depilacja bikini woskiem

Zaczęty przez golinda, 05 Sty 2011, 08:44:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

kilka dni bez opalania masz jak w banku

za pierwszym razem skora byla lekko spuchnieta i czerwona, z 2 dni na pewno

ziuta

Depilacja dzisiaj wieczorem, wylot w niedzielę w nocy, pierwszy dzień na miejscu to poniedziałek. I nie wiem co robić...

konwalia

ziuta ja bym zaryzykowała jesli na wosk reagujesz ogolnie ok
i wzielabym pareo, zeby najwyzej  nim sie oslonic jakby cie dluzej trzymalo

mayagaramond

ziuta - ja kiedys wyszlam z siniakami...Pamietam, ze panikowalam na strefie i chyba konwalia kazala mi kupic masc z arniki i po dwoch dniach mi zeszlo.

Ale nie wiem, co bylo tego powodem, bo nigdy pozniej nic sie takiego nie zdarzylo, a nie byl to moj pierwszy raz ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marlen_ka

ziuta a woskowalam sobie juz kiedys jakies czesci ciala?

konwalia

Cytat: mayagaramond w 26 Sie 2011, 11:42:51Ale nie wiem, co bylo tego powodem, bo nigdy pozniej nic sie takiego nie zdarzylo, a nie byl to moj pierwszy raz wink
ręka kosmetyczki najpewniej
czasem gorszy wosk

emcia

po cukrze mam lekko czerwone i zaraz znika

konwalia

a ziuta ja gorzej na poczatku znosiłam pachy niz bikini

ziuta

#133
Rany... co tu robić. Woskowałam kiedyś łydki, w domu, sto lat temu, nic mi nie było, ale to były takie plastry veet'a, to chyba co innego jednak. Ale se wymyśliłam kurde :crazy: A taka byłam dumna ze swojego pomysłu, że przy okazji tej hybrydy jak już będę w spa to sobie jeszcze ten wosk strzelę ;D

marlen_ka

ziuta to ja bym chyba nie depilowala sie, z doswiadczenia wiem, ze moze byc naprawde roznie.


magdarynka

ziuta dla mnie zbyt wiele czynnikow ma nie. Tak naprawde kazda czesc ciala moze reagowac innaczej, moze dojsc uczulenie na wosk lub oliwke do zmywania wosku, kosmetyczka moze rozgrzac za mocno wosk, moze miec " ciezka" reke. No chyba ze zabezpieczysz sie mascia o ktorej pisaly dziewczyny. I pomysl Konwali na pareo jest niezly;
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

Ooo, magdarynka jak fajnie, przyszła fachowa siła :) Ale ja nie wiem w ogóle co Ty do mnie mówisz :D Co to jest "ciężka ręka" kosmetyczki?? Boże, co ona mi tam będzie robić?? Tak w ogóle to ja chciałam tylko dosłownie "okolice bikini", a nie tak po całości. Chciałam tylko tak z boków, a pasek zostawić (mąż lubi :blush:). Nie sądziłam, że to jest aż tak drastyczny zabieg :crazy:

magdarynka

Cytat: ziuta w 26 Sie 2011, 12:49:51
Ooo, magdarynka jak fajnie, przyszła fachowa siła :) Ale ja nie wiem w ogóle co Ty do mnie mówisz :D Co to jest "ciężka ręka" kosmetyczki?? Boże, co ona mi tam będzie robić?? Tak w ogóle to ja chciałam tylko dosłownie "okolice bikini", a nie tak po całości. Chciałam tylko tak z boków, a pasek zostawić (mąż lubi :blush:). Nie sądziłam, że to jest aż tak drastyczny zabieg :crazy:
To nie jest drastyczny zabieg, tylko roznie klientki reaguja. Zreszta z doswiadczenia wiem ze nigdy nie wiadomo lol Co do ciezkiej reki, chodzi mi o doswiadczenie i umiejetnosci kosmetyczki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

