Nasze stroje kąpielowe:)

Zaczęty przez evelka, 14 Lip 2010, 09:02:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

#100
Cytat: golinda w 07 Cze 2011, 16:22:07
nie, poprosiłam znajomego żeby mi kupił
to jeszcze w podziece powinnas mu sie w nim zaprezentowac.... :D

Dodany tekst: wto, 7 cze 2011, 15:28:00

;)
http://www.zeberka.pl/art.php?id=1294

abkasia

Ja tym bardziej nie wiem, dlatego pytalam..

Lwica

No i stanęło na tym, że jednak kupiłam strój dwuczęściowy ;D najwyżej na plaży będę nosić moje pareo i zasłaniać brzuch i udziska. Skusiłam się bo były przeceny i co najważniejsze osobno stanik osobno gatki co w moim przypadku jest super rozwiązaniem.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Lwica

#103
Cytat: golinda w 16 Cze 2011, 11:51:22
pokażesz?
Szału nie ma dupy nie urywa, ale traktuje go jako jednosezonową przygodę bo do przyszłego lata mam zamiar doprowadzić się do stanu użyteczności publicznej ;D

Zwykły czarny w białe kropy cycuchy całe usztywnione i lezy w sumie ok.

Dodany tekst: 16 Cze 2011, 12:07:35

Aha no i zawrotna cena 14 zyli za  każda część, było dużo ładnych finezyjnych ale rozmiarówka zatrzymywała się na "pomarańczach" ;D
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zuzia


Lwica

#105
Cytat: zuzia w 16 Cze 2011, 12:14:01
Dorotka1981
fajny, skąd?

Tesco ;D miałam wczoraj w przymierzalni 12 wieszaków i mierzyłam mierzyłam i końca nie było widać, są różniste, fioletowy cały fajny też mierzyłam, w paseczki kropeczki, z cekinami itd. były z możliwością szortów albo wiązanych na bokach gatek. Masakra ile tego było.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

sonja

Dorotka, bardzo mi się podoba!
Lubię grochy :)

niewiemjaka

fajniutki! tez lubie takie groszki!

abkasia


ishka82

co myślicie o takim tankini? http://allegro.pl/stroj-kostium-kapielowy-bikini-tankini-xl-42-i1674978722.html
szukam czegoś i masakra jakaś...u mnie w mieście w stacjonarnym nie kupię, przez Allegro trochę strach o rozmiarówkę...wolałabym przymierzyć, zobaczyć, ehhh...w normalnym bikini się publicznie nie pokażę, no way :thumbdown: muszę coś kupić ;D

Kasia

ishka ale coś jest nie tak, bo na modelce wyglada inaczej niz na manekinie

obawiam się że w rzeczywistości bedzie takie jak na manekinie i moze być za obcisłe w brzuchu i jeszcze mankamenty uwypuklac :knuje:

zwierzatko_mojej_mamy

chyba, ze chcemy zakryc jedynie blizny albo cos takiego ;) ja pisalam od poczatku o tych tankini, ze one w wiekszosci sa obcisle ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ishka brałabym ten nr 2. Czarny wzorzysty :)
Imagine there is no hate

ishka82

ciągle się zastanawiam ;D boję się właśnie, że to nic nie zatuszuje, ale z drugiej strony chyba wolę zakryty brzuch niż odkryty...jednoczęściowych nie lubię, a przy tankini, to do opalania można brzuch odsłonić...no i tu wygląda, że ta góra może i nie luźna, ale przynajmniej dłuższa, bo one często wyglądają na tak króciutkie, że odkryłyby i podkreśliły "pięknie" wszystko to co chcę zakryć ;D kolor to sprawa na dalsze przemyślenia ;)

Lwica

ishka82 a napisz do tego sprzedawcy żeby ci dokładnie zmierzył szerokość na dole tej góry od tankini i jej długość całkowitą i powinno ci to już więcej coś powiedzieć.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

ishka82

Dorotka1981, chyba tak zrobię :)

ishka82

Cytat: Dorotka1981 w 22 Cze 2011, 10:06:17
ishka82 a napisz do tego sprzedawcy żeby ci dokładnie zmierzył szerokość na dole tej góry od tankini i jej długość całkowitą i powinno ci to już więcej coś powiedzieć.
napisałam i nie doczekałam się odpowiedzi :( ehhhh...na razie i tak nie mam kasy, żeby zamówić, więc w sumie luuuz ;D

justynaaaa2

golinda bardzo fajny kostium i zajebisty brzuch  :bravo:

Kasia

#118
w pierwszej chwili przeczytałam ze lustro brudne dzieki zuzi lol i niedługo drugie brudne bedziesz miała dzieki niej lol nie rozumiałam skad ten buziak :D

aż doczytałam jak trzeba :)

kostium super :)

Dodany tekst: 20 Lip 2011, 19:04:37

wlasnie! kostium musze nabyć!

zwierzatko_mojej_mamy

golinda - wiesz, ze to otwarta strefa? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

golinda ładnie :) I jaka jesteś opalona ;D

inkageo

Otwarta strefa, więc nie skomentuję :D
Imagine there is no hate


salsa

Golinda sam kostium podoba mi sie tak se, ale Ty podobasz mi sie bardzo :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

wiesz kostium jest kwestia gustu i upodobań, ale to jakby nieistotne - po prostu dobrze wyglądasz :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)