depilacja bikini woskiem

Zaczęty przez golinda, 05 Sty 2011, 08:44:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

ja się coraz bardziej wkurzam na wosk, kurde zrobiłam łydki w zeszły piątek a już w tą sobotę wyglądały tak że głupio by mi było wyjść z odkrytymi nogami  :zly: no lekka przesada żeby po tygodniu już tak odrosły :crazy:
i teraz się zastanawiam czy to wina moich włosów czy może wina kosmetyczki że zamiast wyrywać z cebulkami to tak nieumiejętnie rwała że je po prostu urywała  :hmm:
zaczynam się zastanawiać nad laserem na łydki (wyhaczonym na gruponie bo normalnie to mnie nie stać :D) bo już mnie szlag trafia :headbang:

mobka

Cytat: justynaaaa2 w 23 Maj 2011, 20:04:08zaczynam się zastanawiać nad laserem na łydki (wyhaczonym na gruponie bo normalnie to mnie nie stać ) bo już mnie szlag trafia
Justyna, tylko sie na IPL nie decyduj. Z LSpowinnas byc zadowolona - a jaka oferta na grouponie jest? Bo oni czasem ceny zawyzaja, zeby obnizka byla taka super atrakcyjna.

elve

justynaaaa2 a ty jestes naturalna blondynka?

magdarynka

Cytat: mobka w 23 Maj 2011, 21:06:40
Justyna, tylko sie na IPL nie decyduj. Z LSpowinnas byc zadowolona - a jaka oferta na grouponie jest? Bo oni czasem ceny zawyzaja, zeby obnizka byla taka super atrakcyjna.
Ja jestem antygrouponowa przez te bzdury ktore wypisuja niektore salony, ceny sa tak kosmicznie zawyzone ze szkoda slow. A IPL jest beznadziejny do depilacji! Ale sie wyzylam lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: magdarynka w 23 Maj 2011, 21:11:07
Ja jestem antygrouponowa przez te bzdury ktore wypisuja niektore salony, ceny sa tak kosmicznie zawyzone ze szkoda slow. A IPL jest beznadziejny do depilacji! Ale sie wyzylam lol

Widze, ze nie tylko ja zauwazylam zawyzanie cen :D

abkasia

Cytat: magdarynka w 23 Maj 2011, 21:11:07
Ja jestem antygrouponowa przez te bzdury ktore wypisuja niektore salony, ceny sa tak kosmicznie zawyzone ze szkoda slow. A IPL jest beznadziejny do depilacji! Ale sie wyzylam lol
ja tez :D
zwlaszcza jak musialam brac aktywny udzial w takie promocji i 2 mies robic te promocje za darmo!

errata

magdarynka a ile u Was taka depilacja kosztuje? hmm może bym do Sosnowca zawitała :D

magdarynka

Cytat: abkasia w 23 Maj 2011, 21:15:54
ja tez :D
zwlaszcza jak musialam brac aktywny udzial w takie promocji i 2 mies robic te promocje za darmo!
abkas ty przynajmniej wyszlas na zero ( choc to i tak ch... ), sa tacy co zle obliczyli i dokladaja ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: magdarynka w 23 Maj 2011, 21:32:56
abkas ty przynajmniej wyszlas na zero ( choc to i tak ch... ), sa tacy co zle obliczyli i dokladaja ;)
nie... mi za to nie zaplacili... a wlasciwie, to jakbym w tym czasie pracowala normalnie, to bym zarobila... wiec to tak jakbym stracila...

errata

abkasia to bez senesu. Przecież to nie Twoja wina, że szefostwo sobie coś takiego wymyśliło.

abkasia

Cytat: errata w 23 Maj 2011, 21:39:42
abkasia to bez senesu. Przecież to nie Twoja wina, że szefostwo sobie coś takiego wymyśliło.
;D
oni powinno z nami ustalac takie promocje... bo ja mam gdzies taka prace....

magdarynka

Cytat: abkasia w 23 Maj 2011, 21:41:35
;D
oni powinno z nami ustalac takie promocje... bo ja mam gdzies taka prace....

