Zespół na wesele-Wrocław

Zaczęty przez agnes, 02 Paź 2007, 13:28:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agnes

Witam
I mam do Was ogomna prosbe- szukamy zespolu na wesele.... takiego,ktory przede wszystkim gra na zywo ma w swoim skladzie gitare, perkusje i jakies klawisze i ktory dobrze zabawi gosci, slyszalyscie o takim albo mialyscie taki zespol na swoim weselu...
url=http://www.waszslub.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

abkasia

u nas gral zespol kanah. jak ogladalam prezentacje na dvd to nie bylam nimi zachwycona, ale czas nas gonil a ja bardzo chcialam miec zespol z perkusja, klawiszami, 2 gitarami. zadecydawalismy wiec w ciemno. pomyslalam ze pieciu mlodych facetow po szkolach muzycznych nie moze odwalic jakiejs chaly. i nie zawiedlismy sie  :mrgreen: grali swietnie, spiewali tez swietnie. facet ktory spiewa jest lektorem j angielskiego wiec piosenki anglojezyczne w ich wykonaniu tez swietnie brzmia :)
A i bylly nawet bebny!!!! gisciom i nam sie bardzo podobali.
I cena tez byla do przyjecia( to bylo rok temu)2600 jesli dobrze pamietam :mrgreen:
polecam zespol :mrgreen:

rubin04

hej, ja mam zamówionych The Black
www.theblack.pl

Warto posłuchac bo są bardzo ok moim zdaniem.

Abkasia- mam pytanie o Twoją sukienke - ile kosztowała jesli to nie tajemnica bo jest sliczna!

I dziękuję za zdjęcia!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: "rubin04"bkasia- mam pytanie o Twoją sukienke - ile kosztowała jesli to nie tajemnica bo jest sliczna!
sukienka kosztowala 2600, to jest model Agory z zeszlego roku :mrgreen:
rubin04, piekne zdj z chorwacji....

rubin04

dzięki za komplement dot. zdjęc.

Juz to pisałam - ale powtórze raz jeszcze - wygladałas bajecznie!
Sukienka doskonale koresponduje z Twoją urodą.. Znam się moze na tym mało, ale Ty w tej sukience mnie po prostu zachwycilas. ja jestem na etapie szukania natchnienia, pomysłu...

AGADIR z pronovias  podobała mi się dopóki nie zobaczyłam zdjęc na zwykłej dziewczynie, nie modelce..

Ale moze jak coś pomierzę w końcu to znajdę pomysł na siebie w tej materii..


A by nie było ze zaśmiecam watek - dodam ze The Black na maj chcą coś około 3000 zł,
czerwiec droższy o 1000zł :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: "rubin04"uz to pisałam - ale powtórze raz jeszcze - wygladałas bajecznie!
Sukienka doskonale koresponduje z Twoją urodą.. Znam się moze na tym mało, ale Ty w tej sukience mnie po prostu zachwycilas. ja jestem na etapie szukania natchnienia, pomysłu...
Az sie zarumienilam... :oops: dzieki za komplementy :mrgreen:

A wiesz co ta sukienke wybrala mi moja kochana swiadkowa. jak ja zalozylam to powiedzila
" ta i zadna inna"

anik

Agnes-na jaki zespół się zdecydowałaś?

marax

my mielismy zespol karolband 5 chlopakow perkusja saksofon klawisze i nie pamietam na czym oni jeszcze tam grali :mrgreen:  zespol niby z prowincji twardogora myslalam ze bedzie kaszana a  bawili tymczasem mile sie zaskoczylam,super bawili goscie,spiewali i najnowsze brzeboje takze po ang i rosyjsku i babcie znalazly cos dla siebie.Chlopcy bardzo kulturalni nie moge nic zarzucic -goscie bawili sie swietnie no i cena 2000 tez zla nie byla-cana za samo wesele

anik

Maraxela,to poproszę informacje na priwa-tel+mail zespołu.

marax

wiesz co musze poszukac telefonu do nich bo z tego co wiem oni nie maja strony internetowej,mam jakiies demo od nich w domu(zapomnialam im oddac wiec jak jestes z wroclawia to moge ci je dac -ja nei wiem jak graja inne orkiestry bo jakos tym sie nie spacjalnie przejelam i bylam mile zaskoczona wiec polecam)chyba maja tez gitare elektryczna musze obejrzec swoja kasete z wesela :mrgreen:


marax

mozecie oczywiscie ale jakos mi sie telefon do nich zapodzial .Ja nie jestem specjalistka od zespolow mi sie podobalo wam nie musi zeby nei bylo:P.Panowie nie falszowali byli bardzo kulturalni spelniali kazda moja prozbe,nie bylo zadnych numerow bez mojej zgody.Alkohol sporzywali ale chyba w zdropwych granicach bo nie bylo zadnej wapdki.odnioslam bardzo pozytywne wrazenie i bylam bardzo zaskoczona.No i zawsze to 5 osob perkusja saksofon

