Jakie imię Wam sie podoba?

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 01 Paź 2007, 22:48:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: jusia79 w 05 Cze 2008, 10:11:44
Cytat: zuzia w 05 Cze 2008, 09:37:45
ja też miałam mieć inaczej na imię, ale tata pojechał do USC i.....
a no właśnie  >:(

no ja swojemu JUŻ zapowiedziałam, że zamorduje go za taki numer!


julka

Cytat: zuzia w 05 Cze 2008, 10:13:13
Cytat: jusia79 w 05 Cze 2008, 10:11:44
Cytat: zuzia w 05 Cze 2008, 09:37:45
ja też miałam mieć inaczej na imię, ale tata pojechał do USC i.....
a no właśnie  >:(

no ja swojemu JUŻ zapowiedziałam, że zamorduje go za taki numer!



zuzia, i co, nowego ojca będziesz szukać?  ;) To chyba stres - mój brat pojechał do usc i dzwonił stamtąd do żony i do nas, upewniając się co do imienia córki, które wybrali  ;D

nionczka

Ba, u nas na szczescie jest duzo czasu na rejestracje dziecka wiec matka moze sobie spokojnie pojsc i zapisac dziecko.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

julka  jaki stres zeby z Doroty zrobic Justyne, a z Karoliny Marzene, a z Mateusza Kamila, to czysta złośliwość musi być ...a co tam mnie chłop takiego numeru nie zrobi, bo miałby gorąco przez najblizsze 100 lat
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

dragonfly

u nas juz dawno wybrane, chlopiec Adam Lui Gabriel a dziewczynka- Judith Elisabeth...

vobi

Cytat: jusia79 w 05 Cze 2008, 10:27:09
julka  jaki stres zeby z Doroty zrobic Justyne, a z Karoliny Marzene, a z Mateusza Kamila, to czysta złośliwość musi być ...

jusia, jaka zlosliwosc, to nerwica po prostu!  lol

Nefrea

Imię dla chłopca:

Tobiasz / Emil  :D

imię dla dziewczynki:

Maja / Zuzanna  :D


zuzia

Nefrea,
czyżbyś oczekująca? przyszła PM? napisz coś o sobie :) chyba, że pisałam a ja przegapiłam  :-[

vobi

Nefrea, ale to Twoje typy czy wspolne? Bo jak tylko Twoje to obawiam sie ze jeszcze dluga droga do zaakceptowania ich przez obojga  lol

A tak w ogole - czesc, witamy, zapraszamy do czestszego "gadania" :)

eva_luna

Cytat: jusia79 w 05 Cze 2008, 10:11:44
Cytat: zuzia w 05 Cze 2008, 09:37:45
ja też miałam mieć inaczej na imię, ale tata pojechał do USC i.....
a no właśnie  >:(
salsa, zuzia no u mnie Lila to jest juz zaklepana ;) albo Franek ;)

ja tez z uporem maniaka upieralam sie przy Lilce ale moj maz stanowczo sie nie zgadza. Ponoc imie kojarzy mu sie z jakas panna z wakacji co to fajna nie byla....

jusia

lila to był moj pierwszy pomysł na imie dla dziewcyznki, o dziwo maz je podchwycil ;) teraz jak sobie o dzieciach myslę, np. Lilka, Franek do domu !!!!! to mi pasuje ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

eva_luna

Cytat: jusia79 w 05 Cze 2008, 15:50:15
lila to był moj pierwszy pomysł na imie dla dziewcyznki, o dziwo maz je podchwycil ;) teraz jak sobie o dzieciach myslę, np. Lilka, Franek do domu !!!!! to mi pasuje ;)

to zazdroszcze mozliwosci :) u mnie jesli jednak lekarz sie myli, to najwieksze szanse bedzie miec Karolina. Dla chlopca nie mam praktycznie nic, ewentualnie Piotr.

dragonfly

Cytat: eva_luna w 05 Cze 2008, 16:07:11
Cytat: jusia79 w 05 Cze 2008, 15:50:15
lila to był moj pierwszy pomysł na imie dla dziewcyznki, o dziwo maz je podchwycil ;) teraz jak sobie o dzieciach myslę, np. Lilka, Franek do domu !!!!! to mi pasuje ;)

to zazdroszcze mozliwosci :) u mnie jesli jednak lekarz sie myli, to najwieksze szanse bedzie miec Karolina. Dla chlopca nie mam praktycznie nic, ewentualnie Piotr.
Karolina..... hmmmm, piekne imie;)

Martina

Moja cora ma imie Hanna Malgorzata :)

Teraz jakbym miala dawac corce nastepnej na imie bylaby HeLena, tudziez sama Lena.
Dla chlopca standardowo dla mnie :) Adam :)

moj ukochany ma zgola inne typy: Róża i Szymon :)

twinnie77

Martina, witamy cię na strefie !!! Piwko dla ciebie!  :drunk:

Dopisz się do kalendarza narodzin dzieci :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: eva_luna w 05 Cze 2008, 15:35:15
Cytat: jusia79 w 05 Cze 2008, 10:11:44
Cytat: zuzia w 05 Cze 2008, 09:37:45
ja też miałam mieć inaczej na imię, ale tata pojechał do USC i.....
a no właśnie  >:(
salsa, zuzia no u mnie Lila to jest juz zaklepana ;) albo Franek ;)

ja tez z uporem maniaka upieralam sie przy Lilce ale moj maz stanowczo sie nie zgadza. Ponoc imie kojarzy mu sie z jakas panna z wakacji co to fajna nie byla....

