Kiedy test ciazowy?

Zaczęty przez aniak1211, 02 Paź 2007, 18:32:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

Aniak- gratuluje!!!!!!!!! Dbaj teraz o siebie! (ale nie do przesady) ;-)

aniak1211

Dzieki dziewczyny :!:

Dbam,dbam o siebie,zaczelam szpinak jesc,a i owocow 3 razy wiecej w polmisku :-D

sweedee

Cytat: "golinda"niektóre kobiety na łeb dostają jak w ciążę zajdą - kompletnie zmieniają tryb życia, przestają pracować i robić cokolwiek, a to bezsensu, po co organizmowi kolejna rewolucja?
bo wykluwanie mikroludzia to jedyny okres, kiedy można tak naprawdę o siebie zadbać i pomyśleć głównie o sobie i dzidzi - nie widzę w tym nic złego, do codziennego kieratu zawsze zdążę wrócić. Poza tym, stan "błogosławionego uprzywilejowania" trwa tylko 9 miesięcy  ;-) i ja zamierzam to w pełni wykorzystać!
Mam to szczęście, że pracuję w domu, ale gdybym miała zasuwać gdzieś do roboty, to bym od razu poszła na zwolnienie. Bo w imię czego mam znosić  np. dym papierosowy, narażać siebie i dzidzię na stresy?! Ktoś to chociaż doceni?! Prędzej wylecę z pracy za "nielojalność w stosunku do firmy"!

aniak, na kiedy masz termin?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

aniak1211

Nie mam pojecia na kiedy mam termin :!:

Mieszkam w anglii a tu wszystko jest inaczeja,teraz musze isc do rodzinnego lekarza,
on najwyzej kolejny test zrobi,
po kilku dniach polozna przychodzi do mnie do domu i zaklada karte ciazowa.

Cala ciaze prowadzi polozna,jezeli nic sie nie dzieje to cala ciaze nie widze ginekologa.
USG tez ze 3-4 razy i to calkiem pozno.

Jak tylko sie dowiem na kiedy mam termin odrazu napisze :-D

nerinea

aniak1211,  termin porodu mozesz sobie wyliczyc sama, korzystajac na przyklad z tego linka:
http://podsercem.webpark.pl/kalk/index.htm
Lekarz czy polozna korzysta z tej samej metody (na podstawie daty ostatniej miesiaczki i dlugosci cyklu)

Druga metoda jest pomiar malenstwa przy badaniu USG, ale skoro za wczesnie nie bedziesz miec takiego badania, to pewnie przyjma Ci termin porodu na podstawie ww obliczen.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Cytat: "aniak1211"Nie mam pojecia na kiedy mam termin :!:
w szkole rodzenia nam tłumaczyli tak, metoda znana od wieków:
dzień ostatniej miesiączki (np. 1 maja) minus 3 miesiące + 7 dni = ok. 8 lutego poród  :->
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

aniak1211

Hmmmm

Nie wiem czy obrze to zrobilam ale wychodzi tak:
ostatnia miesiaczka minus 3 miesiace to bedzie 30 maj + 7 dni to jest 6 czerwca
:!:

Hahaha dopiero na koniec zajazylam o co chodzi :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

A moj tata to by padl jakbym urodzila w tym samym dniu co i on sie urodzil :!:  :lol:  :-D


Wedlug strony do" obliczania" wyszlo 7 czerwiec :-D

Pewnie cos kolo tego bede miala termin ;-)

Moj tata bedzie zadowolony,ale blizniak bedzie :-/

mayagaramond

Cytat: "sweedee"Bo w imię czego mam znosić np. dym papierosowy

Dym papierosowy? Nie ma zakazu palenia?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

Cytat: "aniak1211"Wedlug strony do" obliczania" wyszlo 7 czerwiec

może obie bedziemy świetować
ja swój ślub a ty narodziny dziecka :)

sweedee

Cytat: "aniak1211"ale blizniak bedzie :-/
co chcesz, mój chłop Bliźniak i da sie z "tym" żyć!  :mrgreen: to raczej ze mnie kawał cholery  :-P

