moje kartony

Zaczęty przez sierpniowajulka, 26 Maj 2010, 17:58:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mobka w 04 Cze 2010, 21:39:24Nie naprawia, bo dzieciecego dzialu od 2 czy 3 tygodni naprawic nie moga
ale to ze dzieciecego na stornie nie ma od miesiaca to ja wiem ;) ale to biurko znalazlam mezowi pokazac one more time jakies 2 dni temu, takze to swieza sprawa ;) moze chwilowa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mobka

A i mi sie w calym mieszkaniu wlasnie najbardziej Besta podoba :D

magdalinska

Julka a co macie na scianie za płyta ind? nie ciapie sie przy gotowaniu? (chyba ze nie gotujecie ;) )
aha, mam taki sam czajnik :D :D

sierpniowajulka

#128
Cytat: siog w 04 Cze 2010, 18:34:45Cytat: sierpniowajulka  Czerwiec 03, 2010, 19:41:37
ależ proszę, zwierzaczku. Siog, to co my wykorzystujemy jako toaletkę, w katalogu ikei jest opisane jako biurko. Ma 50cm głębokości - na laprtopa ok. Przy komputerze stacjonarnym bym nie polecała.

zwierzu, julka dzieki. beer beer podajcie mi jeszcze nazwe tego biurka please thankyou

Besta Burs: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50147354



Dodany tekst: sob 05 cze 2010 10:55:11 GMT-1

Cytat: magdalinska w 05 Cze 2010, 08:47:46Julka a co macie na scianie za płyta ind? nie ciapie sie przy gotowaniu? (chyba ze nie gotujecie wink )
aha, mam taki sam czajnik Cheesy Cheesy
Gotujemy, ale nie jakoś dużo. Mamy farbę zmywalną. Jak się nie sprawdzi, to pokryjemy ścianę specyfikiem Benjamina Moora do elewacji i wnętrz, który tworzy zmywalną przeźroczystą warstwę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

#129
Cytat: sierpniowajulka w 05 Cze 2010, 12:53:20Jak się nie sprawdzi, to pokryjemy ścianę specyfikiem Benjamina Moora do elewacji i wnętrz, który tworzy zmywalną przeźroczystą warstwę.
o to ciekawe ;) bo mi mama brzeczy o szybe, a ja nie chce ;)

Dodany tekst: 05 Cze 2010, 13:24:38

dostepne to ot tak? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kasiad

#130
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Cze 2010, 13:24:16
o to ciekawe ;)
bo mi mama brzeczy o szybe, a ja nie chce ;)


nawet bardzo ciekawe :D

a u nas to ja brzęczałam Mamie o szybie, ale jak wyliczyli jej 1000 zł za tę przyjemność, to jej się odwidziało ;D
u siebie też chciałam szybę, ale u nas kosztowałaby jeszcze więcej niż u Mamy  ;)

płytek nie chciałam, ale w ostateczności znalazłam fajne dopasowane kolorystycznie do podłogi  ;)

wyczytałam też, że płytę mdf można dać w te przestrzenie pomiędzy szafkami wiszącymi, a blatami, ale skoro chcę fronty z błyszczącego mdfu nie wiem, czy takie rozwiązanie ma wtedy sens  :hmm:

ale ta farba tworząca przezroczystą wartę byłaby dla mnie rozwiązaniem idealnym :D chyba  ;)


