Rowerek

Zaczęty przez Angie, 15 Kwi 2010, 23:40:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Angie

Macie jakieś rowerki dla maluchów? Moja mama uparla się żeby kupić Lenie na roczek
i nie wiem co mam wybrać.

Podoba mi się taki, ale cena wydaje mi się duża

http://www.allegro.pl/item995817878_rowerek_rower_smart_trike_classic_od_10_m_24_m.html

W tych podoba mi się to, że jest gdzie położyć nóżki, natomiast sam rowerek nie podoba mi się w ogóle.
na allegro jest ich najwięcej

http://www.allegro.pl/item988868994_trojkolowy_rowerek_z_daszkiem_i_prowadnikiem.html


Taki jest fajny, ale nie wiem czy dla rocznego dziecka wygodny  :hmm: :hmm:

http://www.allegro.pl/item998989734_smoby_rowerek_kubus_puchatek_new_2010_torba.html

siog

ten pierwszt najfajnieszy i praktyczny

Kasia

Angelos u mnie po osiedlu najwięcej podobnych do tego drugiego jeździ, brzydkie to strasznie ale widocznie wygodne skoro tyle osob kupuje
w hipermarketach podobne widziałam


a rowerek to idealny prezent na roczek :)

zosia2007

Cytat: siog w 15 Kwi 2010, 23:55:02
ten pierwszt najfajnieszy i praktyczny
mi ytez sie tak wydaje, dziecko ma podporke na nozki, mozna mala przypiac no i wizualnie nawet ok ;D

justynaaaa2

Angelos pierwszy super  :thumbup: i "rośnie" razem z dzieckiem :)

ishka82

Angelos, pierwszy super :) U mnie też najwięcej takich do drugiego podobnych ;)

brawurka

angelos nie kupuj tego drugiego, po 1 brzydkie, po 2 badziewne
Maja dostała w tamtym roku lepszy od drugiego, ale gorszy od 1, nie moge znaleźć na allegro, gdyby nie kolor, to byłby ok, choć Maja woli go pchać, Iga jeździ

cherry

#7
Czesto widze na ulicy male dzieci z takim drewnianym rowerkiem, ale pomykaja te berbecie.
Podobno dziecko szybciej sie ucza jezdzic na normalnym rowerze, bo to cwiczy rownowage.

Dla siostrzenca kupilismy cos w tym rodzaju jak zdjecie nr.3. Sa tez takie, ze mozna przedudwac na rower z lancuchem jak dziecko podrosnie.

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

ja kochałam mój pierwszy rowerek z 3 kółkami bo miał z tyłu taką taczkę jakby i można tam było wozić piasek i zabawki
choc pamiętam z dzieciństwa, ze kiedyś stanęłam na tej taczce żeby dosięgnąc do dzwonka na drzwi i spadłam i się poharatałam trochę

Angie

#9
Mi się też ten pierwszy najbardziej podoba ;D
Mama chyba jeszcze myślała o tym
http://www.allegro.pl/item1000200091_hello_kitty_rower_smart_trike_rowerek_gratis.html

Fajny, ale nie ma tego na nóżki, a zakładam, że na początku nie będzie potrafiła pedałować :D

Dodany tekst: pią 16 kwi 2010 11:34:53 GMT-1

cherry te Twoje rowerki odpadają, bo Lena nie ma jeszcze roku ;D


niewiemjaka

#11
mi sie wydaje ze dla rocznego dziecka to same pedałki odpadaja, musialaby byc ta podstawka na nozki..(no i to sie odpina!)
no chyba ze Lena zacznie krecic pedalkami.. no ale nawet jak sie zmeczy to trzeba bedzie ja popchnac...
wiec konieczna podstawka :)
a druga rzecz to nie wiem czy by mi sie chcialo zapinac szelki, bo znajac zycie to takie dziecko co chwile chce wychodzic czy cos zobaczyc.. no nie wiem, ta przekladana raczka wydaje mi sie praktyczniejsza :)
moze dlatego ze my mamy taki z raczka i podstawka z dwoma bagaznikami i muzyczka :D
ale moze jak dziecko juz jezdzi nim to lepsze szelki :hmm:

mi sie podoba ten pierwszy :D
a my dostalismy taki zajebiaszczo kolorowy:D
do tego jest ten baldachim odpinany ofcos

aniak1211

Taki jak ten pierwszy ma Dominika,
jestem z niego bardzo zadowolona,
Dominika do tej pory nie siega do pedal i trzyma nozki na podstawce,
pozniej ja chowasz,zdejmujesz ten ochraniacz co jest wokol dziecka i jest 3 kolowy rowerek :)
A cena wcale nie jest duza;)
u nas chyba troszke drozej jest ;)

Drugi to rzeczywicie badziewie,
mialam okazje uzyc go w PL i jest strasznie przewrotny.
Trzeci wydaje mi sie ze dla starszego dziecka :)

Lwica

Angelos ja akurat bym byla bardziej skłonna co do drugiego tylko nie aż tak oczojebnego.

