalone troche
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magoo

aniak1211 na terenie uk w wielu sklepach internetowych zwrot masz za darmo

fasolka1980

zosia, ja ostatnio namietnie siedzę na asos :D

kupilam 2 sukienki, jedną jeszcze w zimie, ale słabo lezała i ją sprzedałam na allegro - zarobiłam 80   :rotfl:

teraz kupiłam tą co inka ma czerwoną i bezową - tylko ja wziełam w czarnym kolorze - roz 8, lezy super

ja szukam rozmiaru 8, myślę ze na Ciebie tez będzie dobry :)

a jakość....cóz, nie jest powalająca, ale za tą kasę nie mozna oczekiwać cudów

teraz szukam kiecki na wesela w tym roku, niestety jak jest coś fajnego i w dobrej cenie to czesto są same duze rozmiary :(

zosia2007

#21
fasolka1980 no wlasnie m. in chce kupic ta kiecka co ma inka i juz mialam brac 8 ale jak mi golinda napisala ze moze byc za duze sie powstrzymalam. ale jesli piszesz ze na ciebie 8 jest ok to zamawiam ;D

Dodany tekst: 09 Maj 2011, 21:52:50

a jak z jej dlugoscia? dokad ona ci siega?

suegro

Cytat: szelma w 09 Maj 2011, 13:53:40
suegro, no myślę, że rozmiar mniejsze niż na mnie powinno byc ok - więc 8, co nie.

Hm.

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980

zosia2007 ta sukienka jest zaskakująco krótka :D ( jak na mnie)  sporo przed kolano. Myślałam ze bedzie za długa, bo to normalna rozmiarówka, nie petite

fasolka1980

no ok, to na mnie 8 jest w sam raz, moze to zalezy od kroju