Rudaskowe wesele

Zaczęty przez rudasekawf, 04 Sie 2010, 10:54:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

to już chyba wszystko gotowe :)

rudasekawf

Dwa dni, o matko. Ostatni dzien do pracy dzisiaj. Jade zaraz do piekarni ostatnie kawalki ciasta do rozdania odebrać.Po pracy dzisja spowiedź - olaboga znowu.

Stylizacja paznokci- zapuszczałam paznokcie kupe czasu zeby nie robic tipsów tylko zel na moich długich, wczoraj w pracy - nauczyciel wf- dostałam piłką i dwa paznokcie bolesnie sie ułamały całkiem przy początku - wiec trzeba bedzie tips zrobic. kilka dni temu byłaby panika a dzisiaj spoko luzik, az dziwne.

Zjezdza dzisiaj pierwsza rodzina, Rany chyba blisko.

Aaa i dobra wiadomosc. kupiłam ten garnier dla karnacji ciemnej. smaruję się trzebi dzien i nie jestem już trupio blada a żyły nie prześwitują :P:P ogolie nabrałam koloru jak to moj N powiedział -zdrowego człowieka hehe.

Jak myślicie zeby sukinki nie pobrudzić to trzebaby przestac się smarować juz ?(czwartek) czy dzisiaj aplikację jeszcze zrobić? Nie zależy mi w sumie na jakiejs tam mega opaleniznie a boje się ze pofarbuje sukienke jak sie spoce

sobieska

jak korzytsalm z samopalaczy, to brudziłam ciuchy tylko zaraz po nalozeniu- np. pizame, czy bielizna rano, wiec nie uzywam juz samopalaczy na dzien... nie cierpie tez tego zapachu i z tego powodu dałabym sobie jeden dzien na wywietrzenie, bo z brudzeniem zacznie sie na nowo problem jak skora zacznie ci schodzic :D wiec jesli w czwartek na noc sie posmarujesz to uwazam ze wystarczy :)

aniak1211

Mysle ze dzisiaj jeszcze mozesz sie wysmarowac,
i jutro rano ;)
Wieczorem wykapiesz sie i nie powinno brudzic :)
Ja uzywam ten garnier i nic jeszcze mi sie nie ubrudzilo ;D
Musze wyprobowac ten do ciemnej karnacji-taka przeciez mam :D

effik

powodzenia!
możesz spokojnie jeszcze dziś smarować, jutro sobie odpuść :)


magoo

rudasekawf  :thumbup:
zycze udanej zabawy

aniak1211

rudasekawf
Powodzenia :thumbup:
Baw sie dobrze,
pamietaj ze ten dzien mija wyjatkowo szybko :)

errata

powodzenia i baw się dobrze! :)

emcia


sobieska

:* na ten piekny dzień!

Norka

Rudasku, trzymam kciuki, żeby było tak pięknie, jak sobie wymarzyłaś :thumbup:

szelma

Gratulacje! :champaign: Mam nadzieję, że było bosko - teraz czekamy na relację i zdjęcia :).

errata


rudasekawf

Dziękuję Wszystkim,
Było cudownie. Nadal nie mogę uwierzyć, że to już po. Obiecuję obszerniejszą relację i zdjęcia jak dostane.