Aktualności KINOWE

Zaczęty przez salsa, 14 Gru 2008, 18:24:04

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

suegro

Cytat: effik w 05 Sie 2009, 11:54:00
a we wrześniu, jak wiemy, Janosik :D

trailer wygląda ciekawie, widziałam ostatnio :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: suegro w 05 Sie 2009, 12:19:53
trailer wygląda ciekawie, widziałam ostatnio :)

ja też, zwierzątko wklejała niedawno :)

mayagaramond

Cytat: golinda w 05 Sie 2009, 11:53:30
w sierpniu ma być nowy film tarantino "bękarty wojny" - podobno niezły

caly czas sie zastanawialam czemu tytul angielski jest zle napisany i znalazlam dwie teorie:

- aby tytul roznil sie od wloskiego filmu z lat 70. "inglorious bastards"
- tarantino ma problemy z ortografia lol lol lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdarynka

Cytat: mayagaramond w 05 Sie 2009, 19:04:24
caly czas sie zastanawialam czemu tytul angielski jest zle napisany i znalazlam dwie teorie:

- aby tytul roznil sie od wloskiego filmu z lat 70. "inglorious bastards"
- tarantino ma problemy z ortografia lol lol lol


to chyba znajac Tarantino wersja pierwsza jest bardziej prawdopodobna ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: magdarynka w 06 Sie 2009, 10:36:37
to chyba znajac Tarantino wersja pierwsza jest bardziej prawdopodobna ;)

nie, tanarantino ma naprawde problemy z ortografia ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdarynka

Cytat: mayagaramond w 06 Sie 2009, 14:44:07
nie, tanarantino ma naprawde problemy z ortografia ;D
biedaczek, chociaz biorac pod uwage ze czerpie inspiracje z swiatowej "kinematografi" upieram sie ze wersja pierwsza rowniez jest prawdopodobna ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

a skoczcie sobie na Wrogów publicznych z Johnnym Deepem ;)
facet ma wyjątkowy talent do dobierania sobie ról - tym razem gangster z klasą i poczuciem humoru :)
jakim draniem by nie był, pół sali i tak ryczy na końcu :D :D

giga

Ja ostatnio byłam w kinie 5d extreme na  filmie KOT I DUCHY.  Napiszę, co pisałam na plotach.
Jest to film dla ludzi o mocnych nerwach.Oglądało się go super, ja skakałam w fotelu, piszczałam, gdy czułam jak mi myszy biegają po nogach. Kino zrobiło na mnie niezapomniane wrażenie. Fascynujący był odczuwany powiew wiatru, czułam unoszący się zapach.Były nawet krople wody na twarzy, bańki mydlane. Jak wyszliśmy z kina byłam na twarzy i dekolcie lekko mokra.Większe przeżycie niż w kinie 3 D.

   tu jest link     http://www.kino5dextreme.pl/index.php#przewin
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Dzisiaj byłam z bratanicą na Epoce Lodowcowej 3 i bardzo polecam tym, co lubią bajki :) Bardzo fajny film, uśmiałam się prawie do łez :)

jo_miekka

#284
ishka82 mój mąż i nasz bestfriend zawsze mnie opieprzają za "bajkę". To nie bajka to film animowany :D
Ale my tam swoje wiemy ;)

giga

Cytat: ishka82 w 19 Sie 2009, 20:24:57
Dzisiaj byłam z bratanicą na Epoce Lodowcowej 3 i bardzo polecam tym, co lubią bajki :) Bardzo fajny film, uśmiałam się prawie do łez :)
Arek był w Warszawie, mówił, że fajny, ale efekty i tak znikome do kina 5D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: giga w 20 Sie 2009, 13:51:00
Arek był w Warszawie, mówił, że fajny, ale efekty i tak znikome do kina 5D
No, ale w kinie 5D nie ma tych wszystkich super filmów, tylko robione pod to kino ;) No i nie mam takiego kina na miejscu ;D

effik

giga ja bym się bała filmu z pixara albo z dreamworks w wersji 5D :D
gdyby dajmy na to taki gigantyczny szczur z Ratatouille biegł prosto na mnie  :rotfl: :rotfl:

wrobelek0403

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6963007,Seks_za_zakupy___Galerianki__z_CH_Reduta.html

zastanawiam sie, czy to bedzie dobry dokument wart obejrzenia, czy moze "dokumencik" kreujacy marginalny problem  :hmm:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

renata

była któraś z was już na "miłości na wybiegu"?
warto?

dragonfly

a, kilka tyg temu bylam na "Bruno" - w pewnych momentach az glupio bylo mi sie smiac (bylismy z tesciem ;) )

tachogti

#291
Wlasnie sciagam "Palermo Shooting", "The Limits of Control" i "Inglourious Basterds" :D mam nadzieje ze sie nie rozczaruje bo baaaaaaaardzo dlugo czekalam na te filmy  :dreaming:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

Kasia

a był ktoś na Largo ?

renata

Cytat: dragonfly w 30 Sie 2009, 10:34:31az glupio bylo mi sie smiac (bylismy z tesciem wink
świetny film wybraliście na wspólny wypad do kina:P:P

tachogti

effik tesciowka sciaga nie gorzej niz ja :P nawet prof G. ma w swojej kolekcji pokazywanej studentom piraty wykonane by me lol lol lol

Bekarty Wojny obejrzalam- zachwyconam, aczkolwiek to film nie dla kazdego :)
Brad Pitt wyglada w nim jak chomik... Generalnie swietna obsada!!
"The Limits of Control" sie nie sciagnelo  :crying:, musze poczekac, szukam jeszcze "Cherie" i "Broken Embraces" (nowy Almodovar  :jupi:)
A dzis albo jutro "Palermo Shooting" z bossskim Campino  :dreaming: :dreaming: :dreaming:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

anyday

Dałam się wyciągnąć na Epokę lodowcową :) z popcornem ok :D
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

Chermelle

#296
"(500) Days of Summer" po polsku "500 dni na miłość" ;D


to nie taka typowa pusta komedia wiec polecam :)

effik

Cytat: tachogti w 06 Wrz 2009, 21:22:01"Broken Embraces" (nowy Almodovar  :Jupi:)


oj tak. ja już czekam z zapalonym silnikiem na wypad do kina. niestety na przedpremierce w Światowidzie nie mogłam być :)

jusia

po bardzo dluuuuugiej przerwie
"BĘKARTY WOJNY" ruuulez...bardzo, bardzo mi sie podobalo...a ja tak nie cierpie Tarantino...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

effik

Cytat: jusia w 27 Wrz 2009, 12:28:41
a ja tak nie cierpie Tarantino...

oj bluźnisz, bluźnisz lol lol lol