Chorwacja - samochodem - POMOCY !!!

Zaczęty przez goga, 13 Cze 2010, 13:43:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cherry jak ja byłam to miałam cały tydzien słonca i jeden deszczu - wtedy jak pojechałam na Plitvickie własnie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cherry

#51
Cytat: salsa w 24 Wrz 2010, 15:48:27jeden deszczu - wtedy jak pojechałam na Plitvickie własnie
eee..szkoda, my mielismy szczescie, jak jechalismy w sob. z plitvickie
na wybrzeze to lalo, w rano w niedziele tez, ale od niedzieli popoludnia mielismy super pogode.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: cherry w 24 Wrz 2010, 15:39:49, Buzet, Pazin,


i jakie wrazenie stamtad? Bo my juz nie zdazylismy tam pojechac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cherry

#53
mayagaramond
Buzet - stare miasteczko na gorce jak wymarte (chyba ze wzgledu na wyscigi odbywajace sie "na dole" (nowa czesc miasta Fontana)- cicho, zero turystow. Pojechalismy tam bo jest to stolica truffli no i sezon w pelni. Niedaleko jest dobra restauracja slynaca z truffli Zigante. Festival truffli odbyl sie niestety tydzien wczesniej (zawsze w druga sobote wrzesnia). Wokol miasteczka jest szlak no okolo 5 godzin po okolicznych gorkach.
Niedaleko Buzet zrodlo ma Mirna (rzeka), na trasie na Hum (kupilam tam nalewke z jemioly i dzem/marmolade z pokrzywy i szalwi:-)) jest taki maly zjazd do starego mlyna - bardzo fajny motyw (zalaczone zdjecia. Zdjecia pochodza z tegorocznej edycji konkursu FotoExtempore w Novigrad - udalo nam sie zalapac na finalowa wystawe).
http://www.fotoextempore.com/copp/displayimage.php?album=24&pos=15
Pazin - tu tez malo turystow sie pojawia, wiekszosc jedzie do wypucowanych Groznjan czy Motovun. W miasteczku jest srednoiowieczny zamek (byl inspiracja dla Juliusza Verne dla "Mathias Sandorf"), w sumie mile miasteczko. Za zamkiem jest sciezka - mozna z mostku popatrzec do wawozu Fojba.



Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

cherry  :beer: :beer: :beer:

brzmi jak cos, co odwiedzimy nastepnym razem!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"