Nie mogę wytrzymać....zdjęcie kiecki

Zaczęty przez konwalia, 03 Paź 2007, 09:46:13

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

JA suknią jestem cały czas zachwycona i też już się nie mogę doczekać września :)

wrobelek0403

Cytat: konwalia w 23 Kwi 2008, 09:18:57
Hmm, skoro nie tylko moje odczucia co do tej bransoletki są pozytywne, to czekam, może się uda- mają wznowić ich produkcję, nie spodziewali się takiego zainteresowania :)

konwalia, a dali Ci jakies konkretne terminy??? Bo ja sie tez zastanawiałam nad tą bransoletka, ale jak mi babka powiedziala, ze na razie poszlo tylko info do centrali, ze jest zainteresowanie, a zamowienie do producenta jeszcze nie, to machnelam reka...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

W ciągu miesiąca będzie telefon, więc dam Ci znać. Ja bym machnęła gdyby coś równie mi się podobało...

magdarynka

Cytat: wrobelek0403 w 23 Kwi 2008, 21:10:02
Cytat: konwalia w 23 Kwi 2008, 09:18:57
Hmm, skoro nie tylko moje odczucia co do tej bransoletki są pozytywne, to czekam, może się uda- mają wznowić ich produkcję, nie spodziewali się takiego zainteresowania :)

konwalia, a dali Ci jakies konkretne terminy??? Bo ja sie tez zastanawiałam nad tą bransoletka, ale jak mi babka powiedziala, ze na razie poszlo tylko info do centrali, ze jest zainteresowanie, a zamowienie do producenta jeszcze nie, to machnelam reka...
Ja tez odpuscilam bo nie byli w stanie powiedziec kiedy beda dostepne te bransoletki, balam sie ze zostane na lodzie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


magdarynka

Uszkodzona  lol lol lol
Kupilam w aparcie kolczyki i bransoletke, ktora musialam oddac do reklamacji bo miala wgniecione zapiecie czego nie zauwazylam w sklepie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja mam więcej czasu, więc czekam. Zacznę się martwić w czerwcu :D

cumberland

magdarynka15  aaa tak tak pamiętam historię ;) czyli dalej szukasz zamienników?

magdarynka

cumberland zostaje przy tym co mam, oczywiscie jesli bransoletka bedzie sie nadawala do noszenia
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Bransoletka z kruka jest do odbioru. Hurrra !!! Wczoraj przysłali smsa.


konwalia


elizapj

Cytat: konwalia w 01 Maj 2008, 16:43:32
A więc biżu taka:

bardzo ladna. i ladna rownowaga w postaci klasycznej ponadczasowej bizu do lamiacej konwenanse nowoczesnej sukni:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login