buty, buty, wszedzie buty ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 01 Maj 2011, 11:05:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda


malutenka


golinda

malutenka, ot to to!
Dla mnie te wszystkie z paskiem z tyłu i na grubym obcasiku sa starobabowe

inkageo

Nie zawsze to co babcine nie jest stylowe przecież. Starsi ludzie z założenia nie mają gustu i stylu? ;)

http://makelifeeasier.pl/moda-i-styl/look-of-the-day-171/
Imagine there is no hate

inkageo

Ona wygląda bardzo dziewczęco według mnie :)
Imagine there is no hate

inkageo

No ale mnie ciągnie do retro.
Imagine there is no hate

malutenka

#10531
Cytat: inkageo w 09 Maj 2018, 23:54:47. Starsi ludzie z założenia nie mają gustu i stylu?
Absolutnie nie to miałam na myśli!
Moja babcia naprawdę ma kilka par takich :)
Inka, ja też lubię retro ale tego typu buty totalnie do mnie nie przemawiają, gdybym miała iść w taką stronę to bardziej to https://www.zappos.com/p/bloch-sfx-split-flex-black/product/7463157/color/3?PID=3753296&AID=11586853&utm_source=Deborah+Sessions&splash=none&utm_medium=affiliate&cjevent=7c79419f540011e8821700480a18050c_139204391442743173%3AgQDz.B.RBwa7

Są rzeczy które mi się kojarzą z retro, a są rzeczy które kojarzą mi się z panią między 75 a 85 rokiem życia.

magdalinska

jeszcze 3 lata temu kazda by takie wysmiała ;) bo wszystkie tu w szpileczkach biegały :) ale ja sama juz czuje, ze mi w szpilkach niewygodnie, nogi mnie bolą

malutenka


szelma

Do mnie w ogóle nie przemawiają. Ale fakt, ze przynajmniej trochę wygodniejsze niż szpilki zapewne.

I nie wszystkie na szpilkach biegały :P
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


wrobelek0403

Ja mam problem. Mnie sie takie buty na slupku nie podobaja. Tsk ogolnie i bez zadnych skojarzen. W szpilkach mi nie wygodnie, a malo jest fajnych balerin. No i nie mam butow lol a raczej, dzis jestem w trampach bo mnie baleriny wczoraj obtarly...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, Ty ostatnio ambasadorką bon prixa jesteś ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Powinni mi cos zaplacic nie?

Wyświetlaja mi sie ich reklamy na fb wiec włażę. I te żółte buty mię przyciągnęły.
Chyba nic od nich nie mam :D ale kiedys cos tam kupilam.

ishka82

Cytat: magdalinska w 10 Maj 2018, 08:25:50
jeszcze 3 lata temu kazda by takie wysmiała ;) bo wszystkie tu w szpileczkach biegały :) ale ja sama juz czuje, ze mi w szpilkach niewygodnie, nogi mnie bolą
o nie, nigdy w szpilkach nie pomykałam, choć chciałabym, chciała lol


inkageo

Imagine there is no hate

szelma

Jak Lodzia spod Łodzi stanowczo.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


damka


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, do niczego, poza tym przepięknie wyglądają te kulki na pięcie, dej se spokój, beż jest klasyczny i wygląda ładnie, jak na mokasyny ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, nie zauwazylam kulek lol

Biore ten bez, bo nie mam nic po pracy. Obecne baleriny zaraz sie rozpadna.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82


ishka82

wrobelek0403, fajne bezowe :) te drugie bez kulek byłyby git ;) i pewnie mega wygodne jak to Nessi :)