depilacja bikini woskiem

Zaczęty przez golinda, 05 Sty 2011, 08:44:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

o cholera ;) spoznilam sie - tez chcialam to wrzucic ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia

wszystko jest fajnie, tylko mi juz po tyg zaczynaja odrastac a po 2 to juz musze maszynka golic... pachy ok po ok poltora tyg musze juz golic..
szkoda, ze tak szybko... ;D

wrobelek0403

abkasia no to niestety kazdy ma inaczej, mnie tak po dwóch odrastają juz na całego, wczesniej jakies pojedyncze włoski, to je traktuje penseta.

po trzech to juz musze powtarzac wosk.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

roszponka

Ja jestem za cienki bolek na wosk bikini.. Ledwie łydki przeżyłam:) Mam duzo włosków i raczej grube, więc pewnie bardziej boli. Na razie zrobiłam sobie 4 sesje fotodepilacji, ale nie widzę większych efektów, może włoski są cieńsze i trochę mniej. Ale w porównaniu z tym jakie powinny być efekty, to u mnie mizernota:/

claridad

Ja właśnie wróciłam z bikini, pach i nóg :D Było bosko  :rotfl: trafiłam na niesamowitą dziewczynę i depilacja bikini w ogóle nie była krępująca. Całość przebiegła po prostu świetnie. Jestem przeszczęśliwa :D

aniak1211

claridad
A jak pachy???
Boli???
Ja mam takie grube wlosy ze boje sie ze wosk razem ze skora je wyrwie:D

roszponka
na czym polega ta fotodepilacja???
Czy to nie to samo co laser???
Bo ja tak to szkoda czasu,kasy i bolu;)
(po osmiu wizytach na laserze wloski mam jak mialam;))

siog

aniak pierwszy raz bedzie bolalo a potem to luz:)

abkasia

Cytat: aniak1211 w 25 Mar 2011, 17:39:30claridad
A jak pachy???
Boli???
nie,
jak sie odpowiednie naciaga i szybko wyrywa, to tylko chwile szczypie jakby i tyle

claridad

mnie bolało owszem. Też mam bardzo grube i mocne włosy (przynajmniej pod pachami  :rotfl: ) ale ból był znośny, nie jakiś nieziemski także do przeżycia :)
Efekt jest po prostu  :dreaming: :dreaming: :dreaming: :dreaming:

mobka

Ech, moze i ja bym sie zdecydowala?

Laser przerabialam, po light sheer mialam rok spokoju, po 8 sesjach bodajze. Po 2 sesjach IPL efektow nie widze, wiec ogolnie chyba sobie odpuszcze. Wosk wyjdzie mnie podobnie cenowo.

aniak1211

Na lato spróbuje pachy:D
(jak bede w PL ;))

errata

mnie pachy nie bolały - mimo, że się nastawiłam na ogromny ból :)

szelma

Użytkowniczki wosku, co robicie w kwestii wrastających włosów? Byłam na wosku, miałam bosko gładkie łydy, a teraz mam totalną masakrę. Peelingowałam, nawilżałam, jak przystało. I zero pozytywnych rezultatów.

Jakieś rady? Czy po prostu jestem skazana na maszynkę (po której też mi wrastają te durne włosy)?

wrobelek0403

szelma ja nie robie nic. na szczescie wrastają mi tylko pojedyncze.

bo golarce mam tak suchą skóre i szybko twarde włoski, ze az sie łuszczy, to juz wole depilator/wosk i troche wrastających włosków.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Cytat: szelma w 18 Maj 2011, 15:30:40
Użytkowniczki wosku, co robicie w kwestii wrastających włosów? Byłam na wosku, miałam bosko gładkie łydy, a teraz mam totalną masakrę. Peelingowałam, nawilżałam, jak przystało. I zero pozytywnych rezultatów.

Jakieś rady? Czy po prostu jestem skazana na maszynkę (po której też mi wrastają te durne włosy)?

