buty, buty, wszedzie buty ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 01 Maj 2011, 11:05:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

Wrobelek, one tak ciut mesko wyglądają bo sa takie plaskie, duza plaska powierzchnia od noska, jakoś szeroko w nich stopa wygląda, zadnych ozdobnikow itd

Ale jak sa ciasne a za szerokie, to bym oddala

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 19 Maj 2018, 23:36:37
golinda, no wiesz, mokasyny nosza nie tylko starsi panowie ;)

https://mrvintage.pl/2014/06/przewodnik-po-mokasynach.html

Pewnie ze nie! Mokasyny sa piekne w wielu stylizacjach i fasonach, kolorach. Ale te nie sa fajne.

wrobelek0403

Trudno. Zostaja ;) sa wygodne, nie zawsze musze byc odstrzelona ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Wez znajdz inne. W sklepie Kulig sa przepiekne i mega wygidne. A wąziutkie i kobiece.

wrobelek0403

golinda, jesyem juz w nich w pracy. W nasteonym sezonie. Wierzcie mi, i tak zawyzam tu poziom modowy lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja te moje czerwone bardzo lubię. Żałuję, że tyle lat się męczyłam na obcasach ;) Inna jakość życia :D
Imagine there is no hate

golinda

Inka, fajne i fajny look. Szkoda tylko ze nie sa bardziej wyciete.
Ja rzadko teraz chodze na obcasach wiec jak juz założę to czuje sie mega atrakcyjnie ;)

golinda

Wlasnie Kulig ma bardziej wycięte

Np.
https://kulig.pl/products,mokasyny,005_-70381-czerw

Na www jest ich sporo. Nigdy nie mialam na stopach wygodniejszych butow.

wrobelek0403

golinda, ale ja mam ten sam model co Inka. Tylko kolor inny. Moze zlw zdjecia zrobilam. Mi sie nie wydaja za szerokie. Choc czarne mam wezsze z zalando.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ale jak buty z takiej miękkiej skóry są mniej wycięte to automatycznie robią się szerokie, bo nic ich nie trzyma do kupy i się rozłażą na boki.. Te moje niebieskie są mniej wycięte i przez to mniej zgrabne.
Imagine there is no hate

Nikkolino

Ubrania, które będę odpowiednie do klimatu kraju, w którym mieszkasz i Twojego trybu życia.
Ubrania dobre jakościowo (w granicach własnych możliwości) i na zmianę, by noszone dnia poprzedniego - mogły odpocząć i nie niszczyły się tak szybko.


zuzia

Cytat: Nikkolino w 20 Mar 2024, 12:39:12Ubrania, które będę odpowiednie do klimatu kraju, w którym mieszkasz i Twojego trybu życia.
Ubrania dobre jakościowo (w granicach własnych możliwości) i na zmianę, by noszone dnia poprzedniego - mogły odpocząć i nie niszczyły się tak szybko.


lol lol