wątek dżinsowy

Zaczęty przez panikarola, 04 Maj 2010, 13:57:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

A bo to nie tyle od firmy zależy, co od materiału użytego w danym modelu i od fasonu.. Jak materiał jest cieniutki, to są milusie, ale się szybciej niszczą, jak jest mega sztywny i gruby, to też różnie, nie jest już tak wygodnie, ale lepiej się prezentują. Jeszcze inaczej jak mają dodatek elastyczny..
Imagine there is no hate

siog

Cytat: salsa w 08 Wrz 2010, 10:58:22
co do pepe to faktycznie te spodnie sa nie do zdarcia

no nie wiem.. ja nigdy pepe juz nie kupie. wszystkie porozciagaly sie i po kilku mies jak szmaty. i duzo takich opinii na necie o nich.

konwalia

moje pepe były mega wygodne(cienki dzins) i uwielbiałam je ale po roku poszły mi na tylku, miały fajny wyższy tył, że można się było schylać, żal mi na nie nie było, bo dałam chyba z 30zł na ciuchach :D
teraz mam kilka par z tkmaxa, wczoraj widziałam u nich j brand
ja ostatnio pól szafy mam z tk maxxa lol

salsa

mnie na tyłku poszły levisy :D i wranglery
a takie za 60 złoty made in łódź - jakas firma niemarkowa
szyte w Polsce z polskiego materiału - bajka
super sie nosi, nie zmienia fasonu nie przeciera sie itp
lepszych nie miałam !
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

kupilam w koncu dzinsy. potrzebuje jeszcze ze dwie pary  :crazy:
ogolnie spostrzezenia to masakra! oblazilam tyle sklepow, juz prawie mialam dosc mierzenia. zasieg cenowy obejmowal wszystkie mozliwe itd itp... i az sie krzyczec chce dlaczego, no dlaczego 99.9 % to lonowki na linii niskich majtek  :rotfl:! noz k.mac! chce dzinsy w ktorych moge sie schylic/usiasc i normalnie chodzic. Dlaczego nikt nie wpadnie na pomysl uszycia normalnych spodni  wysok normalnych bioder!

goga

Cytat: siog w 12 Lis 2010, 21:28:29Dlaczego nikt nie wpadnie na pomysl uszycia normalnych spodni  wysok normalnych bioder!


popieram cię całym sercem

nienawidzę biodrówek !!!
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

siog

Cytat: goga w 12 Lis 2010, 21:29:35

popieram cię całym sercem

nienawidzę biodrówek !!!

tylko ze to co producenci nazywaja "biodrowki" to jest zart bo one nawt tych bioder nie siegaja !!! przeciez linia biodra to kilka cm pod pepkiem. Spodnie musza lezec na tych kosciach biodrowych a nie w pol bioder. no koszmar, i nie wazne ile kosztuja, wszedzie to samo!

Kasia

ja takie wyzsze ostatnio w Orsayu kupiłam :)
wąskie, niestarobabowy krój :)

wis

Cytat: Kasia w 13 Lis 2010, 13:25:52
ja takie wyzsze ostatnio w Orsayu kupiłam :)
wąskie, niestarobabowy krój :)
Dawno tam po jeansach nie patrzyłam, ale zajrzę.
Wiocha na maksa jak się schylam lekko a mi dupsko widać...
Jedne gacie mam wyższe, z Cubusa, ale w pasie są za szerokie i chyba dam je mojej krawcowej cudotwórczyni, żeby coś z nimi zrobiła.

mobka

Ja wysokie jeansy kupilam teraz w C&A. Jak dla mnei to nawet za wysokie, ale nic innego w sklepach nie znalazlam :( Ani w H&M, ani w Reserved nei ma totalnie nic godnego uwagi (w sensie jakis klasycznych prostych nogawek lub boot cutow). A ja za jeansy wiecej niz 200zl nie dam, bo jak pisalam mam grube uda i przecieraja mi sie jeansy na udach od wewnatrz.
A w C&A maja rozna dlugosc nogawek (w koncu nie musze jeansow skracac), maja szerokie nogawki, no generalnie idealnie na moja figure, tylko moglyby byc chociaz z 3-4cm nizsze... no, ale mam zamiar zime w nich oblatac i na wiosne kupic cos nowego, bo mam nadzieje, ze schudne ;) A i cena zachecajaca 75zl za jedna pare dalam, a za druga 119 :D (wiadomo jakosc nie jest powalajaca, ale nie ma co spodni za te cene porownywac ze spodaniami za 300zl ;))

