czym zaczął się Wasz poród?

Zaczęty przez elizapj, 04 Lis 2010, 19:00:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

Cytat: dragonfly w 04 Lis 2010, 23:12:14
emcia zastanawialam sie, co dopisalas w tym watku  :mocking: :mocking: :mocking:
że bardzo wszystkim współczuję ;)
uprzedzałam, że nie zwracam uwagi na tytuły wątków i piszę bez pozwolenia :)

marlen_ka

Cytat: emcia w 04 Lis 2010, 22:28:06
do tej pory nie wiem jak to zrobiła, że ok 11 przysłała mi fotkę dziecka i gadała ze mną uradowana
oj tam, oj tam a ja po chyba po 4 godzinach juz pisalam na strefie ;)

magdalinska

ja tydzien przed porodem lezałam juz w szpitalu - i to byl chyba najgorszy tydzien w moim zyciu :D
zaczelo sie ok 2 w nocy, zaczelam czuc lekkie skurcze - bole w podbrzuszu. zaczelam odmierzac czas - regularne :) stawały sie coraz mocniejsze (ale i tak bylo ok) i coraz czesciej. Ok 5 poszłam do poloznej, na sale porodowa, chodziłam, pod prysznicem bylam chyba 2 godziny, dalej w miare ok. odejscia wód nie zauwazylam. Ok 9 przeszłam do sali porodów rodzinnych, dostałam oxy i jakby wszystko poszło dobrze, to pewnie ok 11-11:30 juz urodziłabym. A tak meczyłam sie dalej i dopiero o 12:30 moje dziecko przyszło na swiat w wyniku cc :)

elizapj

fascynujace ze porody bywaja tak rozne, ze sekwencja wydarzen moze byc prawie kompletnie odwrotna, czas trwania rozciagliwy jak guma...
polalam za nowe:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja obudziłam się nad ranem, około 4.45 bo poczułam potrzebę pójścia do toalety. Tak coś pomiędzy siku i pojawieniem się okresu. A to były wody. A że data już była w porządku (39 +5) i lekko czerwone te wody to telefonistka szpitalna kazała przyjechać od razu i z torbą. Okazało się, że mam silne skurcze, których nie czuje. Potem badanie przez lekarkę wykazało, że mam też rozwarcie na 5 cm więc zaraz dostałam zzo i leżałam czekając. Rozwarcie się powiększało, ale Irene nie schodziła w dół. A w międzyczasie jeszcze się skubana jakoś źle przekręciła więc ja odkręcali. Urodziła się o 16.14 czyli strasznie późno, ale bez bólu wiec da się wytrzymać. Nigdy się tak nie wynudziłam jak podczas porodu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

Cytat: nionczka w 05 Lis 2010, 09:16:54Nigdy się tak nie wynudziłam jak podczas porodu.
mysle, ze wszystkie dziewczyny, ktore sie bardzo wymeczyly i nacierpialy moga Ci tej nudy bardzo zazdroscic

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: marlen_ka w 05 Lis 2010, 11:26:46mysle, ze wszystkie dziewczyny, ktore sie bardzo wymeczyly i nacierpialy moga Ci tej nudy bardzo zazdroscic
i z tego powodu nionczce nie wolno tak napisac, ze sie nudzila, bo kogos bolalo bardziej? :> czy ma sie kobieta wrocic w czasie i wbic sobie gwozdz  w stope, zeby jej gorzej bylo ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

natka

oj, zwierzatko...no kazda wymeczona przez porod moze nionczce zazdroscic ;) tak samo jak kazdej dziewczynie która miala szybki, lekki porod :)

Kasia

zweirzu a co ty taka bojowo nastawiona? ;)
przecie zdrowa zazdrość to nic złego :D

zwierzatko_mojej_mamy

#34
natka no ja rozumiem, ale zabrzmialo to jak pretensja, ze w ogole jak mogla sie nudzic i tak pisac tutaj. jakby wszystkie, ktore rodzily szybko i sprawnie powinny miec wyrzuty sumienia, ze sie nudzily, albo przynajmniej nie powinny wspominac o tym glosno, bo kogos moga urazic, kto przezyl wiecej..

