Rowerek

Zaczęty przez Angie, 15 Kwi 2010, 23:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka


mobka

Ja myslalam nad biegowym teraz dla Kuby, ale on za glupi jest. Nie rozumie jeszcze, ze ma stac, czekac, ze mu gdzies nie wolno. I musze sie wstrzymac ;D

zuzia

#152
a co myślicie o takim??

Dodany tekst: 21 Mar 2012, 13:11:14

http://allegro.pl/rowerek-biegowy-laufrad-wysylka-gratis-i2175886998.html


mobka

Zuzia, ja bym dla Michala brala cos, co ma hamulec.

zuzia

Cytat: mobka w 21 Mar 2012, 14:08:21
Zuzia, ja bym dla Michala brala cos, co ma hamulec.
a którys z biegowych ma??


mobka


fasolka1980

tez się zastanawiam nad biegowym

słyszałam opinię ze tup tup się rozkleja, a juz byłam na niego napalona :(

mobka

Dla mnei te sklejkowe wydaja sie kiepskie pod wzgledem mycia. Jak sie blotem zachlapie, po kaluzy przejedzie, rzuci gdzies po trawie...

zuzia

mobka
dzięki :)

teraz muszę poczytać znowu. 400 zł na rowerek nie mam :(

zuzia

wczoraj dojrzałam, że kolega M. z przedszkola ma taki
http://www.decathlon.com.pl/PL/run-ride-175222343/
tata twierdzi, że są bardzo zadowoleni

OlaFasola

Cytat: mobka w 21 Mar 2012, 14:08:21Zuzia, ja bym dla Michala brala cos, co ma hamulec.
A ja nie. Dzieci w tym wieku hamują głównie nogami. Mają problem, żeby skoordynować dodatkowo hamowanie ręką. To IMO jest bardziej bajer. W biegowym niepotrzebny.

zuzia

OlaFasola
a co myślisz o tym z decathlonu?

mobka

#164
Cytat: OlaFasola w 23 Mar 2012, 07:11:41
A ja nie. Dzieci w tym wieku hamują głównie nogami. Mają problem, żeby skoordynować dodatkowo hamowanie ręką. To IMO jest bardziej bajer. W biegowym niepotrzebny.
U mnei kolega w pracy narzekal, ze wtedy jeszcze jego niespelna 3 latek, rozpedzza sie tak, ze czesto wyhamowac nei moze. I ze zaluje, ze hamulca nei maja. Misiek bedzie mial niebawem 3 lata.

Dodany tekst: 23 Mar 2012, 13:07:01

A zakladajac, ze pojezdzi na tym rowerku w tym i przyszlym roku,to wzielabym taki z hamulcem.

OlaFasola

Rozumie że się może  rozpędzić ale myślę że z hamulca i tak nie będzie potrafił w tej sytuacji skorzystać. Ale to tylko moje zdanie że w biegowych hamulec jest nie potrzebny. A ten z decathlonu fajny.

zuzia

Cytat: OlaFasola w 23 Mar 2012, 13:43:38A ten z decathlonu fajny.
no i JASIO taki ma :D

jusia

ten z decathlonu jest fajny- widzialam w sklepie,
my mielismy bez hamulca IMO hamulec zbedny, tutaj glownie nogi pracuja :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

martullek

my kupiliśmy taki http://allegro.pl/rowerek-biegowy-kettler-10-rower-bez-pedalow-i2219205902.html Wojtkowi bardzo się podoba, dziś wrócił mokry ze spaceru ;) myślałam, że będzie się buntował na jeżdżenie w kasku, ale nawet nie pisnął

feeling.good

a brak pompowanych kół jest plusem czy minusem?

Ja już nie wiem jaki rowerek kupić  :crazy: Ogromnie podoba mi sie tup tup i byłam już na niego zdecydowana, ale przez to, że kolor będzie dostępny dopiero w kwietniu zaczęłam się zastanawiać (rowerek ma być prezentem na urodziny od mojej mamy). Obawiam się przechowywania tup tupa, czy da on radę na balkonie i czy nie jest zbyt delikatny, zwłaszcza, że chciałabym żeby  jeszcze Tili  posłużył. Co radzicie?

jusia

moim zdaniem, rowerek biergowy powinien byc najprostszy (my mielismy no name, kola pompowane, bez hamulca)- bardzo podobny do Wojtusiowego, dla dziecka frajda jest rower, poruszanie sie, rodzic zwraca uwage na estetyke...taki rower, jak dziecko zacznie jezdzic teraz to za 3- 4 m-ce spokojnie mozna bedzie zastapic tradycyjnym (kola 12 cali) , wiec IMO nie ma co wydawac kasy ...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

martullek

na Wojtka tup tup był za duży, a Wojtek mały nie jest. na tym kettlerze jeździ trzeci dzień i już podnosi stopy na chwilę, jak się rozpędzi ;) dzisiaj pod wieczór jeździł 2 godziny prawie ;)

OlaFasola

martullek, to ten kettler mniejszy od tup tupa jes?

martullek

moim zdaniem tak. na pewno ma lepszą regulację siodełka.

OlaFasola

#174
martullek, Wy macie ten model który tu wklejały wyżej dziewczyny?

Dodany tekst: 26 Mar 2012, 23:00:43

Już znalazłam twój link. Strasznie już jestem nieprzytomna. On jest 31, bo ten który wkleiła Mobka 35, a to to będzie już za dużo jak dla Mikołaja.

Dodany tekst: 27 Mar 2012, 00:02:23

NO nie, akurat teraz allegro sobie przerwę techniczną zrobiło jak mam chwilę czegoś poszukać :/