Aktualności KINOWE

Zaczęty przez salsa, 14 Gru 2008, 18:24:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cumberland

Księżna do polecenia.
Ale do obejrzenia raczej na wcześniejszym seansie, bez tłumów, popcornu i chłeptania coli za uchem :)

martullek

Cytat: cumberland w 10 Sty 2009, 12:55:43
Księżna do polecenia.
Ale do obejrzenia raczej na wcześniejszym seansie, bez tłumów, popcornu i chłeptania coli za uchem :)

bardzo lubię takie filmy, ale raczej męża nie namówię. może z siostrą się wybiorę.

salsa

ja dzis na spirit - duch miasta
powiem jak wrocę ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

misiaczek187   :thumbup: :thumbup: :thumbup:

na prawde super film , w stylu Sin City - osobiscie bardzo mi sie podobał
troche komiksowy
sama zabawa formą jest intrygująca
poza tym - fabuła jak to kryminał - nie ejst mocno skomplikowana, ale film wciąga dobrymi dialogami, szybką akcją no i świetnymi ujeciami.
POza tym Scarlett Johansson i Samuel Jackson graja bezbłędnie
osobiście polecam ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

abkasia

madagaskar bardzo fany - polecam :)

mobka

Mnie sie osobiscie Zmierzch podobal, takie lekkie, odmozdzajace romansidelko, ale dosc dobrze nakrecone, z fajna muzyka, w sam raz na rozerwanie sie...
33 scen nie zdarzylam obejrzec - nie ma moze ktoras na plytce?

Teraz w kolejce chyyba Madagaskar, choc maz pewnie na Transportera 3 bedzie chcial isc ;)

martullek

Byliśmy wczoraj z mężem na filmie Opór. Film mi się podobał, ale zdecydowanie nie jest to typowy film rozrywkowy. Gdzieś czytałam, że z naszej - polskiej strony podważana jest wartość historyczna tegoi filmu. Muszę o tym poczytać.

Cytat: sonja w 15 Sty 2009, 16:33:31
Cytat: martullek w 14 Sty 2009, 22:48:19
Cytat: sonja w 14 Sty 2009, 21:01:59
Ja też nie znoszę dubbingu! Jestem gorącą zwolenniczką napisów, lektorzy też mogą być (choć irytują mnie niektóre głosy)

ja też jestem uczulona na niektórych lektorów. cóż z tego, że film fajny, skoro głos podkłada lektor z polsatowskich filmów z Jean Claude van Dammem ;)

Chyba nie lubimy tego samego  :beer:

sonja  :beer:

malutenka

Obejrzałam 'Zmierzch' i o ile książki były łatwe, lekkie, śmieszne i odmóżdżające (i do tego się w nie wciągnęłam, bo się lubię w takie cosie wciągać), tak film mnie zabił, zakopał i kazał dzwonić łańcuchami.
Aktorzy sztywni, jakby im kto za przeproszeniem wpakował w zadek kij od szczotki i kazał spacerować po planie filmowym. Pan reżyser najwyraźniej doszedł do wnisku, że wampir musi wyglądać evil, więc kazał wszystkim odtwarzającym te role przez większość czasu patrzeć spode łba na wszystkich śmiertelników. A za zdjęcia to ja kogoś przeciągnę nahajką po plecach :D
Ogólnie, dla mnie kolejny film, który po drugiej części kontynuacji mieć nie będzie, bo za duży pieniądz idzie, a za mało zarobi. Ufff, wyżyłam się :)


gatka2804

polecam "Siedem Dusz" z Willem Smithem

Tylko z tego co widzę w necie on dopiero od marca w kinach...

malutenka-  czy czytałas cala serie Zmierzchu. Tego jest juz 4 czesci?

mayagaramond

Bylismy w zeszlym tygodniu na transporteer 3, w zasadzie to oplaca sie obejrzec tylko dwie sceny: 1. jak Frank zdejmuje koszule, 2. jak Frank zdejmuje koszule ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 25 Sty 2009, 12:27:45
Bylismy w zeszlym tygodniu na transporteer 3, w zasadzie to oplaca sie obejrzec tylko dwie sceny: 1. jak Frank zdejmuje koszule, 2. jak Frank zdejmuje koszule ;D
to i tak warto isc :)