wis

Cytat: mobka w 13 Lis 2010, 20:37:16mam grube uda i przecieraja mi sie jeansy na udach od wewnatrz
Mam to samo :(
Właśnie zauważyłam, że moje czarne jeansy ze Stradivariusa się przecierają. Fakt, noszę je 1,5 roku, momentami bardzo intensywnie, nie mniej szkoda mi ich :(

zwierzatko_mojej_mamy

mojemu wujkowi tez sie przecieraly od wewnatrz w kroku to wszyl sobie latke z futerka lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


Kasia

Cytat: wis w 13 Lis 2010, 20:25:37Jedne gacie mam wyższe, z Cubusa, ale w pasie są za szerokie i chyba dam je mojej krawcowej cudotwórczyni, żeby coś z nimi zrobiła.


a to te xz orsaya tez moga być za szerokie

bo one maja taki krój marchewki ;)
ja w nogach mam je ok ale w dupie i pasie to druga Kasie mogłabym doładować ;) na całe szczeście po założeniu paska do spodni wszystko jest OK :)

zuzia

ja kupuję jeansy w US. tak się przyzwyczaiłam do tamtejszych modeli i cen (!), że ciężko mi będzie się przestawić :(

szelma

Ostatnie dwie pary dżinsów, które kupiłam, to Levisy 627 i właśnie są wysokie. W życiu już nie dam się namówić na biodrówki, które wżynają w bok i zsuwają z tyłka. W wysokich jest dużo wygodniej i dużo lepiej estetycznie ;).

calla

Cytat: zuzia w 14 Lis 2010, 13:09:34
ja kupuję jeansy w US. tak się przyzwyczaiłam do tamtejszych modeli i cen (!), że ciężko mi będzie się przestawić :(

Ceny faktycznie powalaja :-)

Ale na mnie nic nie pasowalo. Najczesciej w biodrach bylo "za duzo". Za to w pasie i na dlugosc super.

Jedna pare Guess'ow przymierzalam i lezaly poprostu idealnie, ale byly za to z 15cm za dlugie :-(

Ale za to innymi rzeczami sie zadowolilam ;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

katgoli

#192
dziewczyny znacie moze dzinsy '7 for mankind'? podobno super sa.....niestety w DE maja niesamowite ceny :crazy:....mam zamiar spojrzec na nie w US  ;)

calla w srode lece znowu na Floryde  ;)

mayagaramond

Cytat: katgoli w 15 Lis 2010, 14:08:01dziewczyny znacie moze dzinsy '7 for mankind'? podobno super sa.....niestety w DE maja niesamowite ceny


ja :) Mam jedna pare, czarne rurki, b. je lubie, ale rzadko nosilam (musialam je skrocic, odlozylam do torby "krawcowa" i zapomnialam o niej...), wiec nie wiem, jak beda wygladaly po np. roku albo 10 praniach. Ale fason b. mi odpowiada.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

katgoli


calla

katgoli ja niedawno wrocilam z USA. Ale na Florydzie tym razem nie bylam.

Jak chcesz namiary na sklepy, w ktorych ceny sa duuuzo nizsze niz w outletach do pisz PW. Napisze co i jak :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

katgoli

ohh calla bardzo poprosze namiary na katgoli@gmx.de  ;)

szelma

Podbijam wątek, albowiem muszę sobie kupić dżinsy. I mam taką zagwozdkę. Albowiem lubię proste dżinsy i takie chcę. Tyle że większość prostych jest prosta tylko od połowy uda do dołu. Na tyłku i górze uda się opina. A ja chcę takie, żeby były proste od góry na dół. Kumacie?

Gdzie znajdę całkiem proste-proste dżinsy? (pytam tu, bo kupowanie dżinsów to mordęga, więc wolę nastawić się na wybrane sklepy, co nie)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

szelma, a może za małe rozmiary mierzysz? :D

bo wiem chyba o jakie Ci chodzi, takie lata '70, tylko żeby do dołu proste były a nie dzwony?

wrobelek0403

szelma kumamy :D kum kum :D , ja kupiłam takie w zeszłym toku w mexxie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login