[ Dodano: 09-10-2007, 11:58 ]
Cytat: "mayagaramond"Dym papierosowy? Nie ma zakazu palenia?
niby jest..., ale wiesz, jak to jest: zależy od firmy i od szefa  :-/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

aniak1211

Moj tata jest blizniakie,na starosc gorzej sie z nim mieszka :mrgreen:

nionczka

http://emagia.narod.ru/index.htm

znacie to? Internetowy test ciazowy. Trzeba przycisnac zielony przycisk kciukiem na 1-2 min. jesli zmieni kolor na czerwony-jestes w ciazy, jesli na niebieski nie. Moj byl niebieski  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nionczka,  buehehe - moj tez ;) niech ktoras ciazowka sprawdzi ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sweedee

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"niech ktoras ciazowka sprawdzi ;D
ja sprawdzałam, bo mnie zuzia podpuściła na plotach i... też mam niebieski!!!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zuzia

sweedee,

mamy cie! a slodycze tak ladnie wcinalas pod pretekstem mlodej. i co my z tobą zrobimy?

sweedee

Cytat: "zuzia"co my z tobą zrobimy?
pomóżcie mi teraz "schuść"!  :cry:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

aniak1211

I mi wyszedl niebieski kolor :!:  :!:  :!:

:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

sweedee

Cytat: aniak1211I mi wyszedl niebieski kolor :!:  :!:  :!:

ruska tandeta i tyle!!!  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

golinda

ja też mam niebieski  :-(
ale niepotrzebny był mi do tego ruski test

julka

Cytat: "golinda"ja też mam niebieski  
ale niepotrzebny był mi do tego ruski test
Wieźminko, uszy do góry! Jeszcze Ci się ekran zaczerwieni, kreseczki w plastiku będą pojawiać i niedługo będziesz się zastanawiać, gdzie by nieznośnika na studia posłać, coby dalej od domu był  :-P

brawurka

ktoś tu się krzywi na bliźniaki! ja jestem bliźniak i fajna jestem:) i mój M. też bliźniak. ja będę miala strzelca lub skorpiona.

aniak1211

Cytat: "brawurka132"ktoś tu się krzywi na bliźniaki! ja jestem bliźniak i fajna jestem:) i mój M. też bliźniak. ja będę miala strzelca lub skorpiona.



Mowilam wczoraj mojemu tacie ze moze bedzie mial wnuka z tego samego dnia co on sie urodzil,on na to ze blizniaki to dobrzy ludzie :mrgreen:  :lol:  :-D

golinda

Cytat: "aniak1211"Mowilam wczoraj mojemu tacie ze moze bedzie mial wnuka z tego samego dnia co on sie urodzil
jejku, mówisz już o tym rodzinie??
ja się cieszę, że nie powiedziałam, bo dopiero byłby teraz płacz... (czego Tobie oczywiście w żadnym wypadku nie życzę, ale lepiej dmuchać na zimne, życie jest tylko życiem...)

nionczka

Cytat: "golinda"jejku, mówisz już o tym rodzinie??
ja się cieszę, że nie powiedziałam, bo dopiero byłby teraz płacz... (czego Tobie oczywiście w żadnym wypadku nie życzę, ale lepiej dmuchać na zimne, życie jest tylko życiem...)

Wiedzieliscie tylko Wy dwoje? Super! tez bym tak chciala, ale pewnie kiedy bede w ciazy od razu zadzwonie do mojej blizniaczki i jej wygadam :-(. Chociaz napewno jest spokojniej miec tajemnice i nie rozstrzasywac spraw na forum rodzinnym.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: "nionczka"Wiedzieliscie tylko Wy dwoje?

nie no - wy wiedziałyście :)
kilka bliższych znajomych i mój szef
ale rodzinie nic nie powiedzieliśmy i bardzo się cieszę, bo mojej mamie to by chyba serce pękło z żalu - ona już tak bardzo chce mieć wnuka...
może kiedyś powiem...