teeeraz ja proszę o pomoc

Zaczęty przez marzenka83, 09 Kwi 2010, 15:24:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marzenka83

Witam, czytam Was od dłuższego czasu i teraz postanowiłam zwrócić się o pomoc.
Ślub mam w lipcu tego roku, zarezerwowałam suknie po szaleńczych pięciogodzinnych poszukiwaniach już w grudniu. Dodam, że zwykłych butów szukam tydzień a tu jedno wyjście i już sukces ;) No i zgadnijcie...
już mi się nie podoba. Nie wiem co mnie skłoniło do decyzji, może zmęczenie a może fakt, że od samego początku wesele było  nie moim pomysłem... Na pewno cena mnie skusiła. I na początku byłam zadowolona, że ładna i tania. Ale im dłużej się jej przyglądam,szukam w necie, tym większa ogarnia mnie rozpacz.
Noszę rozmiar 36/38, raczej ten pierwszy, mam 168 cm wzrostu, włosy zapuszczam, są już do ramion. Ciemny blond. Narzeczony mojego wzrostu, więc z butami nie poszaleje ;)
Wstawiam zdjęcie. Możecie być bezlitosne...
Z góry dziękuję

panikarola

a szelka zostaje?

mi się podoba, tylko szelkę bym wywaliła!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

marzenka83

no szelka ma być dopinana. Powiedźmy do tańca będzie, do zdjęcia nie. Nie jest ohydna?   :padam:

aniak1211

marzenka83
Przestan ogladac suknie,
kazdemu znudzi sie jak bedzie ogladac codziennie ;)

Suknie masz b ladna,
ta szelka jakas dziwna;)
ale jak piszesz,zawsze mozesz ja odpiac :)

magoo

marzenka83 przede wszystkim witamy na forum  :welcome:
dla mnie sukienka jest ok, a co do szelki to zgadzam sie z dziewczynami - out. Jezeli sukienka jest dobrze dopasowana to nic nie powinno wyskoczyc ;)
napisz cos wiecej o dodatkach, masz juz cos, czy dopiero szukasz??

callja

#5
Witamy na forum, Marzenka - sukienkę masz naprawdę śliczną, a za marudzenie "się mi odpodobała" to zaraz solidarne kopniaki zbierzesz ;) to norma, że jak zaczynamy kombinowac, to i przekombinowujemy!!!

Mogę spytać o kolor sukni??

Potwierdzam zdanie dziewczyn: szelka out, bo w tej wersji wygląda jak ni to, ni śmo - ani to szelka, ano to naszyjnik, takie dziwowisko. Tymczasem w stylizacji sugerowalabym Ci prostotę, może lekko "grecką" (zreszta sukienka nosi nawet nazwę "Muza", to o czymś świadczy!!!), a do tej greckości szelka pasuje jak wół do karety... Sugestie na gorąco: nieduże kolczyki z perlami, perłowa bransoletka, raczej bez welonu, włosy lekko pokręcone i półupięte bluszczem (mogę Ci podesłać na maila zdjęcie ciekawej fryzury z moich zbiorów ;) ), a bukiet jasny z dużą ilością zieleni i związany zieloną wstążką. A Pan Młody w prostym, dwuczęściowym, antracytowym garniturze i ciemnozielonym krawacie.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

malybob

A ja szepne niesmialo,ze mnie sie szelka podoba..Wyroznia te suknie sposrod setek krolujacych w tym sezonie "greczynek".

marzenka83

hmm... dzięki za miłe powitanie i porady :) Nie mam dodatków, nie mam jeszcze tak szczegółowej wizji jak kwiaty itp.
Kolor to jest ecru wg mnie.
Podobno wewnątrz sukienki jest jakiś pas i rzeczywiście nie ma szans żeby mi coś wypłynęło. Zresztą wiele tego nie ma ;) Także szelka będzie odpinana i dopinana.
Ostatnio znalazłam piękną... Kosztuje dwa razy więcej. Nie wiem czy jechać ją przymierzyć, mam 160 km... Ale strasznie mnie kusi i właściwie stąd te moje wątpliwości. Zresztą zobaczcie