WIki właśnie taki rowerek dostała na 1 urodzinki. ALe wersja zwykła prosta. Jesteśmy obydwie nim zachwycone. Wiki już dawno otworzyła nim sezon wiosenny i codziennie jest spacerek z rowerkiem. Teraz jeździ z odpiętym daszkiem, ale na lato znowu przypne. Podpórka na nogi świetna sprawa bo Wiki sobie często stoi podczas jazdy. Rączka regulowana dla wysokiego i niskiego przydatna (WIki na najniższym ustawieniu pcha rowerek na spacerze albo po domu).
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!


Angie

#15
abkasia Hugo trzyma nóżki na pedałach?

abkasia

Cytat: Angelos w 16 Kwi 2010, 21:31:59
abkasia Hugo trzyma nóżki na pedałach?
nie dosiega. to jest rowerek dla strrszego dziecka.
dotaismy o w prezencie, jest bardzo ladny z wygladu, nie taki kiczowaty( my mamy tez szaro-niebieski)
wada jego jest pochyle siedzenie. jak dziecko sie opera to pozycja jest pol lezaca i ma jakies krotkie pasy.

niewiemjaka

no to ten nasz jest taki jak ma Dorotka bardziej tylko ze wersja policyjna :D
narazie jest ok bo
1) W nie dostaje do pedalkow
2) czesto jezdzi na stojaco albo podczas jazdy wstaje zeby cos pokazac reka "o!"
3) ma dobre oparcie
4) przekladana raczka ktora go zabezpiecza, do kierownicy dostaje :D
5 ma swiatla policyjne i dzwieki i teksty w stylu "drop your weapon" ktore sobie wlacza

no ale my bysmy pewnie takiego w zyciu nie wybrali :D i sie zastanawiam jak z takim 'festynem' wyjsc na spacer :rotfl:
wazne ze jemu sie podoba :) jeszcze nie siedzial a juz piszczal do niego.. jazda po domu to jest frajda z okrzykami i piskami ;)

siog

Angelos dobry watek zapodalas  :beer: bo bede teraz szukac dla malej:) Teraz jak jest cieplo tyle dzieci pomyka w takich rowerkach:) dzisiaj nawet jedna pania pytalam gdzie kupila:)

nionczka

Ja nawet nie pomyslalam, ze moje dziecko mogloby miec rowerek! Fajne sa. Pewnie by jej sie podobalo, ale nie chce miec gratów w domu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

nionczka gratów? u nas to garaz by sie przydal na jego sprzety jezdzace a ma w sumie mało.... ma rowerek, stoi juz i sie kurzy chodzik, lezaczek zlozony, krzeselko..
a on tak uwielbia psy! szok! i wczoraj w ŚD zobaczyl takiego wielkiego bujanego psa.. no i wyobraz sobie w jaki wpadl zachwyto - szal .. piszczal pokazywal i sie wyrywal do niego :crazy: no kocha psy, ale gdzie to wszystko pomiescic? jak my narazie w 2 pokojach...

Angie

Mnie tez wkurza to, że gdzieś to trzeba wszystko trzymać  :crazy:
Ale zgodzę się na kupno rowerka, bo moja mama ogląda już samochody
na akumulator :D Powiedziałam jej, że jak kupi to będzie u niej stał :D

aniak1211

My niby mamy 3 pokoje ale ciagle mi malo miejsca na te graty,
wozki,kojec,krzeslo do karmienia,bujana zyeafka,stolik edukacyjny,2 pchacze....i wiele innych rzeczy :D

Ale rowerek jest ciagle uzyciu bo po mieszkaniu tez mozna :D

brawurka

moje dziewczyny dostały wczoraj w prezencie namiot, stoi rozlożony w ich maleńkim pokoju :)

nionczka

A u nas wszystkie zabawki mieszcza sie w jednym pudelku plastikowym :-)
No i troche zostalo w Bilbao, ale niewiele wiecej.
Teraz mamy duuuzo pustej przestrzeni i miejsca do przechowywania, ale ja nie chce tego gracic bo ciesze sie wlasnie ta przestrzenia i pustka.
Moze bym i skusila sie na rowerek, ale musialby byc taki rozwojowy. Na pare lat.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login