mayagaramond

Cytat: dragonfly w 25 Sty 2009, 12:32:59
Cytat: mayagaramond w 25 Sty 2009, 12:27:45
Bylismy w zeszlym tygodniu na transporteer 3, w zasadzie to oplaca sie obejrzec tylko dwie sceny: 1. jak Frank zdejmuje koszule, 2. jak Frank zdejmuje koszule ;D
to i tak warto isc :)

tak, tylko mogliby albo caly film bez koszuli albo skrocic ;) I wywalic ta rosjanke :headbang: :headbang:

http://de.youtube.com/watch?v=4MwXNgub-7U

http://de.youtube.com/watch?v=1QDBtbCn4ZI
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

misiaczek187

A ja byłam wczoraj na bajce "SEZON NA MISIA 2"  :mocking: i polecam śmiałam się nawet kilka razy  ;)

magdarynka

Cytat: mayagaramond w 25 Sty 2009, 12:27:45
Bylismy w zeszlym tygodniu na transporteer 3, w zasadzie to oplaca sie obejrzec tylko dwie sceny: 1. jak Frank zdejmuje koszule, 2. jak Frank zdejmuje koszule ;D
A ja nie chciałam tego oglądac z mężem, zapisze sobie jako koniecznie do oglądnięcia  :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tiliam

Dziewczyny!
byłam wczoraj na Ciekawym przypadku Benjamina Buttona
http://www.filmweb.pl/f123383/Ciekawy+przypadek+Benjamina+Buttona,2008

film REWELACYJNY

polecam!!!
piękny, wzruszający ..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

byłam w poniedziałek na pokazie przedpremierowym, ale jako że się spóźniłysmy z koleżanką to siedziałam w pierwszym rzędzie i pod koniec juz nie dawałam rady z szyją.

film bardzo fajny, ale długi - 2:45. im dalej tym lepiej - Brad coraz ładniejszy ;)

aga.ant

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - film rewelacja!! :thumbup:
Ostatnio oglądałam w wersji komputerowej film pt. Zaklinacz słów (the reader http://www.filmweb.pl/f439584/The+Reader+Zaklinacz+s%C5%82%C3%B3w,2008r).  Niestety na polską premierę kinową trzeba poczekać do 13 marca ale warto czekać, bo film jest bardzo ciekawy i wciągający i warto wybrać się na niego do kina.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Cytat: gatka2804 w 24 Sty 2009, 09:35:37
polecam "Siedem Dusz" z Willem Smithem

Tylko z tego co widzę w necie on dopiero od marca w kinach...

malutenka-  czy czytałas cala serie Zmierzchu. Tego jest juz 4 czesci?


ja widzialam "Siedem dusz" może być, mój 18- letni brat bardzo sie wzruszyl ;) pomysł w sumie bardzo fajny
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jusia

a aj dzis bylam na MADAGASKARZE  :dance: :dance: :dance: i uśmiałam się po pachy ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

moja mame dzisiaj wyslalam na "droge do szczescia" - zobaczymy co powie, jak tam uwielbiam leonardo, kate tez nie pogardze, wiec pewnie by mi sie podobalo :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

ja ide na "droge do szczescia" w poniedzialek, ciekawa jestem
czytalam dobre recenzje
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Jusia, też byłam na Madagaskarze2 i ... 1 bardziej mi się podobała :) a król Julian rzadzi, uwielbiam tego gościa ;)

inkageo

Idealny facet dla mojej dziewczyny niestety okazał się niewypałem ;) Na Testosteronie i Lejdis się pośmiałam, a na tym to odliczałam czas do końca ;) A reklamy trwały tak długo, że zdążyliśmy zjeść cały popcorn zanim film się rozpoczął ;)
Imagine there is no hate

jusia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 31 Sty 2009, 20:01:08
moja mame dzisiaj wyslalam na "droge do szczescia" - zobaczymy co powie, jak tam uwielbiam leonardo, kate tez nie pogardze, wiec pewnie by mi sie podobalo :)
mam nadzieje na to sie wybrac w nadchodzacym tygodniu i pierwszy raz z mezem  :dance: :dance: :dance: a Leo uwielbiam, im starszy tym lepszy  :blush:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zosia2007

Cytat: inkageo w 31 Sty 2009, 23:14:25
Idealny facet dla mojej dziewczyny niestety okazał się niewypałem ;) Na Testosteronie i Lejdis się pośmiałam, a na tym to odliczałam czas do końca ;) A reklamy trwały tak długo, że zdążyliśmy zjeść cały popcorn zanim film się rozpoczął ;)

nie polecasz? bo mam rezerwacje na 17:20 no i teraz nie wiem czy isc