Rowerek

Zaczęty przez Angie, 15 Kwi 2010, 23:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kata

My mamy ten: http://tuptupbikes.eu/product/mini/ Siodełko było troszkę za wysoko, ale mąż przewiercił dodatkową dziurkę i Mała już powoli sama próbuje na nim jeździć i coraz lepiej łapie równowagę :) Wieczorem mogę zrobić zdjęcie na żywo - ta dodatkowa dziurka wygląda jakby od początku tam była :)
Pozdrawiam

Kata

didi_loczek

My kupiliśmy w prezencie siostrzenicy P. ten rowerek i planujemy ten sam dla Wojtsona

http://www.baby-markt.de/Spielen/Kinderfahrzeuge/Laufraeder/Kettler-Laufrad-Speedy-10-Zoll-rot-Testsieger.html

Rodzice bardzo zadowoleni, K. załapała od razu w czym rzecz :D
Rowerek jest lekki, łatwy w montażu i już od 2 r.ż. ;D I ma bardzo dobre opinie i najlepiej wypadł w testach ;)

foszek

Cytat: didi_loczek w 02 Mar 2012, 13:57:25
My kupiliśmy w prezencie siostrzenicy P. ten rowerek i planujemy ten sam dla Wojtsona

http://www.baby-markt.de/Spielen/Kinderfahrzeuge/Laufraeder/Kettler-Laufrad-Speedy-10-Zoll-rot-Testsieger.html

Rodzice bardzo zadowoleni, K. załapała od razu w czym rzecz :D
Rowerek jest lekki, łatwy w montażu i już od 2 r.ż. ;D I ma bardzo dobre opinie i najlepiej wypadł w testach ;)
tez mamy, nie narzekamy, nie wiem jak w innych rowerkach, ale ten, jak poszlismy dalej na spacer i malemu znudzilo sie jezdzenie, to zawiazalismy sznurek na kierownicy i ciaglismy go bez problemowo, zamast dzwigac do domku

mika

OlaFasola a czemu chciałaś rowerek z blokadą skrętu kierownicy?

zuzia

OlaFasola
ile kosztował wasz rowerek?


golinda

i u nas jest czerwony tup tup :)

Angie

Dziewczyny jakby ktoś był chętny to będę sprzedawała
taki rowerek ;D

http://slupca.olx.pl/sprzedam-rowerek-smart-trike-3w1-i-inne-iid-212123781

niewiemjaka

a ja sobie mysle żeby kupic młodemu na wiosne taki zwykły rowerek z podpórkami, ktore mozna pozniej odkrecic; tylko nie wiem jaki i gdzie, żeby był fajny i lekki..
możecie cos polecić ?

OlaFasola

Z blokada, bo czytałam że na początku łatwiej jest dziecku go opanować.  A kosztuje ok 200. My ciągle na niego czekamy. Bo chciałam limonkowy, a nie ma go na stanie.

zuzia

co myślicie o takim rowerku?
http://allegro.pl/rowerek-biegowy-kinderkraft-mega-gratisy-0-zl-i2193582791.html

bo muszę coś M. kupić a kompletnie nie mam pojęcia, który wybrać. Jako drugi mam na liście tuptup

OlaFasola

zuzia, wygląda fajnie i cena też ok. On jest od 39 cm, jeśli nie jest za wysoki na Miśka, to ja bym brała.

zuzia

Cytat: OlaFasola w 20 Mar 2012, 22:31:01
zuzia, wygląda fajnie i cena też ok. On jest od 39 cm, jeśli nie jest za wysoki na Miśka, to ja bym brała.
dobra, to łopatologicznie - gdzie to zmierzyć? :D

abkasia

My juz kupilismy taki ;-)

aja

ej no Misiek ma prawie 3 lata  - nie ma opcji aby był za wysoki

zuzia

Cytat: aja w 20 Mar 2012, 22:35:12
ej no Misiek ma prawie 3 lata  - nie ma opcji aby był za wysoki
też mi się tak wydaje, ale wole się upewnić.

abkasia
fajny, tylko M. całkowicie odmawia współpracy z rowerkiem posiadającym pedały. tzn. jeździ nim, ale odpychając się nogami.

OlaFasola

Cytat: zuzia w 20 Mar 2012, 22:33:48dobra, to łopatologicznie - gdzie to zmierzyć? Cheesy
Między nogami. Bez pieluchy i w butach w których będzie jeździł.

zosia2007

moj P dostanie na urodziny od dziadka taki

zuzia

#143
zosia2007
świetny!

Dodany tekst: 20 Mar 2012, 22:53:07

Cytat: OlaFasola w 20 Mar 2012, 22:38:16
Między nogami. Bez pieluchy i w butach w których będzie jeździł.
dzięki :)
:beer:

jusia

dziewczyny fajne rowerki :beer: :beer:, my mamy podobnego bmx, ale uzywka...teraz chcemy kupic wiekszy 16 cali srednica kola, a te maja chyba 12  :hmm: :hmm: no i musi miec hamulec w tylnym kole, poszukiwania trwaja :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

olgaaa1

Gabrysia na gwiazdkę dostała taki

Ledwo chodzi a już ma rower :)

A ja mam pytanie odnośnie foteliów na rower.
My bardzo lubimy jeździć na rowerach i chcielibyśmy znowu zacząć jazdę z Gabryśkiem. Zastanawiamy się nad zakupem fotelika na rower, macie z tym doświadczenie? Jaki najlepiej wybrać? Taki który montuje się z przodu? Z tyłu? od jakiego wieku, można bobasy wozić?
thx

niewiemjaka

abkasia zosia ile cali mają kółka rowerków waszych chłopaków ?

zosia2007

Cytat: niewiemjaka w 21 Mar 2012, 08:53:41
abkasia zosia ile cali mają kółka rowerków waszych chłopaków ?
moj 12, abkasi chyba 16 bo te kola wygladaja na wieksze

kotabma

Cytat: olgaaa1 w 21 Mar 2012, 08:09:30Taki który montuje się z przodu? Z tyłu?
my mamy montowany z tylu, rozkladany jak dziecko zasnie. mamy fotelik hamax ale  nie pamietam jaki model. co prawda ja nie lubie jak ona w nim spi bo mimo wszystko glowa jej lata bezwladnie i w tym kasku chyba srednio jej wygodnie. ostatnio jak zasnela po 5 min jazdy przelozylam do wozka, bo bylismy blisko domu. gdybysmy byli w trasie to by spala w nim - nie byloby wyjscia
pamietaj koniecznie o kasku

mi chwile zajelo zanim sie przyzwyczailam ze mam dodatkowo mocno obciazony tyl roweru i nie moge juz szalec ;)

Zosia zaczela w nim jezdzic juz zeszlego lata czyli w okolicy roczku i bardzo jej sie podoba (pod warunkiem ze matka jej nie przycina brody zapieciem od kasku ;) )
Wg mnie mozecie smialo sadzac Gabrysie na rower. ma ponad rok, sztywno sama siedzi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

moj to 14cali, 16 jeszcze za duza jest