Nasze stroje kąpielowe:)

Zaczęty przez evelka, 14 Lip 2010, 09:02:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Dorotka1981 a moze tankini??

zakrywa wszystko co sie chce, a jest duzo wygodniejszy, bo jednak dwuczesciowy :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

#76
Cytat: wrobelek0403 w 31 Maj 2011, 10:39:22
Dorotka1981 a moze tankini??

zakrywa wszystko co sie chce, a jest duzo wygodniejszy, bo jednak dwuczesciowy :)

no też własnie myślałam o takowym. Pamiętam, że Zwierzu własnie w tamtym roku wklejała dużo tankini bo rozważała.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zwierzatko_mojej_mamy

niestety nie znalazlam nic co istotnie mialoby dzialanie pozadane, gdyz sie dziela na 2 opcji te tankini ;)
1. u gory koszulka, ale tak szczuplutka i przy ciele i do pepka, ze wszstko pozniej co mialo byc ukryte malowniczo wylewa sie podkreslone jak nigdy w ksztalty baleronu
2. u gory obszerniejsze giezlo, ale tak falowane pod biustem, ze po zamoczeniu takiego zwalu materialu to chyba pol godziny trzema sie wyzymac po wyjsci z wody
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 31 Maj 2011, 11:34:52
niestety nie znalazlam nic co istotnie mialoby dzialanie pozadane, gdyz sie dziela na 2 opcji te tankini ;)
1. u gory koszulka, ale tak szczuplutka i przy ciele i do pepka, ze wszstko pozniej co mialo byc ukryte malowniczo wylewa sie podkreslone jak nigdy w ksztalty baleronu
2. u gory obszerniejsze giezlo, ale tak falowane pod biustem, ze po zamoczeniu takiego zwalu materialu to chyba pol godziny trzema sie wyzymac po wyjsci z wody

o matko, jaki opis lol lol lol

mysle, ze dorotka musi pomierzyc, bo ja mam kompleks wylewania sie i wlasnie tankini mi co trzeba zakrywa :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lwica

Cytat: wrobelek0403 w 31 Maj 2011, 12:47:35
o matko, jaki opis lol lol lol

mysle, ze dorotka musi pomierzyc, bo ja mam kompleks wylewania sie i wlasnie tankini mi co trzeba zakrywa :D

Chyba bede musiała. po prostu nie czuje sie dobrze na razie ze swoim brzuchem po ciąży, a nie umiem tak się wywalić i mieć wszystko w nosie jak wyglądam. do wakacji nie oszukujmy się nie dam rady za bardzo nic z tym na spokojnie zrobić dlatego wolę się zabezpieczyć inaczej.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

emcia

też mam tankini
ale wylewa się tyłkiem :)


Kasia

super, tylko jeden rozmiar mają :zly:
a ja raczej w 8 się nie wcisną :knuje: lol

konwalia

#83
Cytat: wrobelek0403 w 31 Maj 2011, 13:47:35bo ja mam kompleks wylewania sie
ja cię wczoraj oglądałam prawie nagą i nie potwierdzam-to Twoje urojenia :P
poza tym w zeszłym roku widziałam cię w moim stroju i nic się nie wylewało, O !!!

feeling.good


Lwica

Cytat: feeling.good w 31 Maj 2011, 16:08:18
ja mam taki, kupiony w zeszłym roku i super wszystko ukrywa: http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.377.2.24.1.886&pr=31921

ooo właśnie ten mi się od zawsze u nich podobał. I jak sie nosi nie jest gorraco w nim?? Jak po wyjściu z wody?? Jaki masz rozmiar i czy piersi sie ładnie chowają w nim?
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

feeling.good

Cytat: Dorotka1981 w 31 Maj 2011, 16:18:21
ooo właśnie ten mi się od zawsze u nich podobał. I jak sie nosi nie jest gorraco w nim?? Jak po wyjściu z wody?? Jaki masz rozmiar i czy piersi sie ładnie chowają w nim?

ja jestem z niego bardzo zadowolona. ładnie trzyma biust (nawet bez ramiączek), jest wygodny. Gorąco w nim nie jest, a po wyjściu z wody trochę się klei do ciała, ale nie nabiera dużo wody.
Wybierając rozmiar, kierowałam się radami z komentarzy i wzięłam większy. Mam 42 :)

brawurka

feeling.good wklej link jeszcze raz, bo teraz wyślwetla się strona z kostiumami

feeling.good

#88
Cytat: brawurka w 03 Cze 2011, 16:58:29
feeling.good wklej link jeszcze raz, bo teraz wyślwetla się strona z kostiumami

chyba już go nie ma w bon prixie. To pierwszy znaleziony na allegro: http://allegro.pl/zs-nowy-kwiecisty-super-modny-top-tankini-46-48-i1633405654.html

Dodany tekst: 03 Cze 2011, 17:47:08

jeszcze taki zamówiłam: http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.377.1.13.1.884&pr=62539

brawurka

fajne te stroje,ale nie na moje zwisajace cycki

wrobelek0403

Cytat: brawurka w 03 Cze 2011, 19:34:30
fajne te stroje,ale nie na moje zwisajace cycki

na co, przepraszam,???? lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

claridad

golinda
ale zajebisty ten kostium!!!!

konwalia

ja w tym roku nie kupuję stroju, w zeszłoroczny nie wejdę, lipiec i tak odpuszczam, a potem myślę chudnąć, a w aktualnym rozmiarze poniżej 300zł nie zejdę
trudno

sonatina

feeling.good
myślisz ze ten pierwszy strój podtrzyma choć trochę duże, oklapnięte piersi??? 

aniak1211

sonatina
Jestes tu w UK-szukaj po sklepach,mozesz znalesc cos w dobrej cenie:)

niewiemjaka

jaki sliczny ten drugi to juz wogole obledny :)
mam nadzieje ze te koleczka tylko nie sa metalowe :D
miodzio

abkasia


martullek

świetne, oba mi się podobają :) skąd są???

inkageo

Imagine there is no hate

abkasia