Elektryczna szczoteczka do zebow - uzywacie, jakie marki polecacie?

Zaczęty przez cherry, 29 Sie 2010, 21:36:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia


didi_loczek

Cytat: zuzia w 10 Maj 2012, 11:15:23
100 poszła się paść, ale niech będzie :D
Ale to inwestycja na dłużej ;) Szybko się zwróci :).

Ja moją szczoteczkę Oral B mam już 6 lat :) I działa bez szwanku.

zuzia

Cytat: didi_loczek w 10 Maj 2012, 12:18:18Ja moją szczoteczkę Oral B mam już 6 lat  I działa bez szwanku.
ja dla siebie nie mogę.

aniak1211

Cytat: zuzia w 10 Maj 2012, 11:15:23
100 poszła się paść, ale niech będzie :D
Ja kupilam na jakiejs promocji za 9 funtow,
nie mialam pojecia ze one takie drogie bo kupilabym ich wiecej:D
Ale warto bo zabki czyste,pachnace i blyszczace:D

Lwica

Podbijam temat teraz w Realu są szczoteczki Braun Oral- B 3D White Lux DB4. Są w dobrej cenie a ja jeszcze mam 12% rabatu. Zastanawiam się nad kupnem dla rodziców bo wiem, że myśleli o takich szczoteczkach. Ja swoją Oral-B Vitality mam dokowaną sieciowo. Od czasu do czasu podładuje i hula. Te w /Realu są na baterie/akumulatorki macie może doświadczenie, które lepsze?? Nie wiem ile będzie im trzymać bateria i czy nie lepiej dołożyć trochę i kupić ładowaną. Dzieki za pomoc.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

aniak1211

Cytat: Dorotka1981 w 15 Gru 2012, 15:27:04Nie wiem ile będzie im trzymać bateria i czy nie lepiej dołożyć trochę i kupić ładowaną.
Nie kupuj na baterie!!!
lepiej dolozyc i kupic z ladowarka:)
Co prawda testowalam dzieciece szczoteczki,ale te oral b na baterie po kilku dniach nie dzialaja (kilka sztuk przetestowane;) )
Za to ladowana jest super,bateria dluuugo trzyma:)

zuzia


emcia


aniak1211

Cytat: emcia w 16 Gru 2012, 12:54:17wytrzymuje do 4 dni w podróży
Szczoteczke Dominik laduje raz na kilka tygodni:)
Myje nia zeby conajmniej 2 razy:D
4 dni to chyba krótko  :hmm:

mobka

Moja tez tyle trzyma. No moze z 5 dni przy uzytkowaniu 2x dziennie po ok. 2,5min.

justynaaaa2

nasza po jakichś 3 czy 4 latach teraz non stop jest na ładowarce po każdym użyciu
jak zapomnę podłączyć rano, bo np. suszę włosy i nie zmienię wtyczki to wieczorem już ledwo dyszy
kiedyś też dawała radę ze 4-5 dni

Lwica

Dzięki dziewczyny. Ja z mojej Oral B jestem mega zadowolona, a z takimi na baterie nie miałam do czynienia. Dziś kupiłam Oral B Vitality 3D White  http://www.oralb.pl/selector/#/brushes/3d-white rodzice pewnie będą zadowoleni. Polewam!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

shepard

Posiadam nietypowy zgryz i mam zalecenie, żeby dbać o każdy ząb oddzielnie. Ze szczoteczek elektrycznych korzystałem, ale nie sprawdziły się za bardzo (sporo krwawień, nawet przy miękkim włosiu). Po wielu próbach odnalazłem szczoteczkę manualną marki Paro i okazała się w moim przypadku skuteczna. To na razie najdelikatniejsza i najmocniejsza szczoteczka z jaką miałem do czynienia. Bez powikłań.

aniak1211

My na szczescie mamy normalne zgryzy i normalne zeby wiec specjalistycznych szczoteczek reklamowac tu nie trzeba ;D

wesele_sierpien


weronika14

na prezent ślubny dostaliśmy komplet szczoteczek elektrycznych Oral B. Dla mnie są super. Czyszczą zęby fantastycznie. Teraz tylko kupujemy wymienne końcówki i baterie i służą już kilka lat. Na codzień używam pasty Blenda Med lub Colgette w zależności co jest w promocji

sobczak-aska

Mój narzeczony używa elektrycznej OralB Braun i jest zadowolony, no może poza ceną końcówek
Ja używam tradycyjnej i też jestem zadowolona :)

dudaAsia

ja też dzialam na ORALB próbowałam tańszych zamienników ale nie są tak dobre są po prostu mniej trwałe, szybciej się psują i końcówki trzeba szybciej wymieniać

konwalia

Odświeżam, muszę kupić irygator, dentysta poleca waterpik,  jedyne 400 podstawowy model..
Polecacie coś? Niestety P odkłada się kamień nagminnie plus zapalenia dziąseł i ma używać regularnie

wrobelek0403

Kupiłam se szczoteczke :D zamierzałam sie od dłuższego czasu, a tu dziś wpadłam do Lidla i rzucili akurat :D

jedno mnie zastanawia, przy myciu mi mózg wibruje lol czy to normalne, przyzywczaje sie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, nie wiem, ja bez szczoteczki elektrycznej sie czuje brudna ;) żadne wibracje mózgu by mnie nie powstrzymały lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

No jak juz kupilam to bede uzywac, ale czuje sie jak z wibratorem w gebie lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Salsa, przejrzalam watek i wiekszosc polecala oralb vitality 3d white, to taka kupilam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login