depilacja bikini woskiem

Zaczęty przez golinda, 05 Sty 2011, 08:44:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

pytanie do tych, które korzystają:
na stronie mojego salonu mam do wyboru bikini klasyczne/głębokie/brazylijskie
rozumiem, że to ostatnie to totalne zero, czyli odpada ;)
głębokie to depilacja również warg większych, tak?

jak często powtarzacie? i jakie długie włosie trzeba mieć, żeby móc iść na ten zabieg?

dzięki za odp.!

konwalia

golinda co mają na mysli pisząc głębokie nie pomogę-ja chodziałam albo na klasyczne, albo na brazylijskie(tu teoretycznie powinien zostać paseczek), w teorii to holywoodzkie jest na zero
musisz prezd ustlić z babką ile chcesz-najlepiej zaraz po @, bo mniej boli rwanie

na poczatku może być zaczerwienienie i obrzęk 2-3dni, z czasem się nie pijawia jak się regularnie woskuje

po 3 tygodniach jest odrost, ale do kolejnego woskowania nadają się zwykle po 4
długie jakieś 3-4mm, potem bardziej boli, najlatwiej to osiągnąc korzystając z maszynki i czekać aż odrosną, żeby były równej długości

ps. mnie wkurza, że na słowo ciąża nie chcą woskowac i zostaje maszynka

justynaaaa2

golinda ja sama do tej pory nie wiem o co kaman z tym nazewnictwem, wiem tylko że klasyczne to tylko z boków ci wyrywają, tak do linii majtek ;)
ja zawsze indywidualnie sobie ustalam dokąd chce i na bieżąco mówię czy jeszcze gdzieś czy starczy ;)
u mnie w cenniku jest klasyczne i brazylijskie a ja płacę pomiędzy :D


konwalia to dziwne z tą ciążą :hmm: mam znajomą co sobie woskowała całą ciążę i na poród też się poszła wywoskować :) dragon chyba też z tego co kojarzę się woskowała  :hmm:

konwalia

Cytat: justynaaaa2 w 05 Sty 2011, 10:07:35konwalia to dziwne z tą ciążą hmm mam znajomą co sobie woskowała całą ciążę i na poród też się poszła wywoskować Smiley dragon chyba też z tego co kojarzę się woskowała  hmm
ja myślę, że po prostu sie boi, a nowej babki szukac nie będę
przeżyję, tylko powrót do wosku będzie już hmmm gorszy ;)

wrobelek0403

#4
golinda,no troche boli ;) ale kazdy kolejny raz mniej :)

Cytat: konwalia w 05 Sty 2011, 08:56:59najlatwiej to osiągnąc korzystając z maszynki i czekać aż odrosną, żeby były równej długości

z tym sie tylko nie zgodze. nie powinno sie golic miedzy depilacjami bo włosy zamiast słabszych beda sie wzmacniac. jesli juz to krem do depilacji.

czestotliwosc zalezy zreszta od tego jak szybko włoski odrastaja, ja chodze mniej wiecej co 3 tygodnie, a w miedzyczasie te szybciej odrastajace traktuje penseta :)

Dodany tekst: 05 Sty 2011, 10:43:53

Cytat: justynaaaa2 w 05 Sty 2011, 10:07:35ja zawsze indywidualnie sobie ustalam dokąd chce i na bieżąco mówię czy jeszcze gdzieś czy starczy


o, ja tez tak robie :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: wrobelek0403 w 05 Sty 2011, 10:43:03z tym sie tylko nie zgodze. nie powinno sie golic miedzy depilacjami bo włosy zamiast słabszych beda sie wzmacniac. jesli juz to krem do depilacji.
wróbel żle napisałam, chodziło mi o osiągnięcie długości przed pierwszym woskiem

poza tym wlosy po maszynce tak naprawdę nie są mocniejsze, tylko bardziej ostre, bo sa ciete skosem

wrobelek0403

Cytat: konwalia w 05 Sty 2011, 10:46:12wróbel żle napisałam, chodziło mi o osiągnięcie długości przed pierwszym woskiem

a to tak, to i ja tak zrobiłam :D

Cytat: konwalia w 05 Sty 2011, 10:46:12poza tym wlosy po maszynce tak naprawdę nie są mocniejsze, tylko bardziej ostre, bo sa ciete skosem

hmm, no moze to złudzenie w takim razie, ale po goleniu mi sie one wydają grubsze.



Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Wróbel - konwalia ma racje  - nie da sie goleniem/obcinaniem włosów zagęścić albo sprawić, ze bedą grubsze - ich stan zależy od tego co siedzi w cebulce włosa :) tu chodzi o cięcie - kont ostry no i wyrasta caly włos, nie osłabiony

wyrywanie osłabia cebulki ale golenie zmienia tylko kształt samej końcówki włosa ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

ja mam podobne wrażenia do wróbla ;D ale to może tylko złudzenie ;)
ja np. po wielu latach woskowania mam dużo mnie włosków, takie puste placki np. na łydkach ;D
kiedyś zgoliłam bo nie zdążyłam iść na wosk a musiałam mieć gładkie nogi i miałam wrażenie że były ciemniejsze i było ich więcej  :hmm: ale tak jak mówię może to tylko złudzenie :)

wrobelek0403

Cytat: salsa w 05 Sty 2011, 10:53:33wyrywanie osłabia cebulki ale golenie zmienia tylko kształt samej końcówki włosa

ale słabsza cebulka = słabszy włos, nie??

czyli upraszczajac depilacja osłabia włosy. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: wrobelek0403 w 05 Sty 2011, 11:19:17ale słabsza cebulka = słabszy włos, nie??

czyli upraszczajac depilacja osłabia włosy. Smiley
no tak wyrywanie osłabia, rpzeciez to napisałam

Cytat: salsa w 05 Sty 2011, 10:53:33wyrywanie osłabia cebulki


ale golenie nie zagęszcza, nie "pogrubia" włosków :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

golinda, to właśnie tłumaczymy wróblowi :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: golinda w 05 Sty 2011, 14:02:04
a wróblos co? nie kuma? ;)

kuma kuma, dlatego napisał ze takie wrazenie po prostu ma - ze sa grubsze ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

o rany to ja nigdy nie uzywałam takiego nazwenictwa jak; brazylijskie czy holywoodzkie
ale wolę wosk niż jak robię sobie to kremem do depilacji
wosk znacznie dłuzej działa :)

marlen_ka

golinda ja zawsze przed zabiegiem biore jakies 2 tabletki ibupromu, bo wtedy jakos bol jest mniejszy. a jesli chodzi o nazewnictwo, to ja tak jak dziewczyny przed depilacja ustalam jak chce

ze_nitka

Ja podobnie jak Justyna mam placki ;)
Ale wkurzyła mnie ostatnio depilacja woskiem, włosy zaczynają mi odrastać już po tygodniu, więc żaden to interes, i zdecydowałam że pójdę na laser.
Na razie jestem na etapie wzmacniania goleniem i czekania aż mi zarosną placki ;)

jestynka

ja nigdy nie błam na takiej depilacji i sobie nie wyobrażam tego ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

jestynka ja tez sobie nie wyobrazałam, a teraz nie wyobrazam sobie inaczej :D zegnaj golarko i ciagłe podraznienia :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: jestynka w 08 Sty 2011, 10:21:59
ale Was to nie krępuje?
nie
poczatkowo pozycja prawie  ginekologiczna(no mniej), potem w pozycji kolankowej to na poczatku smiac mi się chcialo lol

wrobelek0403

golinda to nawet lepiej, bol jest mniejszy pod sam koniec okresu :)

zreszta ostatnio dowiedziałam sie, ze moja prawa strona (i ponoc u wielu kobiet) jest bardziej unerwiona i dlatego bardziej boli :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

wlazłam tu przypadkiem zachęcona hasłem "bikini" :D a w efekcie już się zapisałam na zabieg  :rotfl: :rotfl: siła rażenia strefy jest wielka :D

mayagaramond

Cytat: jestynka w 08 Sty 2011, 10:21:59
ale Was to nie krępuje?

nie, ale ja u mnie ze wstydem ogolnie kiepsko lol Chyba, ze mialabym zaspiewac opluty opluty
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

claridad

ja pewną nutkę wstydu w sobie mam ale pierdzielę to, mi włosy rosną jak głupie i jak używam maszynki to w zasadzie następnego dnia mam już odrosty. Także taki biznes to nie dla mnie. Także wolę chwile skrępowania za cenę tygodni spokoju :D