materac - jaki?

Zaczęty przez vobi, 05 Paź 2007, 19:09:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rudasekawf

ja poprzedni kupowałam w brw, fajny miał pokrowiec, rozpinany cały, na dwie części, idealnie do pralki. Dwustronny.  Niestety pod T. wyleżał się i zapadł. Kosztował coś ok 1000zł

wrobelek0403

Cytat: rudasekawf w 30 Mar 2015, 21:41:27Wrobel dzięki za namiary. A skąd wiadomo jaka twardość tego materaca?

rudasek, te dwa co wkleiłam mają "jedna" twardosc. dla mnie są idealne. ale fakt, ludzie mają rózne potrzeby.

najlepiej poszukaj sobie najblizszego sklepu i idzcie pomacac :)
http://www.mkfoam.pl/gdzie-kupic

ja swój macałam u kolezanki, nawet na nim spałam, dopiero potem kupiłam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie


wrobelek0403

Angie, zazdroszcze :D to niestety nie moja półka cenowa wtedy była ;)

ale jeszcze napisze, ze docelowo chciałabym dwa materace osobne. bo jednak przez sen czuje jak P sie kreci obok i mi to przeszkadza.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

wrobelek z materacem zaszaleliśmy
poszłam z zamiarem kupienia kieszeniowego, ale jak się położyłam na tym, to już nie chciałam wstawać :D

wrobelek0403

Angie, jak szukałam materaca, to wlasnie przyjaciołka kazała mi sie przespac na ich. To był strzał w dziesiątke, od razu kupiłam przez net. Wolałam tez nie sprawdzac innych :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Cytat: wrobelek0403 w 30 Mar 2015, 21:53:10
ze docelowo chciałabym dwa materace osobne.

tak powinno byc. Kazdy powinien miec dobrany materac do swojej masy ciala.
Ale ja nienawidze miec przerwy na lozku.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: rudasekawf w 30 Mar 2015, 21:28:27
Serio? regularną cenę ma dla mnie zabójczą :)
Serio :)
U nas w Jankach czesto sa fajne materace niezle przecenione.
Ten mój jest duży, 180x200, normalnie kosztuje ponad 2 tys.
Oni go na 1100 czy 1200 obtanili ale ja zawsze zaglądam na ten ich magazyn i jeszcze te ceny negocjuje.
Obniżyli mi dokładnie na 999zl.
Mam dokładnie ten z linku, typ, wielkość.

calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

Kasia

Sa jeszcze maty na materace, takie grube jak cienki materac. Przez nie tez nie czuć tej przerwy.

dragonfly

Cytat: Kasia w 31 Mar 2015, 13:05:35
takie grube jak cienki materac
To był długi dzień lol czytałam 4 razy i ni hu hu nie mogłam zwizualizowac grubocienkiegi materaca lol lol lol

cherry

#87
Cytat: calla w 31 Mar 2015, 08:52:54tak powinno byc. Kazdy powinien miec dobrany materac do swojej masy ciala.
Ale ja nienawidze miec przerwy na lozku.

calla - my kupowalismy w tamtym roku - tzn. srodek (kern) jest dopasowany do kazdej osoby a potem na te 2 materace zaklada sie takie
ubranko (z pianki czy czegos tam ), wiec jest i indywidualnie pod kazdego i jest jeden duzy materac.
Najlepiej pytac w sklepie specjalistycznym. I to  nie jest schnäppchen - ale zakladajac, ze sie spi ok 7-8h na dobe - to dobra inwestycja.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: dragonfly w 31 Mar 2015, 13:58:47
To był długi dzień lol czytałam 4 razy i ni hu hu nie mogłam zwizualizowac grubocienkiegi materaca lol lol lol
No bo te maty moga byc cienkie jak kołderka i sa tez takie grube, grube jak na matę. Mata ale taka gruba jak mizerny cieniutki 3cm materac.

calla

cherry, dzieki, ale ja nie kupuje materaca ;)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

getinmeble

Bardzo dobre są materace kieszeniowe, zwłaszcza dla par, gdyż materac ten ma taką strukturę, że odkształcenie na jednej stronie nie powoduje odkształcenia na drugiej. I dzięki temu jak jedna osoba rzuca się w łóżku, druga może spokojnie spać :) Polecam

Klaudia112

#91
jeśli chodzi o materac to zasada im droższy tym lepszy niestety króluje .. bardzo fajne materace mają w Kole ... jednak rabaty można dostać z tego co mi wiadomo tylko w sklepach firmowych.. ja kupowałem w sklepie http://materaceswarzedz.pl/2016/04/18/wygodny-materac-wrzesnia/ i faktycznie fajny rabat dostałem, zatem jeśli szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie to zdecydowanie polecam ten sklep :)

zwierzatko_mojej_mamy

odkopię wątek ;)

jaki materac polecacie po 4 latach od ostatniej wiadomości? :>

kumpel poleca benet - polska firma, cena niższa od ikeowego lateksu naturalnego, czyli za 160x200 to 2000, ponoć świetny i 60 dni na testy, bo tylko online

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

O To mieliśmy nawet taki wątek :)
Ja mam z Koła lateksowy, o różnych twardościach dla mnie i M.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Angie

Ja też z koła.  Czuję ogromną różnicę jak śpię w swoim łóżku, a jak śpię w innym.  W domu nie wstaję nigdy z bólem pleców,  a  to się prawie zawsze zdarza jak śpię poza domem.

magdalinska

ja mam lateksowy. Niedaleko mamy producenta materacy i tam zamawiałam. Spi mi sie na nim rewelacyjnie i tez czuje róznice, ogromna, jak spie poza domem, z ulgą wracam do swojego łózka

golinda

my mamy ten:

https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50244519/

średnio twardy

śpi się na nim bardzo dobrze. ale chyba z 2h układaliśmy się na różnych materacach, zanim kupiliśmy

Angie

https://www.fabrykasypialni.pl/pl/p/Materac-MEDIVIS-H3-termoelastyczny/1307

Ja mam chyba ten termoelastyczny.

Po 5 latach nie ma żadnych wgnieceń,  jest bardzo wygodny.

golinda

a temacie snu, właśnie przyjechała do mnie poduszka:

https://polskiematerace.pl/poduszki/67-poduszka-profilowana-hevea-visco-profil.html

poleżałam chwilę. niebo! :)

szelma

O, tak! Dobra poduszka to boskość. Ja swoją uwielbiam.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!