Dodany tekst: sob 05 cze 2010 16:03:26 GMT-1

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Cze 2010, 13:24:16

dostepne to ot tak? :>

podpinam się pod pytanie  ;)

sierpniowajulka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Cze 2010, 14:24:16Cytat: sierpniowajulka  Dzisiaj o 12:53:20
Jak się nie sprawdzi, to pokryjemy ścianę specyfikiem Benjamina Moora do elewacji i wnętrz, który tworzy zmywalną przeźroczystą warstwę.
o to ciekawe wink bo mi mama brzeczy o szybe, a ja nie chce wink
Dodany tekst: Dzisiaj o 13:24:38dostepne to ot tak? :>

nie wiem, czy ot tak - wyczytałam o tym ostatnio na fotoforum WM GW.
http://benjaminmoore.pl/produkty/elewacje/grunty/super-spec-reg-hp-clear-acrylic-sealer-p27.html
Mąż mówi, że coś takiego w ofercie ma również SIKA.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

sierpniowajulka dzieki ;)  :beer: troche irytujace pojemnosci opakowan ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sierpniowajulka

Cytat: nionczka w 01 Cze 2010, 15:07:31Cytat: sierpniowajulka  Czerwiec 01, 2010, 15:06:17
Moja odpowiedź będzie do bólu przewidywalna  bo to IKEA.

A to ten model, na ktory nas nie bylo stac.

:mocking: coś mi ściemniasz! :mocking:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Cze 2010, 18:12:10
sierpniowajulka dzieki ;)  :beer: troche irytujace pojemnosci opakowan ;)

zwierzu może kupimy opakowanie na spółę i się podzielimy  :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

no - i jeszcze julce starczy :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: sierpniowajulka w 05 Cze 2010, 19:12:35Cytat: nionczka  Czerwiec 01, 2010, 03:07:31 Cytat: sierpniowajulka  Czerwiec 01, 2010, 15:06:17Moja odpowiedź będzie do bólu przewidywalna  bo to IKEA.A to ten model, na ktory nas nie bylo stac.  coś mi ściemniasz!

Nie sciemniam. Postanowilam wydac 2,5 tys euro na caly remont kuchni od burzenia do ostatniej dekoracyjnej pierdolki. I tyle wydalam kupujac meble Applad. Te drozsze na wysoki polysk juz sie nie miescily w kosztorysie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

#137
Cytat: nionczka w 06 Cze 2010, 21:44:53Cytat: sierpniowajulka  Czerwiec 05, 2010, 19:12:35
Cytat: nionczka  Czerwiec 01, 2010, 03:07:31 Cytat: sierpniowajulka  Czerwiec 01, 2010, 15:06:17Moja odpowiedź będzie do bólu przewidywalna  bo to IKEA.A to ten model, na ktory nas nie bylo stac.  coś mi ściemniasz!

Nie sciemniam. Postanowilam wydac 2,5 tys euro na caly remont kuchni od burzenia do ostatniej dekoracyjnej pierdolki. I tyle wydalam kupujac meble Applad. Te drozsze na wysoki polysk juz sie nie miescily w kosztorysie.

:D To był taki mały żarcik... Applad rzeczywiście trochę tańszy od Abstracta. Nionczka, a pokażesz swoje mieszkanie? W Twoim mieszkaniowym wątku już nie ma aktualnego linka, a ja chętnie bym podejrzała. :)

Dodany tekst: 08 Cze 2010, 20:41:59

Cytat: adrianna79 w 07 Cze 2010, 03:07:01julka, czy planujecie kiedys podroz do stanow??? bardzo by sie przydala Twoja pomoc Smiley
Adrianna, gdy tylko dla nas wizy zniosą... wcześniej moja noga nie postanie na amerykańskiej ziemi. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

#138
Cytat: sierpniowajulka w 08 Cze 2010, 21:40:15To był taki mały żarcik... Applad rzeczywiście trochę tańszy od Abstracta. Nionczka, a pokażesz swoje mieszkanie? W Twoim mieszkaniowym wątku już nie ma aktualnego linka, a ja chętnie bym podejrzała.

