Nasze obiadki

Zaczęty przez giga, 14 Maj 2010, 12:10:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Cytat: jo_miekka w 05 Wrz 2016, 22:47:42
Jak (do ciężkiej cholery!) można nafaszerować kalafiora?! :D
o to samo miałam pytać! lol

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

jej wpis o azocie dodawanym do powietrza to potęga!

http://www.freezepage.com/1415667665TBMRBWICKU

wrobelek0403

nomen omen "gdyby głupota umiala fruwac" lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


konwalia

#4656
Ja mam codziennie 60g kaszy, jakieś pieczone mięso 100-125g z folii lub patelni i jakieś warzywa,  to się nazywa wyżerka ;-)

wrobelek0403

#4657
konwalia, i tak niezle, ja ma 35 g wegli, 100 g białka, 5 g tłuszczu i warzywa ;)

ale 5 razy dziennie, tylko na sniadanie bez białka, a na kolacje bez wegli i tłuszczy.

ale to leczo pasuje, tylko proporcji trze a pilnowac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja jem 3 x, na więcej nie mam czasu i chęci.  Staram się jak najprościej by znowu nie wypaść z gry

wrobelek0403

Cytat: konwalia w 17 Wrz 2016, 08:09:17
Ja jem 3 x, na więcej nie mam czasu i chęci.  Staram się jak najprościej by znowu nie wypaść z gry

tez bym tak wolała, ale nie daje rady, musze miec posiłek co 3-3,5 godziny.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

U mnie dzisiaj domowe tortille z kurczakiem i warzywami. Leżę jak Bąk najedzona :)

mobka

U mnie na pewno nie dietetycznie - rosół i  leniwe ;)

konwalia

Cytat: wrobelek0403 w 17 Wrz 2016, 12:08:24
tez bym tak wolała, ale nie daje rady, musze miec posiłek co 3-3,5 godziny.
U mnie to powoduje że jem za dużo, a tak jem o.9 śniadanie w pracy, potem " obiad" ok 14 i ok 18 kolację

wrobelek0403

#4663
i od 18 do 9 rano nic? umarłabym z głodu ;)

ja jem o 20.30 kolacje białkową, a o 6 budze sie wsciekle głodna.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Pije o 5 i 6 kawę, a jeść nie mam potrzeby,  zresztą ja mam moim zdaniem zanurzone poczucie głodu, prędzej czuję słabość niż ssanie w żołądku,  lata jojo

rudasekawf

U mnie kawa ok 5.30 plus owsianka, 8.30 drugie śniadanie 11.00 owoc przekąska, 14 obiad, 16.30 warzywo.serek , 19 kolacja, przed spaniem ok 22 trochę jogurtu czy twarogu

golinda

Ruda, nie za dużo tych posiłków?

rudasekawf

Cytat: golinda w 18 Wrz 2016, 09:54:49
Ruda, nie za dużo tych posiłków?
Trening + karmienie + opieka nad dzieciakami + praca sprawia, że przy takim jedzeniu ważę aktualnie 51,5 kg.

Obliczyłam to tak, że powinno być ok.

rudasekawf

Cytat: doda w 18 Wrz 2016, 12:32:41
Ruda wow super
Waga wagą, a pracy jeszcze dużo. Z jedzeniem nie trzymam się sztywno i jakieś piwko wypiję zjem bagietkę na mieście ale powoli powoli

wrobelek0403

rudasekawf, 51 kg? Ile Ty masz wzrostu??

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka


ddu

aż się poszłam zważyć
mam 47 kg, to jakiś niechlubny rekord, oczwyiście jem jak mi się przypomni, często późno w nocy pomidory z jogurtem, kanapki z majonezem, mnóstwo słodyczy... ale czasem przez cały dzień tylko drożdżówkę

moja przemiana materii jest jakaś magiczna...

jak czytam o tych Waszych wyznaczonych godzinach posiłku.... dla mnie taka dyscyplina jest niewyobrażalna,
podziwiam szczerze!

callja

ddu, toż Ty znikniesz niedługo... :crazy:

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

ddu, to nie dyscyplina, ja jestem głodna co 3 godziny lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

no ja też , więc po prostu jem  :D
ale w życiu nie planuję, że tu owoc, to jogurt, a tu obiad...
chciałabym tak