LILKA - o fuj, jakie okropne zdrobnienie:P
Lila, Lilo ale Lilka?!

moj juz sie zgodził tez mu sie podoba:)
choc teraz widze ze za chwile z Lilianą bedzie jak z Julią :(
zawsze chciałam miec Julie, wszytskie lalki tak nazywałam:) moj mąz tez bardzo lubi Julie, ale Julia to taka Ania naszej młodosci-gdzie nie spojrze to Julia i Julia, nie chce zbey moje dziecko miało na imie tak jak poł klasy:P choc imie piekne

za to z męskimi mam niezły kłopot
bo nic mi sie nie podoba a to głownie przez zdrobnienia
zawsze chciałam dać synowi Aleksander (nie lubie Olek ale mozna Alek i jest ok) gorzej ze z nazwiskiem mojego rpzyszłego syna niestety to imie odpada :P
podoba mi sie Tymoteusz, ale zdrobnienie Tymek okropnie
rodzinnie uzasadnionym imieniem jest JAn , ale jak pomysle ze ktos miałby wołaś na mojego syna JAsiu to od razu przypominaja mi sie kawały o głupim jasiu
nie dałabym też Hubert bo mowi sie Hubcio.... i tak dalej:P
nie lubie Robertów, Andrzejów, Tomaszów, Pawełków, rafałów, KArolków, Kubusiów, Arturów, Darków MArków i MArcinów.....
podoba mi sie Krzysztof ale to chyba dlatego ze to imie mojego Ojca:P
masakra ze mną:P
podoba mi sie Adam, ale za krotkie nazwisko do tak krótkiego imienia:P


wniosek z tego taki, ze bede miec same córki:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Róza bym nie dała-jest w mojej rodzinie piekna tradycja przepięknych kobiet o imieniu Róża - w sumie 3 i każda mimo swej urody i miłej aparycji była starą panną:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka

salsa jesli chodzi o imie męskie mam ten sam kłopot, dlatego odciełam sie zupełnie, mąż mial wybrać. zaproponował Doriana albo Szymaona. wolałabym Szymona.

twinnie77

Szymonów ostatnio też dużo :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

moj ojciec chcial mojego brata nazwac jonasz albo ezehiel (nawet nie wiem jak to sie pisze):)

fasolka1980

Salsa Lilianna to imię mojej najlepszej przyjaciółki i ona NIE CIERPI być nazywana inaczej niż Lilka (zadna Lile, Lilusie nie wchodzą mw grę). Zatem - Twoja córka może mieć odmienne poglądy na swoje imię ;D

Angie

Cytat: vobi w 05 Cze 2008, 08:07:11
Cytat: vobi w 23 Maj 2008, 19:34:57
Niestety, moje ulubione - Zosia, Pola, Nina odpadly w przedbiegach. Na razie jako neutralne, tj. akceptowalne dla obu stron zostaly Izabela, Patrycja, Zuzanna, ewentualnie Sonia lub Nadia - ale tu  nie jestem do konca przekonana. No i dla chlopca Igor, Lukasz, Hugo (ale jak to zdrabniac???), Daniel, Jan.

a, do listy potencjalnych imion dla dziewczynek dopisuje Martyne - wczoraj mi jakos tak wpadlo do glowy, a malzowi sie tez podoba, wiec moze....

Martyna to fajowe imię. Moja młodsza siostra się tak nazywa. Jak się urodziła to z druga siostra takie imię dla niej wybrałysmy  :)

jusia

mnie sie podoba Lila, bo dziecku bedzie łatwo to wymowic, a pozniej to sie bedzie przedstawiało jak bedzie chciało ;) biorac pod uwage statystyki Liliana to nadal bardzo rzadkie imie ;)
salsa jesli chodzi o meskie nie wymieniłas Michała, a to imie mi sie bardzo podoba, tylko, ze mielibysmy wowczas Michała jr ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

salsa

Jusiu, ja nie lubie MIchała bo mi sie kojarzy z takim Michałkiem ode mnie w szkole gruby był i straszna fajtłapa.... a do tego wiecznie ryczał
sorki, ale czasem tak jest
z tych samych powodów nie lubie Patryka, łukasza i Mariusza :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka

a ja nienawidze imienia Martyna, znam 2 i wystarczy