ZUMBA

Zaczęty przez Anupka, 23 Cze 2010, 12:21:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Helena - karnet za 10 zł :D ?!?!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Helena

salsa
minus 10 zł ma być :) zaraz zmienie ten plakat bo wczoraj wąłsnie mówiłam im że to wygląda jak za 10zł :)i mi podesłali poprawke ale zapomniałam wrzucic :)

brawurka

melduje, że codziennie na youtube oglądam zumbe  :rotfl: jeszcze z tydzień i poskacze w domu
a serio to w mojej okolicy nie ma tego typu zajęć, nawet w płocku

Helena

brawurka
to zrób sobie licencję i sama prowadź  :dance:

brawurka

#29
Cytat: Helena w 23 Wrz 2010, 09:11:12
brawurka
to zrób sobie licencję i sama prowadź  :dance:

no jasne  :rotfl:

Dodany tekst: 23 Wrz 2010, 20:09:37

czasem w pracy prowadze poranną gimnastyke dla podopiecznych to już dla mnie za dużo

Helena

brawurka
:beer:
e tam za dużo, zdaje ci się :)

suegro

Helena a gdzie robiłaś licencję? :)

Ja zamiast na zumbie wylądowałam w środę u lekarza. :(

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

#32
suegro
licencje można zrobić tylko w jednym miejscu :)
wchodzisz na www.zumba.com w zakładce instructor training na dole jest wybierz kraj i tam wybierasz Polskę podstawowe szkolenie B1 trwa weekend
http://www.zumba.com/us/workshops/action/list/
aktualnie bedzie w Warszawie i w Krakowie
powiem ci że ja już mam z trzeciego klubu propozycje pracy
ludzie wchodza na zumba.com i w zakładce find an instructor maja podane telefony do instruktorów a szał jest w klubach :)
Tylko, że ja nie za bardzo chce byc takim pełnoetatowym instruktorem :) to dla mnie taki dodatek dla zabawy bardziej
ale jak ktoś ma ochotę to naprawdę na brak pracy nie można by chyba narzekać :)

co się stało że wylądowałaś u lekarza??

suegro

Helena dzięki za namiary, od rana Ci dziś polewam :D

U lekarza byłam, bo mam nawrót choroby, która leczyłam 2 tygodnie temu antybiotykiem, ale będę żyć ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: Helena w 24 Wrz 2010, 10:54:41Tylko, że ja nie za bardzo chce byc takim pełnoetatowym instruktorem Smiley to dla mnie taki dodatek dla zabawy bardziej
dokąldnie tez to tak postrzegam :) żeby wpadło troche kasy zeby miec ruch i żeby trzymać kontakt z tańcem

no i zamiast ja komuś płacić za ruszanie tyłkiem na fitnesie ktos płaci mi :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

suegro

Cytat: salsa w 24 Wrz 2010, 12:21:58żeby wpadło troche kasy zeby miec ruch i żeby trzymać kontakt z tańcem

no i zamiast ja komuś płacić za ruszanie tyłkiem na fitnesie ktos płaci mi

takie mam pobudki właśnie :D :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

salsa
:beer: i własnie o to chodzi, jedyne co to trzeba naprawde sie przygotowac na zajecia na początku ale pozniej juz z gorki :)

salsa

#37
Cytat: Helena w 24 Wrz 2010, 11:30:23
salsa
:beer: i własnie o to chodzi, jedyne co to trzeba naprawde sie przygotowac na zajecia na początku ale pozniej juz z gorki :)

co do przygotowań to my od dwóch lat nie zmieniliśmy niczego w programie całych 5 poziomów :D
wiec jest bardzo z górki i niewiele sie różni od tego, na co chodziła Su jakieś 5 lat temu :D tzn zmieniliśmy ilość zajęć na poziom czyli ogólnie program + dodaliśmy pare figur a pare odrzuciliśmy, dodaliśmy spin-class, trochę lady i men stylingu i tyle ;)

