Stare zdjecia/albumy z eks - zachowac/wyrzucic?

Zaczęty przez cherry, 01 Kwi 2010, 10:10:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cherry

W ramach wiosennych porzadkow - w tym roku troche gruntowniejszych.

Wpadly mi w rece moje stare albumy (skrzynia w piwnicy).
Pewnie wiele z Was bylo wczesniej w krotszych lub dluzszych zwiazkach. Czy dalej przechowujecie stare zdjecia/albumy?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


wrobelek0403

oczywiscie ze trzymam, przeciez to moja przeszłosc jest. zaden nie uczynił niczego, co powodowałoby ze trzeba go z tej przeszłosci wymazac ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Hmmm, ja nie wyrzuciłam tych z czasów, kiedy nie byliśmy razem. Ale pozbyłam się tych całych trzech zdjęć z czasów bycia razem. I maile wykasowałam. Z powodów różnych.

OlaFasola

Trzymam, przecież ja też jestem na tych zdjęciach i to jest fragmant mojej historii.
Poza tym nie mam złych wspomnień, więc może też stąd brak takich dylematów.

nionczka

W zyciu bym nie wyrzucilam moich pamiatek. Chyba, ze zostalabym skrzywdzona a tak nigdy sie nie stalo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

Watpliwoscie pojawily sie bo duzo tych zdjec jest.

Ten czas nie jest ani tajemnica, nie ma jakis niemilych wspomnien.
Co do iloscie zdjec w zasadzie juz sie wyrownalo ;-)
Tez nie wyrzucam pamiatek - bo zdjecia w albumach poukadalane,
opisane, wiec szkoda by bylo.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja mam wszystkie zdjęcie, nie wyrzuciłabym za chiny ludowe :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

tusia

Ja nie wyrzucam. Za dużo ich mam i trochę mi szkoda pozbyć się takiej pamiątki ;D
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

ja tez nie wyrzucam, siedza sobie w piwnicy, meza rowniez. Choc jak kiedys obejrzalam sobie jego album, to dziwie sie ze po takich lasencjach jest ze mna zonaty :D

malybob

Nie mialam takich dylematow.. Ale zastanawialam sie z drugiej strony - ja bym raczej nie chciala, zeby maz przechowywal zdjecia z byla, tak szczrze mowiac. Rozumiem,ze to jego przeszlosc etc. ale gdy CHCIAL zatrzymac, to .. chyba odezwalby sie we mnie zielony potworek.. Na szczescie nawet nie wiem czy ma takie zdjecia ;)
Reasumujac - moze nie wyrzucac, ale raczej trzymac w piwnicy ;)

iksa_nl

część wrzuciłam tacie do kominka - taką część, która mogłaby zachęcić męża do zadawania niewygodnych pytań.
Nie zna wszystkich moich "miłosnych" historii a zrobiłam wcześniej (zanim go poznałam) parę głupot - po co do tego wracać.

wrobelek0403

Cytat: malybob w 03 Kwi 2010, 23:38:16Reasumujac - moze nie wyrzucac, ale raczej trzymac w piwnicy


eee tam, moj były to całe moje liceum - obozy takze z innymi przyjaciolmi, imprezy, 18tki, studniowka, matura. Nie zamierzam tego trzymac w piwnicy. Były był tylko cześcią tego zycia, a jego esenscją ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Cytat: golinda w 09 Kwi 2010, 19:23:50od 4 miesiąca do 4 roku życia Smiley
no to wczesnie zaczynałas z tymi eksami :D

malybob

Cytat: wrobelek0403 w 09 Kwi 2010, 18:09:14

eee tam, moj były to całe moje liceum - obozy takze z innymi przyjaciolmi, imprezy, 18tki, studniowka, matura. Nie zamierzam tego trzymac w piwnicy. Były był tylko cześcią tego zycia, a jego esenscją ;)


Ok; zdjecia z przyjaciolmi itp. w tym z eskem.. rozumiem. Ale takie "pikantniejsze" ;) we dwoje to bym sprzatnela. Ale ja sie nie znam ;)

Kasia

Cytat: malybob w 09 Kwi 2010, 19:49:38Ale takie "pikantniejsze"

ale co masz na mysli pisząc pikantniejsze?
rozebrane, w niedwuznaczej sytuacji? ja takich zdjęć nie posiadam :D

malybob

Nie, ja o TAKIE rzeczy Wiedzm nie posadzam ;) Chodzilo mi o jakies romantyczne ujecia tylko we dwoje..

emcia

kiedyś mąż (jeszcze jako nie-mąż)  zrobił mi fotę jak sobie leżę uśmiechnięta, rozanielona na łóżku, przykryta kołdrą po pachy
moja mama to znalazła... patrzyła na mnie wzrokiem w stylu "jak to możliwe, przecież moja mała dziewczynka takich rzeczy nie robi"

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


jusia

ja mam wszystko spakowane w pudle na strychu u rodzicow, razem z pierscionkiem zareczynowym...no coz szkoda było wywalac i zdjecia, i pamiatki, i listy...toz to cale liceum i kawal studiow byl...ta znajomosc w uksztaltowala moja osobe w pewnym sensie...nie wracam do tego, ale przechowuje...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

emcia

Cytat: jusia w 10 Kwi 2010, 13:21:49
ja mam wszystko spakowane w pudle na strychu u rodzicow, razem z pierscionkiem zareczynowym...no coz szkoda było wywalac i zdjecia, i pamiatki, i listy...toz to cale liceum i kawal studiow byl...ta znajomosc w uksztaltowala moja osobe w pewnym sensie...nie wracam do tego, ale przechowuje...
też zostawiłam zdjęcia, pierścionek oddałam
i już bardzo mało pamiętam z tamtego okresu

ishka82

Cytat: malybob w 10 Kwi 2010, 00:06:28
Nie, ja o TAKIE rzeczy Wiedzm nie posadzam ;) Chodzilo mi o jakies romantyczne ujecia tylko we dwoje..
A ja nie bardzo rozumiem ;) Cóż jest złego w posiadaniu erotyzujących zdjęć ze swoim partnerem, mężem ;)