Dodany tekst: 05 Lis 2010, 11:50:01

Cytat: Kasia w 05 Lis 2010, 11:46:48zweirzu a co ty taka bojowo nastawiona? wink
no jak bez usmieszkow sie pisze to uznaje, ze to na powaznie i sie odnosze na powaznie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

zwierzu zupełnie bym nie pomyślała, że post marlenki mozna tak zrozumieć ;D

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marlen_ka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Lis 2010, 11:28:40
i z tego powodu nionczce nie wolno tak napisac, ze sie nudzila, bo kogos bolalo bardziej? :> czy ma sie kobieta wrocic w czasie i wbic sobie gwozdz  w stope, zeby jej gorzej bylo ? :>
wcale nie o to mi chodzilo, tylko tak pomyslalam i napisalam, ale jesli komus to przeszkadza, to juz sie nie odzywam tutaj

Kasia

no normalnie, jak normal;ną zdrowa zazdrośći w stylu ale ci fajnie, fajnie że tak miałaś, aby każda tak miała, tez bym tak chciała, super ze są takie porody, fajnie ze miałas tak nudno czyli miło etc.....

Angie

zwierzatko_mojej_mamy na pewno nie jako pretensja ;D
Raczej stwierdzenie faktu, zdrowa zazdrość ;D

zwierzatko_mojej_mamy

co komus przeszkadza? :> ja tylko napisalam jak odebralam post ;) jesli komus to przeszkadza to juz sie nie odzywam tutaj :D i zamykamy watek ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marlen_ka

#43
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Lis 2010, 11:49:31natka no ja rozumiem, ale zabrzmialo to jak pretensja, ze w ogole jak mogla sie nudzic i tak pisac tutaj. jakby wszystkie, ktore rodzily szybko i sprawnie powinny miec wyrzuty sumienia, ze sie nudzily, albo przynajmniej nie powinny wspominac o tym glosno, bo kogos moga urazic, kto przezyl wiecej..
sorry, ale nie wiem, gdzie widzisz tu pretensje, bo ja nigdzie tego nie napisalam i w ogole nawet nie pomyslalam o tym

Dodany tekst: 05 Lis 2010, 12:07:09

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Lis 2010, 12:03:35
hmm, a jak inaczej? :>
ze super, ze nioczka miala taki lekki porod i zyczylabym tego kazdej naszej rodzacej

Kasia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Lis 2010, 12:05:38
co komus przeszkadza? :> ja tylko napisalam jak odebralam post ;) jesli komus to przeszkadza to juz sie nie odzywam tutaj :D i zamykamy watek ? :>

nie dosc ze bojowa to jeszcze bredzi :P

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Kasia w 05 Lis 2010, 12:04:45no normalnie, jak normal;ną zdrowa zazdrośći w stylu ale ci fajnie, fajnie że tak miałaś, aby każda tak miała, tez bym tak chciała, super ze są takie porody, fajnie ze miałas tak nudno czyli miło etc.....
nie no jak Ty piszesz to tak to wlasnie rozumiem jak mowisz - czyli, cytat i dopisek, zozroszcze, tez bym chciala tak fajnie rodzic, usmiech ;) marlenkowy wpis odebralam inaczej i tyle ;) jesli zle, to cofam pretensje o pretensje ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

OlaFasola

Cytat: Angelos w 05 Lis 2010, 12:01:54zwierzu zupełnie bym nie pomyślała, że post marlenki mozna tak zrozumieć Grin
Ja też nie. Sama bardzo zazrdroszczę tego, że w cywilizowanych krajach można rodzić bez bólu. I mam nadzieję, że się kiedyś tego i u nas doczekamy. :) bo gdybym miała taką możliwośc, to nie zastanawiałbym się ani minuty.

elizapj

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Lis 2010, 12:05:38i zamykamy watek ? :>
bron boze nei zamykajcie bo ja sie tu staram relaksowac....:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

zwierzatko_mojej_mamy nie ma sie o co sprzeczac :) :beer:

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login