wątek dżinsowy

Zaczęty przez panikarola, 04 Maj 2010, 13:57:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Cytat: justynaaaa2 w 12 Maj 2010, 00:27:21dla mnie to one są zwężane w samych kostkach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! ;)

Jak wrócę z PL, to zrobię im zdjęcie na płasko.

claridad

ja mam jedne od Pepe - prezent ślubny od meża :D Ja sama je lubie, ale wszyscy mówią, że wyglądam w nich średnio bo są za luźne  :hmm: i tradycyjne levisy w których czuję się jak parówka wbita w za ciasną folię  :thumbdown: i jedne z tatuuma, które mają nadmiernie rozbudowaną częśc przednią i stawiają w wątpliwość moją ostateczną płeć. I jedne Lee które w biodrach sa za ciasne a w nogawkach za luźne. Podsumowując: średnio mi idzie dobieranie dzinsów   :rotfl:

tucha

Polecam jeansy z Mango, mam jedne rurki które pasują do szpilek i na wycieczkę :)  poza tym ostatnio jestem fakną krótkich spodenek jeansowych (uwaga! nie tych ledwo za pupę ;), tylko te do połowy uda) przy odpowiedniej stylizacji rowniez pasują do wszytskiego :)

konwalia

Cytat: tucha w 28 Lip 2010, 11:38:59Polecam jeansy z Mango
a ja miałam ochotę na zakup kiedyć, bo nieźle lezały, ale poprzekrecane szwy zniecheciły mnei chyba na zawsze

mayagaramond

Zakupilam w weekend nowe dzinsy. Jedne z MetlingPot, czarne z prosta nogawka, pierwszy raz mialam je na sobie i leza naprawde super. Z reguly musze przymierzyc kilka par, a te wyciagnelam, zalozylam i kupilam :)

A drugie czarne rurki z H&M, tez dobrze leza.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Maya pokaż te spodnie :)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 13 Sie 2010, 12:51:30
Maya pokaż te spodnie :)

moge tylko rurki, bo drugie musialam dac do skrocenia i dopiero w przyszlym tygodniu odbiore.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia


OlaFasola

Cytat: mayagaramond w 12 Sie 2010, 17:50:15A drugie czarne rurki z H&M, tez dobrze leza.
muszę w końcu spróbować spodnie z HM, bo chyba dużo tu Was je chwali.

suegro

A ja tak bardzo nie lubię spodni kupować, że mam tylko 2 pary dżinsów.
A przydałyby mi się, bo chodzę często, piorę i się szybko niszczą.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

ja tez powinam sobie kupic jakies pozadne jeansy, ale nie kupie niestety.. :D

inkageo

Cytat: abkasia w 22 Sie 2010, 15:30:30
ja tez powinam sobie kupic jakies pozadne jeansy, ale nie kupie niestety.. :D
Czyżby wiecieco? :)
Imagine there is no hate


inkageo

A może Abkasia nie kupi, bo przeczytałam, że zrujnowała się na okulary, a już chciałam puścić plotę do Rubin :D
Imagine there is no hate

abkasia

Cytat: inkageo w 22 Sie 2010, 17:34:44
A może Abkasia nie kupi, bo przeczytałam, że zrujnowała się na okulary, a już chciałam puścić plotę do Rubin :D
no dokladnie... :D zrujnowalam sie :D
ale jak schudne jeszcze ze 3 kg, to wejde w stare dobre jeansy :D

mayagaramond

Cytat: golinda w 23 Sie 2010, 09:44:21
na fajnej figurze wszystko leży super ;)

trudno sie z tym nie zgodzic ;) Najbardziej cieszy mnie moj widok w rurkach - oplaca sie nie jesc czipsow i drozdzowek ;D ;D

Ale niektore dzinsy i dobra figure zchrzania - nie lubie np. niskich kieszeni, takich ze koncza sie na udach. Robia mi plaska dupe ;)



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mayagaramond

Cytat: golinda w 23 Sie 2010, 11:30:34może podzielisz się widokiem?

kiedys sie przy okazji sfotografuje ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jestynka

w temacie jeansów ;D
któraś jeszcze chodzi w rozszerzanych?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

ja chodze w klasycznych prostych, teraz właśnie kupiłam jedne za 31zł w outlecie benetona, tylko musze skrócić dać
nie nosze ani rozszerzanych, ani rurek

mayagaramond

Cytat: jestynka w 29 Sie 2010, 12:17:39w temacie jeansów Grin
któraś jeszcze chodzi w rozszerzanych?


jesli masz na mysli bootcut, to tak. Jesli dzwony to nie ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

ja zakupilam oststnio boyfriend fit i one takie z deka szerokawe nogawki maja ;D nie wiem czy sie zalicza do rozszerzanych

mayagaramond

Cytat: dragonfly w 29 Sie 2010, 15:59:01
ja zakupilam oststnio boyfriend fit i one takie z deka szerokawe nogawki maja ;D nie wiem czy sie zalicza do rozszerzanych

ale one chyba maja proste i szerokie nogawki?

Raz przymierzylam i od razu zdjelam, bo wygladalam tragicznie lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 29 Sie 2010, 17:14:48ale one chyba maja proste i szerokie nogawki?
o, wlasnie, to sie nie licza ;D te moje bardzo szerokie nie sa i fajnie podnsza tylek ;)

ddu

moze komus sie przyda: http://www.groszki.pl/groszki/1,95942,8333507,Dzinsowe_rabaty___sprawdz__gdzie_warto_kupic_denim_.html

chyba sie wybiore do hm, musze kupic jakies do czasu kiedy , mam nadzieje, wmieszcze sie w moje spodnie

salsa

w Peepe jest teraz taka promocja żeby przynieść dowolne swoje spodnie jeansowe a sie dostanie w zamian za nie rabat 100 zł
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)