powoli się przekonuję ...

Zaczęty przez diatoma, 19 Kwi 2010, 23:51:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

Cytat: diatoma w 28 Lip 2010, 18:14:00witam,
wybieram się niedługo na pierwszą przymiarkęSmiley
poza tym okazało się wczoraj że jestem w ciąży, także jak wszystko będzie dobrze, to w dzień ślubu będzie to jakiś 9 tydzień ciąży, czyli równo 2 miesiące!!! czy któraś z was ma  tą  kwestię już za sobą? boje się czy zmieszczę się w suknię, jest dość opięta. będę uważać na to co jem żeby nie przytyć. Nie mam innego wyjścia. Ale się porobiło!!! wszystko zeszło na drugi plan Tongue
gratuluje  :thumbup:  :jupi: :jupi: :jupi:
mialam podobna sytuacje :) bylam w 8 tyg w dniu slubu, dowiedzialam sie miesiac przed slubem ze jestem w ciazy
dzieki temu czy tez przez to wszystko stalo sie prostsze i juz sie kompletnie nie przejmowalam slubem :D mialam inne odniesienie po prostu :D dla mnie to bylo niesamowicie pozytywne czego Ci zycze a w dniu slubu bylam jakos podwojnie mega happy :thumbup:

no i niby na poczatku nie widac brzuszka to mimo to on jednak troszke rosnie, przynajmniej ja czulam sie "ciasniej" w sukience ale nic nie poprawialam ani nie zwezalam
podsylam Ci foty na PW :D

diatoma


Kasia

diatoma gratuluję :)

co do sukni to proponuje ostateczne przymiarki przełożyć najpóxniej jak się da :)

magdalinska


sobieska


diatoma

mam ustalony termin przymiarki, w przyszły wtorek.
tak się zastanawiam  nad welonem, czy brać do kościoła ten długi? już mi przeszło parcie na niego, poza tym, potem na wesele trzeba by ten krótki przywieszać, trochę kombinowania, i jeszcze może sie włosy  popsują, no nie wiem;/
poza tym zastanawia mnie bolerko, podobno wrzesień ma być ciepły, aczkolwiek 18 może już nie być  bardzo ciepły, a jak będzie 20 stopni to chyba nieźle. jakiegos grubego nie będę brała, ewentualnie tylko żeby coś było na ramionach.

aniak1211

Ja mysle ze dluuugi welon do kosciola bedzie fajnie wygladal,
pozniej mozesz go zdjac-ale nie zakladac juz krotkiego;)

Co do bolerka,moze i by sie przydalo,
bylam na slubie gdzie mloda nie miala zadnego przykrycia-to byl koniec grudnia i bardzo zimno,on twierdzila ze nie czuła zimna:D

rudasekawf

Jak dla mnie na kombinacje z welonem może nie byc czasu ani checi podczas ceremonii i potem w drodze na wesele. Może to chyba troche kłopotów przysporzyć, a nie daj boze sie fryzura potarga :(

Bolerko jak najbardziej to już jednak nie jest lato i może powiać chłodem ( a i kościół to miejsce nie za ciepłe). Ja na 25 wrzesnia bolerko mam na pewno, tyle ze krawcowa w przed dzień doszyje mi rękawki jeszcze krótkie lub długie zależnie od pogody :) 

callja

Cytat: rudasekawf w 18 Sie 2010, 14:14:41Jak dla mnie na kombinacje z welonem może nie byc czasu ani checi podczas ceremonii i potem w drodze na wesele. Może to chyba troche kłopotów przysporzyć, a nie daj boze sie fryzura potarga

Ja zmieniałam welon (w kościele miała 3,5-metrowy) - wyjęcie grzebyczka od długiego i założenie krótszego welonu, który grzecznie czekał w samochodzie "ślubnym", zajęło mi... 5 sekund ;) nawet mam to utrwalone na filmiku nakręconym komórką przez koleżankę ;)

Fryzura nic z nic się nie zburzyła.

A dłuuugi welon to jest to... marzenie !!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

aniak1211

Ja mialam welon krotki poprzypinany wsowkami,
w kosciele jak juz ksiadz wychodzil po nas jakis "spozniny" gosc wchodzil i poinformowal mnie ze welon mi spadl :D:D:D
Poznie trzymal sie bez zarzutów:)

yoy

diatoma gratulacje! :)
ja w 9 tyg brzuszka nie miałam wcale za to piersi  :crazy: więc może lepiej by tam było mieć jakiś zapas... Z drugiej strony z każdą bywa inaczej...

diatoma

jestem już po drugiej i ostatniej przymiarce. od momentu kiedy kupiłam suknię,w kwietniu, schudłam całe 5 kg, i to widać teraz po tej przymiarce. suknia ekstra się prezentuje.
a dzidzia ma już 3cm.
jak na razie piersi mi urosły, ale to dobrze, dekolt lepiej wygląda. trzeba było zwęzić suknię na biodrach bo odstawała.
jeszcze tylko 10 dni i będę żoną :)

rudasekawf

Nooo to brawo :) Suknia napewno pieknie leży. Ze piersi urosły to chyba tylko atut :) Piersi siup do góry a biodra w dół :):) powiedziałabym szczyt marzeń

sobieska

to juz po.... :) jak było?? gratulacje!!

alize


  Hehehe, dopiero teraz przeczytalam, że ślub byl z dzidzią w brzuchu, co za czad. Kurcze też bym tak chciała, to jest dopiero żywioł.
Gratulacje.

diatoma

witam, rzeczywiście już po
niestety pogoda spowodowała że jestem porządnie przeziębiona, poza mną spora ilość gości też się rozchorowałą.
do kościołą założyłąm długi welon, potem w aucie przelożyłąm na krótki, było super, zero stresu. wiązankę wwybrałąm z frezji, -pęk 60 dorodnych nierozwiniętych frezji. pięknie było i na sali dekoracja z frezji ,goście nie mogli się napatrzeć.

Anupka

diatoma, poka,poka!
I gratulacje Pani żono! :daisy:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


aniak1211

diatoma
Gratuluje :daisy:

Pokaz kilka zdjec ;)

diatoma

za dużo zdjęć nie mam, koleżanka mi raptem kilka wysłała bo na te od fotografa kilka miesięcy poczekamy, plener musiałam przełożyć bo i ja się rozchorowałam i fotograf, także nie wiem czy w oggóle się na niego zdecydujemy ze względu na to że za miesiąc mogę się w kieckę już nie zmieścić:)
http://img691.imageshack.us/f/mmmdj.jpg/


Kasia


callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

errata

Gratuluje  :daisy: :daisy:

I koniecznie więcej zdjęć :)