depilacja bikini woskiem

Zaczęty przez golinda, 05 Sty 2011, 08:44:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Cytat: konwalia w 21 Wrz 2011, 10:53:32dla mnie wosk w plastrach to nadaje sie do rozgrzewania suszarka/na kaloryferze a nie w rekach
ojtam, nie znasz się ;) ;) ;)

najpierw ogrzewasz ręce na kaloryferze lub np. kranie z którego leci ciepła woda
potem szybko plaster hop w te ogrzane dłonie
jak się juz ogrzeje to szybko rozdzielasz plastry, przyklejasz na nogę i następnie te przyklejoneoziebiasz np. mrozonka z zamrazalika lol
jak się oziębi to zrywasz

i tak kolejno plaster po plastrze


i nie pytajcie skad wiem ze tak trzeba robić lol

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: konwalia w 21 Wrz 2011, 09:53:32
dla mnie wosk w plastrach to nadaje sie do rozgrzewania suszarka/na kaloryferze a nie w rekach

prostownica jest od tego! prostownica!

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mika w 22 Wrz 2011, 20:19:34
prostownica jest od tego! prostownica!

ooooo dobre!!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tiliam

Dziewczyny, a nie pojawiają wam się krostki po depilacji bikini??
mi sie ostatnio zaczeły pojawiać
czy to po maszynce, czy po kremie, czy po wosku - tak na linni majtek - nie wygląda to za dobrze
jak się tego pozbywacie??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

alyna

wosk jest chyba najlepszy na depilację, ostatnio czytałam artykuł o magic wax, który stosowany jest w timeforwax.pl w Warszawie i mam do Was pytanie, czy któraż była na takim zabiegu? czy rzeczywiście mniej boli i ma się mniej podrażnień?

siog

Cytat: alyna w 14 Sie 2013, 10:03:11
wosk jest chyba najlepszy na depilację

cukrowanie jest o wiele lepsze

ddu

#182
.

golinda

Pierwszy raz bylam dzisiaj na depilacji woskiem. Nogi i bikini. Jeny, jaki luksus. Nigdy wiecej maszynki i depilatora! Szybko, bezboleśnie i extra gładko!

szelma

golinda, daj znać, jak potem będziesz miała. Mnie po wosku wszystkie włosy wrastały w skórę... Pół roku się z tym bujałam.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

szelma, ja juz robilam wiele razy depilatorem. Nie wrastaly, chyba ze urwało je przy skorze. Wosk wyrywa skuteczniej z tego co wiem.

szelma

Po depilatorze nie mam aż takiej masakry.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Dam znać :) poki co jestem zachwycona!

mayagaramond

Ja nigdy więcej bikini woskiem (ani cukrem). Przez lata nie miałam problemów i to była rzeczywiście wygoda, dopóki mi włosy nie zaczęły wrastać.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

mayagaramond, a robilas depilatorem?

mayagaramond

golinda kiedyś nogi, ale to było chyba z 20 lat temu, jak 1. depilatory się pojawiły. I też mi na nogach zaczęły po jakimś czasie włosy wrastać. Bikini depilatorem nigdy. Chyba bym umarła.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

robiłam bikini depilatorem - no słabe uczucie :D
nogi wiele razy

nie wrastały mi raczej włoski. zobaczymy. jak będą wrastać to zostanę fanką naturalizmu :D

szelma

Gwoli ścisłości - bikini robiłam tylko troche, nie bardzo głęboko. I od wosku miałam masakrę tez na nogach...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

justynaaaa2

Ja ostatnio po raz pierwszy byłam na paście cukrowej bo wyrywa krótsze włoski niż wosk a w te upały nie dałam rady czekać 3tyg aż mi odrosną i jak na razie wrażenia ok, fajniejszy efekt niż wosk

Mnie w wosku wkurza to, że po 2tyg już mi zaczynają odrastać i niby ich specjalnie nie widać ale ja je czuję i widzę i już bym się ich pozbyła ale są za krótkie
Nie ma idealnej metody
Jeszcze kolejne 20 lat je tak powyrywam to może mi przestaną rosnąć :D już mam takie puste placki gdzie nie odrastają :D


malutenka

U mnie nic co włosy wyrywa się nie sprawdza - mam za grubą skórę i jak włos nie jest ścięty maszynką to nie ma szans się przebić. Pare razy wyciągałam z krostki takiego 2cm lokatora, żadna przyjemność. Musze do lasera wrócić, ale teraz mam inne wydatki.

szelma

Tez mi sie takie zdarzają...
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

justynaaaa2

#197
Cytat: golinda w 28 Cze 2019, 16:33:05
A laser?
Chyba na jesieni spróbuję
Kiedyś robiłam na bikini, ale to było daaawno, więc te lasery nie były aż takie super jak teraz i rewelacyjnych efektów nie było
Potem robiłam pachy, ale tylko 2 wizyty bo zaszłam w ciążę i tu już było lepiej mimo nie zrobienia całej serii
Ale włosy na nogach po 20 latach (jak to brzmi !!!) robienia wosku mam już tak osłabione i cienkie, że nie wiem czy jakiś laser na nie zadziała
Musiałabym pewnie kilka razy polecieć maszynką by je wzmocnić :D

golinda

Cytat: justynaaaa2 w 28 Cze 2019, 18:44:43Ale włosy na nogach po 20 latach (jak to brzmi !!!) robienia wosku mam już tak osłabione i cienkie, że nie wiem czy jakiś laser na nie zadziała

PEWNIE NIE, BO LASERY BARDZO SŁABO DZIAŁAJĄ NA JASNE WŁOSY

sorry za capslocka ;)

errata

mnie po depilatorze włoski wrastały na nogach i w bikini. Po wosku u kosmetyczki, nie zdarzyło mi się.