[ Dodano: 30-10-2007, 16:03 ]
to jest numer do nich tel. 501384500 , Trzebnica

didi_loczek

maraxela, wielkie dzieki!! :)

mam nadzieje, ze beda mieli nasz termin wolny
cholernie trudno znalezc zespol jak sie mieszkalo w Krakowie, teraz mieszka w Niemczech
a wesele organizuje w Legnicy :)

marax

lepiej najpeirw zobacz demu zeby na mnie nei bylo pozniej,to byla moja peirwsz i ostatnia orkiestra jaka widzialam niefalszowali a ja nei mialam czasu zeby ogladac wiecej szarpidrutow

didi_loczek

ja nie dosc ze nie mam czasu ogladac zespolow to nie mam nawet jak siedzac w Niemczech

jak cos znajde w sieci i wydaje sie okej to i tak termin zajety
a skoro Ty  nie obsmarowalas zespolu jako partaczy itd.......  :mrgreen:
najpierw sprawdze czy w ogole termin maja wolny a przesluchac jeszcze zdaze!

marax

jak bede miala troche czasu to ci umeiszcze jakis kawalek swojego wesela zebys posluchala i zobaczyla>.Na mnei zrobili bardzo dobre wrazenie

[ Dodano: 30-10-2007, 18:11 ]
ale najpierw musze obejrzec swoja kasete z wesela a juz miesiac nie mam na to czasu:) :mrgreen:

didi_loczek

Cytat: "maraxela"ak bede miala troche czasu to ci umeiszcze jakis kawalek swojego wesela zebys posluchala i zobaczyla
super!!  :mrgreen:   :mrgreen:   :mrgreen:

zaraz beda do mnie oddzwaniac z odpowiedzia czy maja wolny termin
mam nadzieje, ze sie uda

marax

o nie ja sie czuje zbyt opowiedzialna pozniej mnei zabijesz mi slon na ucho nadepnal :shock:

didi_loczek

:mrgreen:   :mrgreen:   :mrgreen: maja wolny termin!!
wstepnie zarezerwowalam ale musze dac im odpowiedz do 5 listopada,
dasz rade to tego czasu skombinowac kawalek filmu??  :-D

foszek

Ja bede miala zespol salsa
http://www.salsa.wesele.opole.pl/
Dla mnie wazne ylo ze potrafia prowadzic rowniez wesela po niemiecku. I dojezdzaja bez problemu pod Wroclaw

marax

o cholera nie wiem jak to sie robi  :shock: nigdy nie bawilam sie programami ktore tna kawalki muzyki nie wiem jak to sie wogole robi,Zorientuj sie jak moge to zorbic to to zrobie.gdzie to zamiescic itd.Bo jaj mam troche malo czasu na bawienie sie z tym

didi_loczek

Cytat: "maraxela"nigdy nie bawilam sie programami ktore tna kawalki muzyki nie wiem jak to sie wogole robi

no jak tez nie wiem  :-|
wspominalas, ze masz ich demo na plycie, da sie przeslac jeden kawalek (o najmniejszym rozmiarze) na e-maila??

feeling.good

a ja bym poleciła zespół Radioteka (mają swoją stronę www). Faceci po szkołach muzycznych i na poziomie:)
Grają różną muzykę. Mój znajomy był zachwycony tym, jak zagrali na jego weselu. Ja co prawda od początku byłam zdeklarowana na DJ, ale będzie nim właśnie jeden z chłopaków z Radioteki.

agnes

foszek, zespol ktory zamowilas jest niezly... zaczynam sie zastanawiac...jaki maja ceny? dziewczyny co myslicie o www.muzykanci.pl ??
pozdrawiam  ;-)
url=http://www.waszslub.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

didi_loczek

Cytat: "agnes"dziewczyny co myslicie o www.muzykanci.pl

kawalki na ich stronie sa fajne, spiewaja niezle :)

marexela, to jak bedzie z kawalkiem KarolBand dla mnie?? da sie jeden utwor wyslac na e-mail??