Cytat: magdarynka w 26 Sie 2011, 13:54:13To nie jest drastyczny zabieg, tylko roznie klientki reaguja. Zreszta z doswiadczenia wiem ze nigdy nie wiadomo LOL Co do ciezkiej reki, chodzi mi o doswiadczenie i umiejetnosci kosmetyczki.
masz 100% racji, to samo zawsze mowila mi moja kosmetyczka. pewnie wszystko wyjdzie ok, ale pewności nie ma nigdy i dlatego ja nie probowalabym z takim zabiegiem przed urlopem- po co niepotrzebnie narazac sie na niewygde

ziuta

No dobra, ale co mi grozi? :D Bo jak będę miała czerwone/podrażnione/spuchnięte pod majtkami i na linii majtek, to przeżyję. Jak będzie mnie bolało/piekło czy coś przez 3 dni to też przeżyję. Może być coś gorzej?

marlen_ka

Cytat: ziuta w 26 Sie 2011, 14:02:45
No dobra, ale co mi grozi? :D Bo jak będę miała czerwone/podrażnione/spuchnięte pod majtkami i na linii majtek, to przeżyję. Jak będzie mnie bolało/piekło czy coś przez 3 dni to też przeżyję. Może być coś gorzej?
mozesz dostac takiej ropnej wysypki razem z wrastaniem włosów na przykład. Uwierz mi, nawet noszenie bielizny wtedy boli

didi_loczek

Cytat: marlen_ka w 26 Sie 2011, 14:17:04
mozesz dostac takiej ropnej wysypki razem z wrastaniem włosów na przykład. Uwierz mi, nawet noszenie bielizny wtedy boli

Może ale nie musi ;)

magdarynka

Cytat: didi_loczek w 26 Sie 2011, 14:34:12
Może ale nie musi ;)
Dokladnie.
Ja na przyklad w sytuacji kiedy dzwoni klientka i mowi ze chce zabieg na twarz dzien przed np; weselem zazwyczaj namawiam ja zeby przyszla wczesniej. Dziesiec lasek wyjdzie zadowolonych a jedenasta dostanie uczulenia i wtedy kapa.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

#144
No to na ile dni przed urlopem jest bezpiecznie? Wiem, że teraz już po fakcie, ale na przyszłość...

Dodany tekst: pią, 26 sie 2011, 13:56:31

A, oczywiście polewam wszystkim radzącym! :beer: :beer:

konwalia

ziuta ja polecam ok 5dni przed

aja

w kwestii depilacji to moj R chyba wie wiecej niż ja
ostatnio mnie uświadomił że istniej coś takiego jak wosk curowy i ze radzi dobie z 2mm włoskami :D

ziuta będzie dobrze - pamiętaj naciągnij mocno skórę a wtedy tak nie boli - zresztą za kazdym następnym razem boli coraz mniej
ja robiłam sobie wosk zawsze dzień przed albo tego samego dnia co wyjazd ale nie miałam nigdy zadnego podrazneinia

abkasia

ziuta idz, no co ty!!
ja nie mialam zadnych sladow... no mze z 1 dzien lekko czerowne, ale luz ;)
ale to chyba tez zalezy ile tych wlosow masz, czyduzo w pachwinach i na nogi schodzi...

ziuta

Cytat: abkasia w 26 Sie 2011, 16:08:07ale to chyba tez zalezy ile tych wlosow masz, czyduzo w pachwinach i na nogi schodzi...
Niedużo ;D

marlen_ka

#149
Cytat: ziuta w 26 Sie 2011, 15:54:56No to na ile dni przed urlopem jest bezpiecznie? Wiem, że teraz już po fakcie, ale na przyszłość...
moja kosmatyczka mowi, ze wszelkie 'pierwsze razy' to najlepiej tak bez okazji. Jesli bedziwtee ok, to super i juz sie jakies doswiadczenie ma, ale jesli wyst. jakas reakcja alergiczna to wtedy mozna na spokojnie sie z tym uporac

Dodany tekst: 26 Sie 2011, 15:13:07

Cytat: didi_loczek w 26 Sie 2011, 15:34:12Może ale nie musi wink
no własnie, chodzi mi tylko o to, ze nie wiadomo, czy akurat nie jest sie w tej kilkuprocentowej grupie, ktora srednio znosi takie zabiegi. Ale ja jestem raczej ostrozna z wyprobowywaniem nowych zabiegów przed imprezami, wakacjami itp.