betaka 25

Sukienka śliczna ,zgadzam sie ze szeleczka tu nie 5 ani 10.Az sukienkami to chyba normalne bo też tak miałam że po wyborze zaczęłam panikować ale dałam sobie na luzik :)

zwierzatko_mojej_mamy

marzenka83 no wiesz - kazda sukienka jak dla mnie inna ;) inny styl ;) musisz sobie odpowiedziec, czy naprawde nie chcesz numeru 1 czy tylko Ci sie opatrzyla ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magoo

marzenka83 szczerze mowiac mi sie bardziej twoja suknia podoba ;D
ta druga ma fajny fason, szczegolnie spodnica jest super, ale te aplikacje zupelnie mi sie nie podobaja

a tak wogole to po co dalej ogladasz kiecki skoro juz zamowilas?? ;)

emcia

pierwsza spoko tylko bez szelki
i tak Cię podrapie, widziałam rany cięte na szyi koleżanki po takiej szelce;)
lepiej ją wmontuj w koka albo w bukiet

callja

Cytat: emcia w 09 Kwi 2010, 22:55:51lepiej ją wmontuj w koka albo w bukiet

Super myśl!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

marlen_ka

witamy na forum :)

dziewczyny, nie wiem jak Wam ale mi tytuł watku od razu skojarzył sie z pewnym trelem na naszym forum, pamietacie jeszcze o kogo mi chodzi ;)

marzenka83

witam Was ponownie,

byłam zobaczyć tę suknię. Powiem szczerze, że wróciłam rozczarowana. Na zdjęciu była piękna, na żywo dużo traci.
Nie zdecydowałam się, zostaje przy tej którą zarezerwowałam. Nie oglądam już nowych bo dostanę świra ;)
Na pewno będę prosić o kolejne rady, muszę zacząć myśleć o dodatkach...

zwierzatko_mojej_mamy

marzenka83 to dobrze, ze pojechalas, teraz jestes pewna wyboru :) a tak jak mowisz jest z ponad polowa sukni, na zywo nie zachwycaja, albo maja taki kroj, ze leza dobrze tylko na modelce ze zdjecia w katalogu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: panikarola w 09 Kwi 2010, 15:47:05
a szelka zostaje?

mi się podoba, tylko szelkę bym wywaliła!

zgadzam się :)
suknia bardzo ładna, szelka be ;)

marzenka83

#17
Witajcie ponownie, zostały mi 3 tygodnie, już prawie wszystko jest... z wyjątkiem kwiatów, welonu i koncepcji fryzury.
Suknia nie jest taka zła jak myślałam, nawet podoba mi się tylko jestem do niej trochę za chuda ale już się nic nie poradzi. Mam kilka pomysłów, proszę o rady.
Welon

Dodany tekst: 27 Cze 2010, 21:31:08

welon bez tych zdobień, tylo tak upięty.
Podobają mi się takie kwiaty ale nie wiem czy pasują

magoo

marzenka83 i jak sie czujesz tuz tuz przed??
welon powinien byc ok, natomiast kwiaty cos mi z suknia nie graja  :hmm:

marzenka83

#19
Z włosami mam największy problem, są cienkie, do ramion, proste, zawsze noszę rozpuszczone.I tym razem wolę ich nie spinać, nie czuję się wtedy dobrze. Ale co z nimi zrobić żeby wytrzymały całą  noc, prawdopodobnie upalną?
Pierwsze mi się bardzo podoba, ale to nietrwałe rozwiązanie

Dodany tekst: 27 Cze 2010, 20:45:58

do magoo
zaczynam się stresować, chcemy mieć to już za sobą i wrócić do normalnego życia, a przede wszystkim odpocząć i wyspać się :)


Dodany tekst: 27 Cze 2010, 21:59:18

ten bukiet chyba najlepszy, tylko jest problem-nie podoba mi się, za duży jest

zwierzatko_mojej_mamy

marzenka83 no to niech babka zrobi mniejszy ;) mi tez sie najbradziej podoba ;) a fryzura nr 1 istotnie ma duze szanse nie przetrwac, za to numer 2 jest piekna i ma wieksze szanse ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

#21
dziewczyny dobrze radzcie marzence bo to wiecie kto jest .... ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

magoo


jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

magoo

jusia o w mordke, to ja nic nie wiedzialam :D