L4 w ciąży

Zaczęty przez errata, 13 Lis 2010, 18:17:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

#75
:(

salsa

Cytat: inkageo w 15 Lis 2010, 15:55:06
No i właśnie! Nienawidzę ich  :rotfl: :rotfl: :rotfl: I nie urodzę kolejnego  :rotfl: :rotfl: :rotfl: Na złość :D
he heheh powinni wprowadzić przepisy, ze mężczyzna mający babe  w ciazy  nie pije i nosi na sobie obciążenie adekwatne do jej przyrastającej wagi :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Mnie usatysfakcjonuje jak hormonalnie będą sobie wywoływać okres co miesiąc, razem z humorami oczywiście i pmsem :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond czyli w polszy masz 5 miechow x 100% pensji + 7 miechow 0 pensji, a w DE masz 3,5 miesiaca x 100% pensji + pozostale 9,5 za 67% nie wiecej niz 1800 euro na miesiac - i jeszcze sie dziwisz, ze nie moze dorabiac na tym pozostalym ? :> z polsce nic nie dostajesz i mozesz tylko dorabiac ;) a do zlobka MUSISZ dac - w de siedzisz na dupce z 67% pensji do roku i nic nie musisz. nie masz zera na koncie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

Cytat: inkageo w 15 Lis 2010, 15:58:15i pmsem Cheesy
ja bym jednakowoż wolała chyba bez pms-u bo to sie na mnie odbije :D
moj mąz raz w  miesiącu ma ochotę mnie zabić ale taktownie sie wtedy nie odzywa :) :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia


mayagaramond

Zdecydowanie bardziej wole moj okres niz zapalenie zatok H. i jego alergie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

#83
Maya ale ani alergia, ani zapalenie zatok, nie są typowo męską przypadłością ;D Ja mam i alergię i okres :D
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: mayagaramond w 15 Lis 2010, 16:00:37
Zdecydowanie bardziej wole moj okres niz zapalenie zatok H. i jego alergie ;D
ale to sie moze przytrafić tez kobiecie, a jesli facet ma okres to TYLKO w formie PMS-u , ktorym wkurwia otoczenie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

errata

inkageo normalnie  iluvu


konwalia

ja jestem teraz na zwolnieniu, bo 2 lekarzy ginekologów + 1 rodzinny mi powiedziało, że nie nadaję się do pracy- i dopiero poszłam na zwolnienie i cóż czuję się dużo lepiej(i się cieszę), choć nadal bez szału, muszę odpoczywać i brać leki
co do 100% platnego l4, to ja na początku miałam zwykle od lekarza(80%), bo to była wczesna ciąża, a ze względu na dolegliwości musiałam leżeć i dla mnie wazniejsza była ciąza niż jak mi zaplacą
i póki co to dostałam 2/3 wypłaty normalnej ;/ teraz przejął mnie zus do wyplat, więc pewnie sobie poczekam(pracuję w małej firmie)
a co do urlopu-to u mnie nie ma możliwości zaoszczędzenia i przerzucania na kolejny rok-wykorzystuje się na bieząco

mobka

Cytat: konwalia w 15 Lis 2010, 16:09:39to u mnie nie ma możliwości zaoszczędzenia i przerzucania na kolejny rok-wykorzystuje się na bieząco
To tak jak i u mnie, do marca musze miec wykorzystany z zeszlego roku, zaoszczedzic mozna bedac w ciazy nei idac w ogole na urlop, czyli jak ja mialam termin na polowe sierpnia, to do sierpnia bez urlopu musialabym ciagnac, zeby cos zaoszczedzic, jakbym miala termin na grudzien, to caly rok mialabym nie brac urlopu? Takze bezsensowne jest doliczanie zaleglego urlopu do macierzynskiego.


errata

Cytat: konwalia w 15 Lis 2010, 16:09:39a co do urlopu-to u mnie nie ma możliwości zaoszczędzenia i przerzucania na kolejny rok-wykorzystuje się na bieząco

ja też nie mam.

I też pracuje w małej firmie, co powodu, że nie będe miała gdzie wrócić do pracy ;D

mayagaramond

Ale faceci musza isc do wojska i statystycznie wczesniej umieraja. ;)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond nie patrzylas na moje kolejne obliczenia chyba - dobrze policzylam? ;) faceci nie musza do woja ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

Cytat: rilla w 15 Lis 2010, 16:22:37
mayagaramond u nas wcale już nie muszą

Mialam to samo pisac :D
Errata, ale czemu nie bedzies zmiala gdzie wracac? Wracasz po macierzynskim normalnie, a jak sie boisz, ze cie wyrzuca zaraz po powrocie to piszesz podanie o zmniejszenie etatu nawet o 1h miesiecznie. I przez rok masz spokoj, chyba, ze firma padnie, albo zwolnia cie dyscyplinarnie :D

inkageo

Maya u nas nie muszą ;) I mają dużo mniejszą powierzchnię do golenia  :rotfl: :rotfl:
M. marudzi, że musi twarz ogolić, a ja codziennie bez szemrania golę nogi i pachy :D
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

wiecie, ze Wy tak na otwartej wszystko klapiecie? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lis 2010, 16:28:13
wiecie, ze Wy tak na otwartej wszystko klapiecie? :D
to nas zamknij co ?? ;)

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

 
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 15 Lis 2010, 15:59:00
mayagaramond czyli w polszy masz 5 miechow x 100% pensji + 7 miechow 0 pensji, a w DE masz 3,5 miesiaca x 100% pensji + pozostale 9,5 za 67% nie wiecej niz 1800 euro na miesiac - i jeszcze sie dziwisz, ze nie moze dorabiac na tym pozostalym ? :> z polsce nic nie dostajesz i mozesz tylko dorabiac ;) a do zlobka MUSISZ dac - w de siedzisz na dupce z 67% pensji do roku i nic nie musisz. nie masz zera na koncie ;)

nie przecze, ze pare rzeczy jest lepiej rozwiazanych, ale mogliby pozwolic dorabiac np. 300€ m-ce.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

errata

Cytat: mobka w 15 Lis 2010, 16:24:22Errata, ale czemu nie bedzies zmiala gdzie wracac? Wracasz po macierzynskim normalnie, a jak sie boisz, ze cie wyrzuca zaraz po powrocie to piszesz podanie o zmniejszenie etatu nawet o 1h miesiecznie. I przez rok masz spokoj, chyba, ze firma padnie, albo zwolnia cie dyscyplinarnie


Bo to mała firma, a wyszkolenie pracownika kosztuje. Kogoś będa musieli mieć na moje miejsce, wiec jak go już przeszkolą to bez sensu im jest mieć tylu pracowników. Niby prawnie muszą mnie przyjąć, ale życie życiem - nie oszukuje się i nie nastawiam, żeby mnie bolało później ;D
Zmniejszyś wymiar niby mogę, ale skończy się na tym, że pewnie wszystko będe musieć robić tak jak robiłam + mniejsza pensja.

mobka

No ale mozna zmniejszyc tylko o 1h miesiecznie. roznica w pensji niewielka ;D