Szelma widze, że mamy ten sam problem. U mnie to zakrawa o nerwice dodatkowo. Wrrr nienawidze tych włosków wrastających.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

claridad

Cytat: szelma w 18 Maj 2011, 15:30:40
Użytkowniczki wosku, co robicie w kwestii wrastających włosów? Byłam na wosku, miałam bosko gładkie łydy, a teraz mam totalną masakrę. Peelingowałam, nawilżałam, jak przystało. I zero pozytywnych rezultatów.

Jakieś rady? Czy po prostu jestem skazana na maszynkę (po której też mi wrastają te durne włosy)?
wiesz co moja kosmetyczka mnie pytała o to jaką mam tendencję do wrastania włosków, mówiła, że jeśli miałabym duże do tego tendencje to mi nie poleca wosku :(
no ale jak na razie to nie mam z tym problemu. Mi wosk starczył na prawie 4 tygodnie :) a myślałam, ze nigdy to się nie uda bo maszynką to praktycznie co dwa dni musiałam działać :(

salsa

szelma mnie troszkę wrastają jak juz długo jadę na depilatorze, ale tylko pod sam naskórek wiec zwykła rekawica masująca tak dwa razy w tygodniu wystarcza w zupełności :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdarynka

Cytat: mobka w 25 Mar 2011, 22:11:33
Ech, moze i ja bym sie zdecydowala?

Laser przerabialam, po light sheer mialam rok spokoju, po 8 sesjach bodajze. Po 2 sesjach IPL efektow nie widze, wiec ogolnie chyba sobie odpuszcze. Wosk wyjdzie mnie podobnie cenowo.
strasznie duzo jak na light sheer  :hmm:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: magdarynka w 20 Maj 2011, 15:08:46
strasznie duzo jak na light sheer  :hmm:
Bo nie wiesz jak ja wygladam ;) Teraz bylam raz i jestem calkiem zadowolona. Jeszcze ze 2-3 razy i powinno byc git.

magdarynka

Cytat: mobka w 20 Maj 2011, 22:07:11
Bo nie wiesz jak ja wygladam ;) Teraz bylam raz i jestem calkiem zadowolona. Jeszcze ze 2-3 razy i powinno byc git.
Bardziej chodzilo mi o to, ze powinno byc okolo 4, gora 5 sesji, zazwyczaj powyzej tej ilosci powinno robic sie  gratisowy zabieg . Przynajmniej tak babka na szkoleniu nam mowila.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

magdarynka, tam tez powyzej ilus byl gratisowy, ale powyzej ilu nie pamietam ;) Kuuupe lat temu to juz bylo.

Ale, jak juz jestesmy przy laserach, to nie polecam IPLa. Do dupy se go  mozna wsadzic. Jesli ktos ma grube i ciemne wlosy, to tylko Light Sheer.

magdarynka

Cytat: mobka w 23 Maj 2011, 15:36:54
magdarynka, tam tez powyzej ilus byl gratisowy, ale powyzej ilu nie pamietam ;) Kuuupe lat temu to juz bylo.

Ale, jak juz jestesmy przy laserach, to nie polecam IPLa. Do dupy se go  mozna wsadzic. Jesli ktos ma grube i ciemne wlosy, to tylko Light Sheer.
Ponoc IPL to nie jest w ogole laser ;D
My pracujemy na LS, ja robilam sobie pachy i jestem zadowolona.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ja z LS ogolnie tez jestem zadowolona. Kusza mnie cale nogi, ale to majatek by mnei kosztowalo. ALe moze kiedys...

magdarynka

Cytat: mobka w 23 Maj 2011, 15:50:31
Ja z LS ogolnie tez jestem zadowolona. Kusza mnie cale nogi, ale to majatek by mnei kosztowalo. ALe moze kiedys...
u nas jest taniutko lol ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Magdarynka, a mozesz mi podeslac wasz cennik? Bo jestem ciekawa jak to wypada w stosunku do Warszawy czy Wroclawia.