Ktore? Moje urzadzone przeze mnie czy moje wynajmowane zastane?
Ja mam watek mieszkaniowy? To jak znajde to tam wrzuce.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

sierpniowajulko jak Cię strasznie dawno nie "widziałam"!  :hugsurprise:  bighug
świetną masz chałupę!  :thumbup:

p.s. ile, mniej więcej, kosztowało Wasze łóżko do sypialni, bo poszukuję podobnego?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

sierpniowajulka

Cytat: sweedee w 12 Cze 2010, 16:32:35sierpniowajulko jak Cię strasznie dawno nie "widziałam"!  hugsurprise  bighug
świetną masz chałupę!  thumbup

p.s. ile, mniej więcej, kosztowało Wasze łóżko do sypialni, bo poszukuję podobnego?

:champaign: dzięki, Sweedee!
Łóżko nie było najtańsze, coś ok. 3k po zniżce 15% dzięki kuponowi z Elle Decoration. Ale nie znalazłam innego tapicerowanego równie ładnego. Jak coś, to ten model: http://www.nap.com.pl/index2.php?pid=produkty&kat=4&firma=11&produkt=7 (poduch na razie nie kupiliśmy... może kiedyś, bo są fajne)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

sierpniowajulka

#142
Zamontowali nam dzisiaj szafę w przedpokoju. A w zasadzie jej wnętrze. Miała być w pełni od stolarza, ale po wycenach tak się wkurzyłam, że wzięłam wnętrze z IKEI. (Hahaha) Szafa wmontowana we wnękę wymagała kilku blend, ale wyszło nieźle. Teraz do wyceny wyślę same fronty szafy - obstawiam, że oszczędność na tego typu kombinacji (IKEA+stolarz) wyjdzie w granicach 30%. :P A szafa i tak będzie taka, jaką chciałam. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

sierpniowajulka super! Może pokażesz nowości? :)

Gdybyś znalazła chwilę czasu to miałabym pytanie w moim wątku remontowym.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

sierpniowajulka mam do ciebie sprawę, miałam pisać pw ale nie wiedziałam kiedy się znów pojawisz ;)
w takim razie piszę i liczę że niebawem znów tu zajrzysz :)

nionczka

sierpniowajulka pokaz koniecznie co nowego na kartonach.
A jakie jest ten Twoj pomysl na szafe?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Nionczka
mimo, że tyle czasu minęło od początku tego wątku, to na kartonach niewiele się pozmieniało. Wychodzi na to, że 2 lata na ogarnięcie wnętrz do końca to nie za wiele czasu. Po pół roku udało nam się:
- zawiesić ze dwa obrazy,
- zawiesić panele pod magnesy w kuchni. Miała być farba magnetyczna na ścianie, ale odeszliśmy od tego pomysłu, bo nie mogliśmy pozwolić sobie na malowanie tak drogą farbą całej ściany, a przy malowaniu części baliśmy się widocznych krawędzi...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

- dorobiliśmy się wnętrza szafy. Drzwi chcemy z malowanego w kolorze ściany mdfu z perforacją (by nie trzeba było uchwytów do otwierania szafy). Choć może nam się odwidzi i zrobimy drzwi ze sklejki. Bo bardzo lubię kolor wnętrza naszej szafy w zestawieniu z wszechogarniającą szarością przedpokoju. Wnętrze szafy jak to przy PAXie - łatwo poznać, że Ikea. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Teraz czekamy na odnawiany przez refre fotel i w przyszłym tygodniu może przemalujemy na żółto-zielono ścianę za telewizorem. Ten ostatni pomysł raczej nie spotka się z Twoim uznaniem... :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Fantastycznie :beer:
I fajnie się komponuje ta otwarta szafa :)
Imagine there is no hate

fasolka1980

ale u Was ładnie!

magoo

wczoraj przegladalam oferty mieszkan we wroc, patrzylam takze na uzywane
i po prostu zalamka, jaki ludzie maja gust urzadzajac mieszkania i jak o nie dbaja
pseudoantyki i "bibeloty", naciapane, naupychane po wszystkich katach
a potem waszlam na strefe i zobaczylam "kartony" julki
i powrocila moja wiara w ludzi :D
sierpniowajulka  :beer:  jest pieknie