No ba. Ja tam srupon oprotestowalam w pracy ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Cytat: abkasia w 23 Maj 2011, 21:41:35
;D
oni powinno z nami ustalac takie promocje... bo ja mam gdzies taka prace....


albo z Wami ustalić, albo Wam normalnie zapłacić.

abkasia

Cytat: errata w 23 Maj 2011, 21:49:41
albo z Wami ustalić, albo Wam normalnie zapłacić.
mielismy wykupoionych 178 kuponow promocyjnych... ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ja tam grupona kupuje jak widze, ze tanio ;) a to, ze ktos sobie zrobil grupona i teraz nie wyrabi na zakretach to raczej nie moj problem ;) pod pistoletem ich nikt tam nie prowadzil ;)
ostatnio na fejsie kolezanka wkleila linka do artykulu z jakiegos innego panstwa, ale ze grupon, ze zrobili promocje kawy i ze wyszlo, ze musieli doplacic, a grupon ich "zmusil" do wydania kaw na wszystkie kupony - i wielki krzyk i placz, ze grupon "zarzyna" male biznesy ;D no kuuuurde lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

Cytat: elvelve w 23 Maj 2011, 21:07:20
justynaaaa2 a ty jestes naturalna blondynka?
ja jestem mysia :D
ale tak, blondynka dlatego wiem że to na mnie za dobrze nie zadziała, zwłaszcza że ja włosów na nogach nie ma już z połowy albo i więcej ;) przetestuję znowu w innym salonie ten wosk na nogi, może to faktycznie kwestia techniki rwania  :hmm:

abkasia ojej współczuję że musiałaś w tym uczestniczyć jako pracownik  :crazy: chociaż 178 szt. to i tak mało, mojej mamy znajoma sprzedała ponad 700 i teraz czeszą tylko te gruponowe głowy nie mając czasu dla swoich stałych klientów - masakra to jest podobno :crazy:
ja tam jako klient korzystam ale wybieram tylko takie oferty gdzie faktycznie się opłaca a nie ma sztucznie naciągniętej ceny

Lwica

Cytat: justynaaaa2 w 24 Maj 2011, 00:05:41przetestuję znowu w innym salonie ten wosk na nogi, może to faktycznie kwestia techniki rwania

Ja regularnie depiluje pachy robiłam już u kilku kosmetyczek i widzę różnicę w "rwaniu" bardzo dużą.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

justynaaaa2

Cytat: Dorotka1981 w 23 Maj 2011, 23:08:52
Ja regularnie depiluje pachy robiłam już u kilku kosmetyczek i widzę różnicę w "rwaniu" bardzo dużą.
no ja też widzę, najdłużej miałam 3 tyg. idealnie gładkie łydki, może z 5 włosków wyrwałam sobie pensetą, ale zwykle to już po 2 tyg. jest lipa - albo to ja jestem taka przewrażliwiona i je widzę :D

podekscytowana

hm, próbuje się przekonać do depilacji woskiem w gabinecie, bo mam juz dość tego żmudnego golenia. dlatego też tu trafiłam, ale z tego co piszecie to nie ma co, tylko sie zdecydować. jakie ceny u was? tak orientacyjnie...

emcia

pasta cukrowa
10 zł za słoiczek
działa świetnie :)

wrobelek0403

Cytat: emcia w 15 Cze 2011, 17:22:42
pasta cukrowa
10 zł za słoiczek
działa świetnie :)

i robisz sama??? :knuje: kurcze, ja mam opory przed zadawaniem sobie bólu ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 16 Cze 2011, 11:37:58
i robisz sama??? :knuje: kurcze, ja mam opory przed zadawaniem sobie bólu ;)
próbowałam, 3 podejścia
o 3 za dużo
kupuję gotowce

a Ty się woskowałaś sama przecież
jak się drę pastą to myślę "jak wróbel daje radę"
:)

wrobelek0403

Cytat: emcia w 16 Cze 2011, 13:30:24a Ty się woskowałaś sama przecież
jak się drę pastą to myślę "jak wróbel daje radę"

no nogi i do linii majtek robie sama woskiem w rolce, ale na "pod majtkami" chodze do kosmetyczki i mocno zaciskam zeby ;) boli mniej niz na poczatku, ale jednak boli.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

Cytat: wrobelek0403 w 16 Cze 2011, 12:42:10
no nogi i do linii majtek robie sama woskiem w rolce, ale na "pod majtkami" chodze do kosmetyczki i mocno zaciskam zeby ;) boli mniej niz na poczatku, ale jednak boli.
pasta podobno boli mniej
trochę boli, ale na spokojnie da się
najgorsze to te manewry z naciąganiem
;)

konwalia

wróbel ja robiłam sobie całość, da się ;)