ZUMBA

Zaczęty przez Anupka, 23 Cze 2010, 12:21:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

#75
Ale to chyba nie te.. bo one b. lekkie są.. i grzechoczą  :mocking: O takie: http://www.zumba-fitness.co.uk/dvd-zumba/zumba-toning-sticks.html

Dodany tekst: 29 Wrz 2010, 14:02:52

No chyba, że dają w kość anyway ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Pomieszało mi się, wybacz - mieliśmy piosenkę, ale ciężarki normalne - a nie te. Ale one są do tego toningu właśnie. Niby coś to ma tam robić na mięśnie :D.

ddu

dopeiro tu dotarłam :)
i już szukam w toruniu grupy. na tak zwane "zaś", bo nie miałabym co z helą zrobić, ale ...co się odwlecze to nie uciecze!

bozena.dp

Cytat: ddu w 30 Wrz 2010, 20:55:48dopeiro tu dotarłam Smiley
i już szukam w toruniu grupy. na tak zwane "zaś"

to tak jak ja ;)
tyle, że szukam grupy u nas i widze, że jest jedna - napisalam do pani instruktorki w tej sprawie, ciekawe co mi odpisze ;)
oczywiście to na "zaś", na za jakies pół roku ;)

ewelinkaa

W zumbie jestem zakochana od pierwszego tańczenia smile Zaczełąm chodzić z pół roku temu, ale później miałam chwilę przerwy i znów skaczę - praktycznie codziennie po 2 godz. Na pewno kondycja będzie lepsza, ale przede wszystkim samopoczucie - zawsze to lepsze niż siedzenie przed komputerem popołudniami.
carpe diem

wesele_sierpien

Na zumbę chodzę mniej więcej od roku! Szczerze mówiąc nie potrzebne jest ani poczucie rytmu ani umiejętność tańca. Widziałam wiele antytaleńć tanecznych, które świetnie dają sobie radę na zumbie;)

calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)


JustBe

Zumba to świetne połączenie tańca i fitnessu - dodaje tyle energii że czasami nie wiadomo co z nią zrobić ;) kiedyś chodziłam na zumbę wieczorem w tygodniu ale z powodu nadmiaru energii nie mogłam spać i się przepisałam na sobotę o 12:00 do studia tańca Let'S Dance. Teraz mam energię na cały weekend! :D

mayagaramond

Widzę że energii starcza ci też na pisanie reklam :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gerard15

Ma ktoś ochote na zapisanie sie na wspolny taniec zumby?
analiza big data - Moc BigData