Rudaskowa relacja

Zaczęty przez rudasekawf, 19 Paź 2010, 20:24:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


mary

Rudasek, dopiero teraz tu zajrzałam. Fajny opis i zdjęcia - słowem wszystko się w dniu ślubu udało i b. ładnie wyglądaliście :) Czy Ty wiesz może jak się nazywa ksiądz, który udzielał Wam ślubu? bo wygląda mi znajomo

rudasekawf

#27
Cieszę się, że relacja się podobała:) Dzień ślubu jest zdecydowanie niezapomniany. Przeczytałam relację i wszystkie miłe wspomnienia, zatarte przez kierat codzienności, wróciły :)


Ślubu udzielał nam Ks Wojciech Szymczak bardzo ciekawa osoba, dobra i z powołaniem :) Jest kapłanem w kościele Marii Magdaleny w Chorzowie.


Mary poślij mi linka do Twojej relacji, bardzo chętnie również bym poczytała:) może jakieś zdjęcia? Nie miałam niestety okazji sobie zaglądnąć, a znaleźć nie mogę :) Pozdrawiam :)

mary

Rudasku, tak właśnie myślałam, że to x. Wojtek :D Znam go osobiście i potwierdzam - super gość!
Mojej relacji nie ma na forum. A ślub mieliśmy 3,5 roku temu, więc teraz to już nawet nie pamiętam jak było - poza oczywistym "cudownie" ;)

rudasekawf

Cytat: mary_popins w 17 Gru 2011, 17:18:23Mojej relacji nie ma na forum. A ślub mieliśmy 3,5 roku temu, więc teraz to już nawet nie pamiętam jak było
No to poważne zaniedbanie :) Skoro na nią nie mam już szans to foty już koniecznie jakieś wstaw :) Warto powspominać ten "oczywiście cudowny" dzień :)

Mary543

Pięknie, wszystkiego dobrego
Wyszukiwarka wakacji https://trigodi.com/