a do mojej listy dodam jeszcze to, ze po godzinach siedzenie za biurkiem to jest balsam na moje użeranie sie w robocie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Helena

salsa
no na zumbie aż tak to nie ma dobrze, jak grupa juz smiga układy do piosenek które zna to wprowadzamy nowe piosenki i nowe układy inaczej nie bedzie zabawy

salsa

Cytat: Helena w 24 Wrz 2010, 11:47:05
salsa
no na zumbie aż tak to nie ma dobrze, jak grupa juz smiga układy do piosenek które zna to wprowadzamy nowe piosenki i nowe układy inaczej nie bedzie zabawy

no my tez nowe - tzn dla nich nowe
bo dla nas stare :)
5 poziomów każdy trwa 5 tygodni (zajecia raz w tyg 1,5 h - jesli nie wypadną żadne zajęcia) - plus minus 5-6 miesięcy
na kazdych zajeciach nowy układ solo + figura potem dwie figury + styling

wierz mi sie grupa nigdy sie nie nudzi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

#40
Cytat: Helena w 24 Wrz 2010, 10:54:41wchodzisz na www.zumba.com w zakładce instructor training na dole jest wybierz kraj

:beer:

Szkoda, ze w wiedniu termin juz zajety. Ciekawe kiedy bedzie nastepny.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Helena

mayagaramond
sprawdzaj co jakis czasa, ciągle są nowe terminy, instruktorów brakuje a zapotrzebowanie ogromne :)

brawurka

helena na czym polega takie szkolenie, co trzeba umieć, na czym się znać, z filmików na you tube widze, że nie trzeba mieć super idealnej figury.

Helena

brawurka
co do figury to absolutnie nie ma wymagań :) znam pare instruktorek o których można powiedzieć że są przy kości nawet, ale świetnie prowadzą zajęcia.
Mogę opowiedzieć jak to było u mnie. W marcu po roku przerwy postanowiłam zacząć znów ćwiczyć, poszłam do klubu do którego wcześniej chodziłam miał być step ale instruktor od stepu miał jakies szkolenie i była zumba. Jak już przyszłam to stwierdziłam, że pojde, bo szkoda do dodmu wraca a tak poruszam się troche chociaż.
I zachorowałam :) Wyciągnełam mojego N i on też zachorował, zaczął chodzić 5-6 razy w tygodniu :) Potem jakoś w połowie kwietnia rzuciła mu żeby może poszedł na kurs i zrobił sobie licencje. A on że stwierdził że w sumie to tak zrobi. Akurat miałam wolny weekend jak było szkolenie więc do towarzystwa się zapisałam też :)
Lato to u mnie dosyć pracowity czas, więc odpusciłam sobie prowadzenie zajęć. A we wrześniu rozdzwonił się telefon, bo jako instruktor jestem na stronie zumby.
Generalnie bardzo dobrze jest pochodzić do kogoś na zajęcia żeby załapać jak sa ułożone zajęcia. Dużo daje też Zumba bo co miesiąc przysyłają płytki z muzyką, jest wsparcie przez net dla instruktorów i zamknięte forum. Na razie walczę ze sprzętem w klubie który prowadzę, jak już nagram płyty tak żeby dobrze odtwarzacz je mielił to będzie cudownie :)
Na szkoleniu ci wytłumaczą ideę zajęć, jak prowadzić, nauczą układać choreografię do piosenek i poszalejesz na master classie :)

emcia

jak to pięknie brzmi :)

cherry

chyba jakas epidemia sie szerzy :-) juz sprawdzilam w moim miescie sa kursy i zamierzam wyprobowac.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Helena

cherry
zumba jest zarazliwa :) bo można naprawdę poszaleć po pracy i jakoś weslej jest :)
:dance:

suegro

Ja również polecam zumbę :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

No a kto zaczął epidemię zumby na Strefie, no kto, no kto? :P

suegro

szelma ach Ty, ach TY  bighug
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login